کدخبر:
216678
تاریخ انتشار:
۲۵ شهریور ۹۷
چاپ
چاپ
|
2 نظر
چاپ
دسته خبر
:

فردا فینالیست های شهرداری رشت مشخص می شوند | آیا جذب تیر آخر را بر پیکره اصولگرایان شلیک خواهد کرد؟

به گزارش خزرآنلاین، در جلسه فردای شورای شهر رشت قرار است فینالیست های انتخاب شهردار رشت مشخص شوند.

گفته می شود با رای گیری اعضای شورا، جمع 10 نفره کاندیداهای تصدی بر شهرداری رشت به 5 نفر تقلیل خواهد یافت. اما این جمع 10 نفره اما شامل چه کسانی هستند؟

اکبر نیکزاد استاندار سابق کهکیلویه و بویراحمد و استان اردبیل و برادر کوچک علی نیکزاد وزیر سابق راه و شهرسازی دولت احمدی نژاد است.

محمد هادی حیدرزاده مشاور رییس ستاد محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران و همچنین مدیرکل سابق محیط زیست تهران در دولت تدبیر و امید.

بهزاد نیک‌فهم  استاد دانشگاه آزاد صومعه سرا که با توجه به تحصیلاتش در حوزه معماری و همچنین سابقه کاری‌اش به عنوان پیمانکار شهرداری از شانس خوبی برخوردار است.

مسعود کاظمی عضو دوره چهارم شورای شهر رشت و شهردار فعلی لاهیجان یکی دیگر از گزینه‌های انتخاب به عنوان شهردار رشت است.

حامد عبدالهی عضو شورای پنجم رشت که سابقه تصدی بر برخی پست های مهم شهرداری رشت را در کارنامه خود دارد.

مسعود موسوی استاد دانشگاه که سابقه عضویت در هیات مدیره سازمان نظام مهندسی استان گیلان را دارد.

رضا رسولی استاد دانشگاه و عضو دو دوره شورای شهر رشت. رییس فعلی کمیسیون عمران، متولد رشت و متخصص ترافیک.

محمد پورناصرانی معاون معماری شهرداری رشت و شهردار پیشین منطقه 1 شهرداری.

رضا ساغری مدیرعامل شرکت احرار و شهردار اسبق رشت. متولد رشت و معاون سابق آب منطقه ای گیلان

علی اکبر اوسط مقدم مدیرکل فعلی نوسازی، تجهیز و توسعه مدارس گیلان و معاون سابق شهرداری رشت

فینالیست ها چه کسانی خواهند بود؟!

به نظر می رسد دو عضو شورای شهر رشت یعنی رضا رسولی و حامدعبدالهی را باید در لیست 5 نفره جا داد. الیته مسعود کاظمی به علت سابقه دوستی با بسیاری از اعضای شورای شهر فعلی و عملکرد مطلوبش در شهرداری لاهیجان هم یکی از گزینه های جدی حضور در این جمع 5 نفره خواهد بود. محمد پورناصرانی هم به واسطه سال ها حضور در شهرداری رشت، از شانس مطلوبی برای صعود به جمع 5 نفره برخوردار است. بهزاد نیک فهم هم به عنوان گزینه ای بومی و مورد حمایت رییس شورای شهر رشت می تواند آخرین گزینه راه یافته به جمع 5 نفره باشد.

فردا در حالی هر یک از اعضای شورای شهر رشت نام 5 نفر را به صندوق خواهند انداخت که گفته می شود اصلاح طلبان شورا یعنی اسماعیل حاجی پور، فرهام زاهد و احمد رمضانپور، حامد عبدالهی را به عنوان شهردار مورد نظر خود انتخاب خواهند کرد. همراهی حجت جذب با اصلاح طلبان در دادن رای به حامد عبدالهی، عملا تیر خلاص بر پیکره اصولگرایی شورا خواهد بود.

باید منتظر ماند و دید اصولگرایان می توانند طلسم عبدالهی دوستی جذب را باطل نمایند و یا جذب با پشت کردن به خواستگاه رای خود که همان جوانان ارزشی و اصولگرا هستند، رای خود را به نام حامد عبدالهی به صندوق خواهد انداخت.  
فردا فینالیست های شهرداری رشت مشخص می شوند | آیا جذب تیر آخر را بر پیکره اصولگرایان شلیک خواهد کرد؟
#شهرداری رشت #شورای شهر رشت


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
نظرات خوانندگان
بی نام
اعضای شورای شهر .پیکرشهرداری ازدوره سوم شورابه جگر ذلیخامبدل شده است ولازمه درمان نیاز به همدلی دارد یارکشی انتخاب شهردارخطر بزرگی است که اینک شورا را با توجه به چکهای برگشتی وبدهی هنگفت به دارایی وتامین اجتماعی وصندوق بازنشستگی و.....کمر شهرداری را خم کرده است واز طرفی بودجه مصوب واهی وغیر واقعی سال 97 که هیچوقت تحقق نخواهد یافت دلیل بارز ان است که عده ای از ان بهره برده وشهرداری را سردرگم کرده است وقادر به تصمیمگیری ان نیستنند ومتاسفانه باید گفت پرسنل شهرداری بجای گفتن واقعیت بهنگام پیش بینی بودجه سال بعد بخاطر جایگاه خودحلق به گوش شورای شهر شده اندوقادر به گفتن حقایق نیستند وعلت ان هم عدم تحقق بودجه است واز 2 حالت خارج نیست یاشورا تمایل به افزایش بودجه غیر واقعی دارد تابتواند به خواسته های خودبرسد ویامسئولان شهرداری ناپخته وبی تجربه هستند وتوان تنظیم بودجه را ندارند واین را میتوان ازعدم تحقق بودجه سنوات گذشته دریافت .بهر حال بودجه واعتبارات نبض وگلوگاه شهرداری است که مدیر ان میتواندشهرداری را به عرش برده یا به فرش ببرد جا دارد شورای شهر تنظیم بودجه را به جای دخالت به خود مسئولان شهرداری واگذار نموده وازانها درخصوص تحقق ان مسئولیت بخواهد
دوشنبه، 26 شهريور 13978:28:7
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

مهدی-رشت
با توجه به عملکرد چند سال اخیر حضرات در سمتهایی که داشته اند به نظر می آید مهندس اوسط مقدم گزینه کاملی برای این کلانشهر اسیر حاشیه ها باشد.
دوشنبه، 26 شهريور 13979:19:40
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای سیاست
تازه های سیاست
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
216678 1