کدخبر:
216498
تاریخ انتشار:
۱۶ شهریور ۹۷
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

لژیونرها به دنبال کسب رای برای حامد عبدالهی؟!

خزر: تعطیلات تابستانی شورای شهر رشت به اتمام رسیده و همانطور که پیش بینی می شد حرف و حدیث ها در خصوص انتخاب شهردار بعدی رشت مجددا بالا گرفته است.

به گزارش خزرآنلاین، تعطیلات تابستانی شورای شهر رشت به اتمام رسیده و همانطور که پیش بینی می شد حرف و حدیث ها در خصوص انتخاب شهردار بعدی رشت مجددا بالا گرفته است.

با روشن شدن ترکیب هیات رئیسه شورا و عدم تمایل گزینه های توانمند برای تصدی بر شهرداری رشت، نام حامد عبدالهی بار دیگر به صدر لیست گزینه های پر شانس تصدی بر شهرداری صعود کرده است.

در اين میان شنیده ها حکایت از آن دارد که در فرصتی که به علت تعطیلی تابستانی شورای شهر رشت به وجود آمده بود دو تن از اعضای شورا جلساتی را با سایر اعضا حول محور جلب حمایت آنان از کاندیداتوری حامد عبداللهی برای تصدی بر شهرداری رشت ترتیب داده اند.

اگرچه خزرآنلاین مستقلا قادر به تایید این شنیده نمی باشد اما در همین راستا گفته میشود اسماعیل حاجی‌پور و احمد رمضانپور دو عضوی هستند که در صدد جلب رای مساعد سایر اعضا شورا برآمده اند.

شنیده ای که اگر صحت داشته باشد باید گفت اقلیت اصلاح‌‌طلب شورا، عبداللهی را به عنوان شهردار مورد نظر خود برگزیده اند.

با این فرض و با توجه به همراهی فرهام زاهد و حجت جذب از کاندیداتوری حامد عبداللهی، باید اعتراف کرد که عبداللهی هم اکنون ۵ راي رمضانپور، حاجی‌‌پور، زاهد، جذب و البته خودش را برای تصدی بر کرسی شهرداری در سبد داشته و هیچ بعید نیست که او را در آینده ای نزدیک در قامت شصت و ششمین شهردار رشت ببینیم.
لژیونرها به دنبال کسب رای برای حامد عبدالهی؟!
#حامد عبدالهی #شهردار رشت


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای سیاست
تازه های سیاست
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
216498 1