کدخبر:
216630
تاریخ انتشار:
۲۳ شهریور ۹۷
چاپ
چاپ
|
2 نظر
چاپ
دسته خبر
:

حقایقی در خصوص قرارداد هایپرمارکت احمدی با شهرداری رشت!

به گزارش خزرآنلاین، 17 بهمن ماه 95 بود که هایپرمارکت احمدی در کمربندی شهید بهشتی رشت، بالاتر از فلکه نیروی دریایی به بهره برداری رسید. در مراسم افتتاحش نمایندگان رشت، اعضای شورای شهر و شهردار و مسئولان سازمان صنعت، معدن و تجارت و جمعی از روسای ادارات و مدعوین و البته احمد رمضانپور نرگسی حضور داشتند.

در کنار حضور نمایندگان رشت و مسئولان وقت سازمان صنعت و معدن، از آن جاییکه مکان مورد احداث این هایپرمارکت، تحت مالکیت شهرداری رشت بوده و به صورت اجاره به هایپر مارکت احمدی واگذار شده بود، حضور شهردار وقت و اعضای شورای چهارم در مراسم افتتاح این مجموعه عجیب نبود. قابل تامل اما حضور احمد رمضانپور نرگسی در مراسم افتتاحیه و جلوسش در صندلی کناری ثابت قدم بود. رمضانپور که آن زمان هنوز در کسوت عضو شورای شهر رشت در نیامده بود، در مراسم افتتاح هایپرمارکت احمدی شرکت کرد و البته در صندلی کناری ثابت قدم نشست. آن هم دقیقا یک روز بعد از نامه تند ثابت قدم به حسنی، نماینده رشت! همان نامه ای که در آن ثابت قدم خطاب به نماینده لیست امیدی رشت گفته بود، با وجود شما رشت تنها دو نماینده در مجلس دارد! (متن کامل نامه در اینجا)

این حضور رمضانپور در مراسم افتتاحیه هایپرمارکت احمدی و جلوسش در کنار ثابت قدمی که یک روز قبل در نامه ای آتشین هر آن چه دلش خواسته بود به حسنی، نماینده لیست امید گفته بود، حتی انتقادات رسانه های اصلاح طلب را هم برانگیخت چنانچه سایت گیل خبر در مطلبی انتقادی در این خصوص نوشت: آقای رمضانپور در حالی یک روز بعد از نامه ثابت قدم به حسنی در کنار وی نشست و تصاویر خنده آن ها با یکدیگر ثبت شد که شاید خیلی ها انتظار داشتند وی در دفاع از نماینده لیست امید در قبال نامه شهردار رشت، هرچند مختصر حاضر به دفاع باشد. (اینجا را بخوانید)

البته باید گفت روابط رمضانپور و ثابت قدم در آن دوران در بهترین وضعیت خود به سر می برد و تقریباً در همان برهه زمانی بود که رمضانپور به عنوان رئیس شورای عالی اصلاح طلبان گیلان در مصاحبه ای با روزنامه اعتماد گفته بود که «مطمئنا در این شهر کسی را با ویژگی هایی که شهردار دارد پیدا نمی کنید» اما آیا علت حضور در این مراسم، شوق نشستن در کنار ثابت قدم بود؟!  

شاید برای رمضانپورِ آن روزها، حضور در آن مراسم و نشستن در کنار ثابت قدم مهمتر از دلزدگی اصلاح طلبان از او بود چرا که وی بعدها هم علی رغم وعده هایی که در خصوص عدم حضورش در انتخابات شورا داده بود (رمضانپور قبل از انتخابات شورا و در گفتگو با خبرنگار خزرآنلاین در خصوص احتمال کاندیداتوری اش در انتخابات، آن را برای خود کسر شان دانسته بود!) خشم جوانان اصلاح طلب را به بهای عضویت در شورای شهر رشت جان خرید و سرانجام هم حضور خود در انتخابات شورا را که در تضاد کامل با اظهارات پیشین اش بود، خواسته بزرگان اصلاح طلبی قلمداد نمود! حمایت تمام قد رمضانپور از شکریه و مخالفت با استعفای او یکی دیگر از این موارد بود. رمضانپور چنان به حمایت از حضور شکریه در جمع شورانشینان می پرداخت و صراحتاً از مخالفت با استعفای او سخن می گفت که توگویی یک اصولگرای دوآتشه قرار است پس از استعفای شکریه، وارد شورا شود! تعویض شکریه - ذاکری که می توانست برای اصلاح طلبان یک تعویض طلایی لقب بگیرد، این روزها به همه چی شبیه است جز تعویض طلایی!  آیا لیدر جریان اصلاحات در شورا این بار یک رابطه دوستی را به منافع اصلاح طلبی ترجیح داده بود؟!

در پایان بد نیست اشاره ای به قرارداد شهرداری رشت با هایپرمارکت احمدی نمود. یک منبع آگاه در این خصوص به خبرنگار خزرآنلاین می گوید: اجاره ای که ماهانه این هایپرمارکت در قبال در اختیار گرفتن حدود 5000 متر مریع به صورت مسقف در عرصه ده هزار متر مربع، به شهرداری رشت می پردازد چیزی در حدود 85 میلیون تومان است. اگرچه هایپرمارکت احمدی این مجموعه را از طریق فراخوان عمومی در اختیار گرفت اما در این قرارداد بندی وجود دارد که تمدید آن را با موافقت طرفین و بدون برگزاری مزایده مجدد امکان پذیر می کند!

حضور ناگهانی رمضانپور در افتتاحیه یک مجموعه کاملاً غیرسیاسی، جلوس وی در ردیف اول مراسم افتتاحیه این هایپرمارکت، رگ و ریشه صومعه سرایی رمضانپور و البته نسبت سببی احمدی با خانواده ای صومعه سرایی، رابطه بسیار خوب رمضانپور و ثابت قدم در زمان انعقاد این قرارداد و سر آخر وجود بندی در آن که به طرفین اجازه می دهد تا قرارداد را بدون برگزاری مزایده دیگر تمدید نمایند، همچون تکه های پازلی است که چیدن آن ها در کنار هم می تواند بیانگر جزییات بیشتری در خصوص این قرارداد باشد.
حقایقی در خصوص قرارداد هایپرمارکت احمدی با شهرداری رشت!
#هایپرمارکت احمدی #احمد رمضانپور نرگسی


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
نظرات خوانندگان
بی نام
برادر عزیز ..شما درقرادادمنعقده ساختمان شهرداری با احمدی اصل مطلب را ادا نکرده اید اگر به اهداف اصل احداث ساختمان موصوف پرداخته شود وقانونی هم به ان رسیدگی شود موافقین مصوب اعضای شورا ومسئولین شهرداری بایستی محاکمه شوند اینکه فلانی درکنار فلانی نشسته است دلیلی نیست درسال 84 برابر موافقتنامه شهرداری باسازمان برنامه وبودجه استان مقررشد سه فروشگاه عرضه میوه وتربار جهت توزیع میوه درسه مکان رشت احداث تا تولید کنندگان فراورده های کشاوررزی بتوانندمحصولات خودرامستقیم بفروش برسانندومنافع ان هم بنفع تولیدکننده برسد وهم مصرف کننده ولی باگذشت زمان تنها یکی احداث و2فروشگاه به فراموشی سپرده شد و باتغییرات مدیران کاربلدوقانونمندومتعاقب ان سواستفاده کنندگان ازخلا موجود انرا به اهداف دیگری سوق داده اند جالب اینکه دیوان محاسبات استان و رسیدگی کننده به اعتبارات این چنینی خودرا به خواب زده وبازرسی استان نیز که نماینده اش دربازگشایی مزایده حضورداشته واگاهی از اهداف ساخت فروشگاه موصوف نداشته است بنابر این اگر به قانون توجه شود که نخواهد شدتخلفات کلامحرز بوده ابتداشهرداری که پیشنهاد قضیه به شورا بوده وسپس دیگران بایستی درمقابل عمل خود پاسخگو باشند وسایت خزر انلاین نیز مطالب را عمیق تر بررسی ومطالب درست درخور خوانندگان قرار دهد
شنبه، 24 شهريور 13978:50:2
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

بی نام
برادر عزیز ..ادم صادقی باش مطلبی درخصوص واگذاری هایپر مارکت احمدی درسایت شما درمورخ 24/6/97گذاشتم.ولی منتشر نشد علت هم برایم مشخص شد غرض ورزی ان سایت باشخص خاصی بوده است ولی اگر بررسی شود اصل اهداف ساخت فروشگاه را به سمع ونظر خوانندگان شما بیان نمودم برخلاف ان چیزی بود که شما هدف داشتید
يکشنبه، 25 شهريور 13978:31:33
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای اجتماعي
تازه های اجتماعي
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
216630 1