کدخبر:
216898
تاریخ انتشار:
۳ مهر ۹۷
چاپ
چاپ
|
2 نظر
چاپ
دسته خبر
:

فرماندار شهرستان رشت در جلسه کارگروه اشتغال و سرمايه گذاري؛

میزان جذب تسهیلات ازسوی بانکها پایین است/ رشت در اعطای تسهیلات اشتغالزا دچار عقب‌ماندگی است

خزر: توجه به مسایل اقتصادی و فرصت اشتغال زایی با حمایت از سرمایه گذاران و تولید کنندگان ایجاد خواهد شد و اگر امروز از تسهیلات رونق اشتغال زایی استفاده نکنیم، خیانت کرده‌ایم.

به گزارش خزرآنلاین، فرماندار شهرستان رشت در جلسه کارگروه اشتغال گفت: جلسه کمیته تخصصی دیروز برگزار شد و در این جلسه مشخص شد که مجموعا در پرداخت تسهیلات اشتغالزایی دچار ضعف و عقب ماندگی هستیم.

میرشمس مومنی زاده با اشاره به اینکه اولویت نظام و دولت توجه به مسائل اقتصادی، ایجاد رونق اقتصادی ،حمایت از تولید و سرمایه گذاری است ،گفت: این پذیرفتنی نیست که شهرستان رشت در امر اشتغالزایی عقب ماندگی داشته باشد.

مومنی زاده با اشاره به اینکه کشور ما امروز در جنگ اقتصادی است، تصریح کرد: توجه به مسایل اقتصادی و فرصت اشتغال زایی با حمایت از سرمایه گذاران و تولید کنندگان ایجاد خواهد شد و اگر امروز از تسهیلات رونق اشتغال استفاده نکنیم، خیانت کرده‌ایم.

وی با بیان اینکه نباید در انجام وظیفه خود سهل انگاری کنیم، یادآور شد: بانک کشاورزی در شهرستان انزلی بسیارخوب عمل کرده اما در شهرستان رشت عملکردش مناسب نیست و نمی‌دانم اینجا چه اتفاقی افتاده است که در ارزیابی ها اخرین بانک قرار گرفته است.

فرماندار شهرستان رشت متذکر شد: برای تحقق اشتغالزایی نیازمند تحرک بیشتر از جانب دهیاران و بخشداران هستیم و امیدواریم با همکاری هم شاهد تحول بزرگی در این زمینه باشیم.

وی خطاب به بانکها گفت: میزان جذب تسهیلات ازسوی بانکها پایین است. جلسات کارگروه در هفته دوبار و در هر جلسه یک بانک عامل و با حضور متقاضیان برگزار شود.

مومنی زاده با بیان اینکه وظیفه من دفاع از حقوق شهرستان رشت، گفت: شهرستان رشت نسبت به شهرستانهای دیگر کمترین بهره را از تسهیلات اشتغال زایی برده است.

-0

 
میزان جذب تسهیلات ازسوی بانکها پایین است/ رشت در اعطای تسهیلات اشتغالزا دچار عقب‌ماندگی است
#فرمانداری شهرستان رشت #جلسه کارگروه اشتغال و سرمايه گذاري


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
نظرات خوانندگان
لابی
لطفا دقیقا ارتباط و حیطه کاری شما را در ورود به مسایل بانکی و اقتصاد و پول بصورت واضح بیان فرمایید .لااقل یکبار شهامت داشته باشید وبگویید دخالت استاندار، فرماندار، نماینده مجلس و.... در مسایل اقتصادی و تصمیم گیری برای سپرده های مردم نزد بانکها کشور را به این فلاکت مبتلا ساخته است .چرا فقط از میزان تسهیلات می گویید چرا از میزان مطالبات بانکها از پرداخت دستوری اینچنین تسهیلات نمی گویید.
چهارشنبه، 4 مهر 139722:25:53
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

لابی
درضمن تسهیلات اعطاء می گردد اون منابع هست که جذب می گردد .مجیدجان ....
چهارشنبه، 4 مهر 139722:28:36
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای اجتماعي
تازه های اجتماعي
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
216898 1