کدخبر:
216488
تاریخ انتشار:
۱۵ شهریور ۹۷
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

اداره ارتباطات شهرداری لاهیجان در نخستین جایزه ملی آرمان برتر تجلیل شد

خزر: اداره ارتباطات و امور بین الملل شهرداری لاهیجان به عنوان برگزیده نخستین جایزه ملی آرمان برتر در تهران تجلیل شد.

به گزارش خزرآنلاین، اداره ارتباطات و امور بین الملل شهرداری لاهیجان به عنوان برگزیده نخستین جایزه ملی آرمان برتر در تهران تجلیل شد.

در این جشنواره از شاهین جهانگیری بلورچیان رییس اداره ارتباطات و امور بین الملل شهرداری لاهیجان به دلیل کسب عناوین برتر کشوری و استانی در حوزه روابط عمومی و رسانه تجلیل شد و تندیس نخستین جایزه ملی آرمان برتر به وی اهدا شد.

کسب عنوان برترین روابط عمومی در زمینه اطلاع رسانی در نخستین جشنواره شهرداری های کشور در مشهد، کسب عنوان برترین مدیر روابط عمومی در نخستین جشنواره روابط عمومی دستگاههای اجرایی استان گیلان، کسب عنوان برتر در جشنواره مطبوعات فجر استان گیلان، کسب چند عنوان برتر در نمایشگاههای کشور از جمله دلایل انتخاب شاهین جهانگیری بلورچیان به عنوان برگزیده جشنواره آرمان برتر می باشد.

همچنین در این جشنواره از مهدیه رجب پور نیکو کارشناس روابط عمومی شهرداری لاهیجان به دلیل حضور موثر و فعال در حوزه روابط عمومی با اهدای یادمان برگزیده تجلیل شد.

نخستین جشنواره جایزه ملی آرمان برتر در حوزه ارتباطات، روابط‌عمومی، رسانه و تبلیغات با همکاری جامعه نوین روابط‌عمومی ایران، ماهنامه دیدگاه هنر، دبیرخانه دائمی جشنواره ایران ۱۴۰۴ راه‌اندازی شد.

در این رویداد به برترین مدیران ارزش آفرین که مستندات و اقدامات مثبت و موفق مجموعه خود را به دبیرخانه جشنواره ارسال کرده یا برای نخستین بار فعالیت ارزشمندی را پایه گذاری نموده‌اند، پس از ارزشیابی هیئت داوران و کسب امتیاز، تندیس ویژه ملی آرمان برتر و لوح برتر اعطا شد.
اداره ارتباطات شهرداری لاهیجان در نخستین جایزه ملی آرمان برتر تجلیل شد
#شهرداری لاهیجان #مسعود کاظمی #جایزه ملی آرمان برتر در تهران


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای اجتماعي
تازه های اجتماعي
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
216488 1