کدخبر:
216904
تاریخ انتشار:
۴ مهر ۹۷
چاپ
چاپ
|
1 نظر
چاپ
دسته خبر
:

جبار کوچکی‌نژاد:

به دادگاه احضار شده‌ام | عزل سیف بهانه خوبی برای فرار از پاسخگویی به مردم نیست

خزر: نماینده مردم رشت در مجلس‌ گفت:‌ عزل سیف بهانه خوبی برای فرار از پاسخگویی به مردم و مالباختگان مؤسسات مالی و اعتباری نیست.

به گزارش خزرآنلاین، جبار کوچکی‌نژاد در گفت‌وگویی اظهار داشت:‌ نوسانات عجیب بازار ارز و سکه،‌ ناآرامی‌هایی که در جریان قضیه مؤسسات مالی و اعتباری در کشور به راه افتاد و بسیاری از ناکارآمدی‌های دیگر بدون پاسخگویی به مردم و با عزل و نصب چند مسئول جبران نمی‌شود.

نماینده مردم رشت در مجلس عنوان کرد:‌ در بسیاری از کشورهای دنیا به خاطر مسائل کوچک اقتصادی یا فامیل‌بازی در جریان استخدام افراد،‌ خروج منابع بیت‌المال و مصادره آن به نفع شخصی و موضوعاتی از این دست،‌ پس از عذرخواهی و عزل مدیر متخلف،‌ دادگاه نیز جهت محاکمه وی ورود می‌کند.

کوچکی‌نژاد با بیان اینکه رئیس کل سابق بانک مرکزی از وی شکایت کرده است ‌گفت:‌ در هفته‌های گذشته بنده اخطاریه‌ای را در صحن علنی مجلس جهت حضور در دادگاه دریافت کردم که پس از بررسی و کنکاش در این مورد متوجه شدم که این قضیه از رئیس کل سابق بانک مرکزی نشأت گرفته است.

نایب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در همین باب خاطرنشان کرد:‌ بنده برخلاف برخی افراد که هیچ وقت پاسخگوی عملکرد ضعیف خود نبوده‌اند به عنوان یکی از نمایندگان مردم از حقوق آنان نه تنها در جریان قضیه مؤسسات مالی و اعتباری بلکه در همه حوزه‌ها و در هرجایی که اقتضاء کند دفاع می‌کنم.

وی با تأکید بر اینکه عزل سیف از سوی دولت، نوشدارویی بی اثر بوده است تصریح کرد:‌‌ به اعتقاد بنده رئیس کل سابق بانک مرکزی در همان مقطع زمانی که جو کشور به علت موضوع مؤسسات مالی و اعتباری نا آرام شده بود باید ضمن عذرخواهی از مردم و پاسخ به افکار عمومی از سمت خود برکنار می‌شد.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی بر لزوم برخورد با مدیران ناکارآمد و سوءاستفاده‌گر تأکید کرد و افزود:‌ با توجه به اینکه شرایط فعلی کشور بسیار خاص و حساس است ضمن به‌کارگیری از مدیران توانا و کارآمد در پست‌های مختلف سازمانی،‌ باید به‌شدت بر روی عملکرد آن‌ها نظارت انجام شود.

کوچکی‌نژاد پاسخگو بودن به مردم را پیش‌شرط قبول یک مسئولیت مهم دانست و تصریح کرد:‌ کسانی که پستی دارند اما به مردم پاسخگو نیستند،‌ افرادی که از پست و مقام خود سوءاستفاده می‌کنند و یا مدیرانی که با ناکارآمدی خود جامعه را دچار چالش می‌کنند مجرم هستند و باید با آنان برخورد شود.
به دادگاه احضار شده‌ام | عزل سیف بهانه خوبی برای فرار از پاسخگویی به مردم نیست
#جبار کوچکی‌نژاد #نماینده مردم رشت #احضار دادگاه #بانک مرکزی


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
نظرات خوانندگان
حاتمی
آقای مهندس که خیلی خودرا شجاع ومدافع مردم می دانید لطف کنید جند تا از اسامی افراد که موسسات کلاهبرداری را تاسیس کردند نام ببرید.با اطمینان می گویم این جرات را نداری به دلیل اینکه..................................
شنبه، 7 مهر 13979:41:16
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای سیاست
تازه های سیاست
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
216904 1