کدخبر:
216556
تاریخ انتشار:
۱۹ شهریور ۹۷
چاپ
چاپ
|
3 نظر
چاپ
دسته خبر
:

درخواست محسنی‌اژه‌ای:

مردم افراد آلوده به فساد را معرفی کنند/ حتماً نام و مشخصات آنها محفوظ خواهد بود

خزر: حجت الاسلام والمسلمین غلامحسین محسنی‌اژه‌ای معاون اول قوه قضائیه از مردم خواست افراد آلوده به فساد را به دستگاه قضا معرفی کنند.

به گزارش خزرآنلاین به نقل از تسنیم، حجت الاسلام والمسلمین غلامحسین محسنی‌اژه‌ای در حاشیه نشست مسئولان عالی قضایی در خصوص موضوعات مطرح‌شده در این جلسه اظهار کرد: در جلسه امروز مسئولان عالی قضایی، بررسی دستورالعمل جامع اطلاع‌رسانی ادامه یافت و خوشبختانه به مراحل نهایی نزدیک شده است.

معاون اول قوه قضائیه افزود: همچنین در جلسه امروز رئیس دستگاه قضا تأکید کرد که پرونده‌های مربوط به تخلفات اخیر اقتصادی به‌سرعت و با قاطعیتِ توأم با عدالت  مورد توجه همه مراجع قضایی باشد و دست‌اندرکاران این پرونده‌ها به‌هیچ‌وجه تحت تأثیر فضاسازی و جوسازی‌هایی که ممکن است علیه قوه صورت بگیرد، قرار نگیرند.

محسنی اژه‌ای توجه به عملیات روانی و رسانه‌ای دشمن را از دیگر موضوعات مطروحه در جلسه امروز (دوشنبه) ۱۹ شهریور عنوان کرد و گفت: در رسیدگی‌ به همه پرونده‌ها، میزان و معیار، شرع و قانون است و به‌هیچ‌وجه نباید تخلفی از قانون و شرع صورت بگیرد. در خصوص پرونده‌های اخیر هم امیدواریم بتوانیم با کمک دستگاه‌های نظارتی و با توجه به کمک ضابطین، آنها را مطابق شرع و قانون و در کمترین زمان ممکن به نتیجه برسانیم.

سخنگوی قوه قضائیه تأکید کرد: تقاضای من از مردم این است که افراد آلوده به فساد را به دستگاه قضا معرفی کنند. در دهه اول انقلاب با کمک مردم توانستیم در مقابل همه تروریست‌های داخلی و خارجی بایستیم چون خود مردم بودند که تروریست‌ها را معرفی می‌کردند. اکنون هم از مردم می‌خواهیم افراد فاسد و متخلف را که در دستگاه‌های مختلف ممکن است با آنها برخورد داشته باشند، به ما معرفی کنند؛ البته این کار باید مستند باشد و هر شایعه‌ای را به ما منتقل نکنند.

معاون اول قوه قضاییه گفت: قولی که به مردم می‌دهم دو چیز است: اول اینکه کسانی که اطلاع‌رسانی صحیحی در جهت معرفی مفسدین  به ضابطین یا به قوه قضاییه داشته باشند، حتماً از آنها حمایت می‌شود و اگر بخواهند که مشخصات آنها محفوظ بماند، حتماً نام آنها و مشخصات آنها محفوظ خواهد بود و برایشان مشکلی پیش نخواهد آمد.

وی بیان کرد: قول دومی هم که می‌توانم بدهم این است که قوه قضاییه به‌فضل پروردگار و با کمک مردم هیچ‌گونه خط قرمزی نخواهد داشت و ان‌شاءالله با تمام توان در مقابل هر نوع فساد و جرمی ایستادگی و پرونده‌ها را طبق قانون بررسی و احکام را صادر خواهد کرد.
مردم افراد آلوده به فساد را معرفی کنند/ حتماً نام و مشخصات آنها محفوظ خواهد بود
#غلامحسین محسنی‌اژه‌ای #فساد اداری


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
نظرات خوانندگان
احمد نوع پرست
مدیر بنیاد شهید .گمسیون درصد جانبازی.چطور آقای تاج ۵ درصد.در عرض یک سال اولی ۳۳.ودومی۵۲ درصد.. اکر چنین باشد.فساد در گمسیون ودولت و مرکز قانون گذاری وجود دارد.من جانباز شمییایی .اعشار روان ریه .واز وکار افتاده کلی .شهر رشت با ۲۵درصد حقوق میلشلتیی .می گرم.مگر دارم طرف یک سال دو درصد..جانبازی ایشان چه است.من از .‌‌ک..‌‌قوا قضائیه خواهان ورود فوری دارم.
چهارشنبه، 21 شهريور 139710:58:1
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

ن
کم هستن مگه خودتون پیدا کنید به ما چه خودتون بهتر می‌شناسید اینارو
يکشنبه، 13 آبان 139713:43:18
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

بی نام
گر حکم شود که مست گیرند ، در شهر هر آن که هست گیرند
سه شنبه، 20 شهريور 139710:3:30
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای سیاست
تازه های سیاست
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
216556 1