کدخبر:
216812
تاریخ انتشار:
۳۱ شهریور ۹۷
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

موج سواری بر روی شایعات در انزلی + سند

خزر: البته شاید هم سن و سال بودن فرماندار پیشین میانه با استاندار گیلان، هم رشته بودن در دانشگاه (هر دو لیسانس حقوق هستند) و همچنین حضور اسماعیل حیدری آزاد در سمت کارشناس خبره امنیتی و مسئول استان‌های جنوب وجنوب غربی شورای امنیت کشور (در زمان تصدیگری سالاری در استان بوشهر) باعث شده برخی ها تصور کنند که استاندار گیلان بخواهد حیدری آزاد را به عنوان فرماندار انزلی معرفی نماید. 

به گزارش خزرآنلاین، بعد از اینکه میرشمس مومنی زاده از فرمانداری انزلی به رشت انتقال یافت، گمانه زنی ها برای جایگزینی وی شدت یافت، اما در این میان آنچه بیش از همه مورد توجه قرار گرفت، مطرح شدن یک نام است که ظاهرا برخی ها معتقدند علت کناره گیری اش از فرمانداری محل خدمتش، اسلحه کشی بوده است! اسماعیل حیدری آزاد، فرماندار پیشین میانه.

این در حالی است که هم خود اسماعیل حیدری آزاد فرماندار پیشین شهرستان میانه این موضوع را تکذیب کرده است و هم اداره کل بازرسی وزارت کشور بعد از انتشار این شایعات، طی نامه ای به دادسرای کارکنان دولت این موضوع را تایید نکرده است.


البته شاید هم سن و سال بودن فرماندار پیشین میانه با استاندار گیلان، هم رشته بودن در دانشگاه (هر دو لیسانس حقوق هستند) و همچنین حضور اسماعیل حیدری آزاد در سمت کارشناس خبره امنیتی و مسئول استان‌های جنوب وجنوب غربی شورای امنیت کشور (در زمان تصدیگری سالاری در استان بوشهر) باعث شده برخی ها تصور کنند که استاندار گیلان بخواهد حیدری آزاد را به عنوان فرماندار انزلی معرفی نماید. 

ناگفته نماند انزلی و میانه هر دو منطقه ویژه اقتصادی را در خود جای دادند و شهرستانی صنعتی به شمار می روند از همین رو اگر دکتر سالاری وی را برای فرمانداری بندرانزلی پیشنهاد داده باشد پربیراه نبوده چراکه تجربیات حیدری در میانه می تواند در انزلی مثمرثمر واقع شود.
موج سواری بر روی شایعات در انزلی + سند
#فرمانداری انزلی #اسماعیل حیدری آزاد


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای سیاست
تازه های سیاست
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
216812 1