کدخبر:
216512
تاریخ انتشار:
۱۷ شهریور ۹۷
چاپ
چاپ
|
2 نظر
چاپ
دسته خبر
:

اداره پست گیلان؛ بدون مدیرکل - بدون سرپرست!

خزر: باقری منش اما قبل از انتصاب به عنوان مدیرکل پست قم و حضور در زادگاه خود، بر کرسی مدیریت در گیلان تکیه زده بود و طبیعتاً می بایست جای خالی اش در گیلان توسط یک سرپرست تا زمان انتصاب مدیرکل بعدی پر شود. اتفاقی که گویا در کمال تعجب نیفتاده است و پست گیلان نه تنها مدیرکل ندارد که حتی سرپرست هم ندارد و مشخص نیست دقیقا چگونه اداره می شود؟

به گزارش خزرآنلاین، 14 مرداد 97 بود که برخی رسانه های خبری از انتصاب ابوالفضل باقری منش به سمت مدیر کل پست استان قم خبر دادند. خبری که با مراجعه به پورتال اداره کل پست استان قم، می توان صحت آن را تایید کرد. (اینجا را ببنید)

باقری منش اما قبل از انتصاب به عنوان مدیرکل پست قم و حضور در زادگاه خود، بر کرسی مدیریت در گیلان تکیه زده بود و طبیعتاً می بایست جای خالی اش در گیلان توسط یک سرپرست تا زمان انتصاب مدیرکل بعدی پر شود. اتفاقی که گویا در کمال تعجب نیفتاده است و پست گیلان نه تنها مدیرکل ندارد که حتی سرپرست هم ندارد و مشخص نیست دقیقا چگونه اداره می شود؟

نکته عجیب تر اما آن که باقری منش هنوز در پورتال پست گیلان به عنوان مدیرکل معرفی می شود و حتماً سه شنبه ها هم با مراجعان ملاقات عمومی دارد!
اداره پست گیلان؛ بدون مدیرکل - بدون سرپرست!
#پست گیلان #اداره پست


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
نظرات خوانندگان
احمد نوع پرست
با سلام. خدمت استاندار .حضرت آیت ا... فلاحتی .شایسته است فردی دلسوز.با سابقه .هم استانی. از داخل خوده اداره پست .انتخاب .وانشاا...بتواند.در اداره پست.با شناخت دکه همه همکاران از وی دارند.دلسوزانه خدمت کند.از زحمات مدت کوتاه شما در استان حواشی ها .در بیت قبلی وجود داشت.از بین رفته.برای حضرت عالی.توفیق روز افزون داشته.وحتما موزه شما ولایی است.امید است در مشکلات به وجود آمده از سازمان صنعت ومعادن .بازرسان .اصناف بخوانید.بیشتر در بازار حضور داشته.درودخدا بر شما.وتمامی خدمتگذاران نظام مقدس جمهوری اسلامی.جانباز شمییایی.احمد نوع پرست ازبری.رشت..
دوشنبه، 19 شهريور 13973:0:52
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

احمد نوع پرست ازبری ماه مبارک محرم
ماه مبارک محرم پیشاپیش .بر استقبال کنندگان .تسلیت باد...شهدا.جانبازان. بیماران .واآنانی. که تا دیروز درمیان مابودند.اما.به منزلگاه ابدی سفر کرده اند.یادی کنیم.جانباز شمییایی.نیازمند دعای.بهبودی.احمد نوع پرست ازبری.رشت.♿.
دوشنبه، 19 شهريور 13973:17:12
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای سیاست
تازه های سیاست
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
216512 1