کدخبر:
216914
تاریخ انتشار:
۴ مهر ۹۷
چاپ
چاپ
|
5 نظر
چاپ
دسته خبر
:

انتصابات استاندار گیلان؛ تلفیقی از جوانگرایی و تجربه!

خزر: برادر شهید اوسط مقدم، حضور 6 ساله در معاونت فنی و عمرانی شهرداری کلانشهر رشت را در کارنامه دارد. اگرچه مدت زمان تقریبا زیادی از پایان این حضور می گذرد اما هنوز هم همکاران پیشین اش در شهرداری، از او به عنوان یکی از اخلاق مدارترین مدیران یاد می کنند و دوران معاونت وی را نقطه عطفی در تاریخ معاونت فنی و عمرانی شهرداری رشت به حساب می آورند.

به گزارش خزرآنلاین، ظهر امروز بود که خبر انتصاب علی اکبر اوسط مقدم به عنوان سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری گیلان منتشر شد. مرد کم حاشیه ای که اگرچه نامش در روزهای اخیر به عنوان یکی از گزینه های تصدی بر شهرداری رشت مطرح می شد، اما حالا انتصابش به عنوان یکی از مهمترین معاونت های استانداری گیلان، نشان داد که شورانشینان تا چه اندازه در به کارگیری او تعلل کرده اند!

برادر شهید اوسط مقدم، حضور 6 ساله در معاونت فنی و عمرانی شهرداری کلانشهر رشت را در کارنامه دارد. اگرچه مدت زمان تقریبا زیادی از پایان این حضور می گذرد اما هنوز هم همکاران پیشین اش در شهرداری، از او به عنوان یکی از اخلاق مدارترین مدیران یاد می کنند و دوران معاونت وی را نقطه عطفی در تاریخ معاونت فنی و عمرانی شهرداری رشت به حساب می آورند.

بیشتر بخوانید: چه کسی مدیرکل نوسازی مدارس گیلان می شود؟

همزمان با تصدی محمدابراهیم خلیلی بر راس شهرداری رشت، اوسط مقدم بنا به دلایلی از این پُست استعفاء داد و خیلی زود به عنوان مدیرکل مدیرکل نوسازی،توسعه و تجهیز مدارس گیلان منصوب شد. همزمان با استعفای نصرتی از سمت شهرداری رشت تا همین چند روز پیش، از اوسط مقدم به عنوان یکی از گزینه های فراجناحی تصدی بر شهرداری رشت یاد می شد که البته حالا باید نامش را از لیست گزینه های محتمل تصدی بر شهرداری رشت خط زد!

حالا انتصاب اوسط مقدم به عنوان سرپرست معاونت عمرانی استانداری گیلان، نشان می دهد استاندار گیلان از افراط و تفریط در انتصابات دوری می کند و به همان اندازه که بر به کارگیری جوانان و بهره بری از انگیزه آنان معتقد است، به استفاده از مدیران باتجربه و موفق در پست های حساس استانی، اصرار دارد.

شاید اگر سالاری جوان، استاندار گیلان نبود، نه هیچوقت شانس مدیرکلی به یک زن اعطا می شد و نه چند جوان می توانستند علی رغم همه انتقادات و فشارها به عنوان بخشدار منصوب می شدند و نه کرسی معاونت عمرانی استانداری به چهره ای معتدل همچون اوسط مقدم می رسید.

در هر حال معاون اسبق هلال احمر استان گیلان، فردا راهی استانداری می شود تا فصل جدیدی را در سوابق کاری خود بگشاید. در شرایط حساس فعلی حضور اوسط مقدم می تواند نقش موثری را در اتمام پروژه های نیمه تمام عمرانی که البته کم هم نیستند، ایفا کند.
انتصابات استاندار گیلان؛ تلفیقی از جوانگرایی و تجربه!
#اوسط مقدم #سالاری #استانداری گیلان #معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
نظرات خوانندگان
بی نام
عملکرد استاندار قابل قبول بوده است
پنجشنبه، 5 مهر 13977:57:13
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

بی نام
انسانی شریف ومودب است ایشان . اما هرسفر نوبخت به گیلان پیامد سیاسی خوبی بدنبال دارد. تدبیروامید
چهارشنبه، 4 مهر 139717:35:58
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

مهدی-رشت
واقعا دم اقای سالاری با این حکم بجا گرم.انشاالله منشا خیر برای استان باشند.
پنجشنبه، 5 مهر 13979:21:28
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

یک شهروند رشتی
سلام به عنوان کسی که سالها با ایشان (آقای اوسط مقدم )کار کرده‌ام، از این انتخاب متاسف هستم. چرا که یقین دارم انتخاب ایشان نه برمبنای شایستگی بلکه بر اساس منافع و معامله‌های غیرقانونی پشت پرده اتفاق افتاده است. چرا که ایشان فردی است که برای به دست آوردن موقعیت بالاتر هر کار غیرقانونی و ... را برای صاحبان قدرت انجام می دهد. کافی است فقط به یک مورد اشاره نمایم. ایشان در اداره کل نوسازی مدارس گیلان، حدود 24 نفر از فرزندان مسئولان ردیف اول استان را در یکی دو سال اخیر، بدون طی هیچ آزمون استخدامی و ... جذب نموده است.فرزند آقای کشور دوست (به اصطلاح دست راست آقای نوبخت)، فرزند مهندس شعبانپور، فرزند خانم حساس خواه، و ... ایشان فقط به همین یک سوال پاسخ بدهد من حرفم را پس می گیرم. چرا هیچ یک از این افراد جدید جذب شده در نوسازی فرزند یک کشاورز یا یک مستضعف و یا یک شخص بدون پارتی نیست؟ شما براساس کدام مجوز قانونی این افراد را جذب کرده ای؟ از ذکر سایر کارهای غیرقانونی این شخص فعلا صرفنظر می نمایم. بله ایشان باید ارتقا پیدا کند. چون خوب به صاحبان نفوذ امتیاز می دهد. آیا این است نتیجه شعار حمایت از طبقه محروم؟ امیدوارم که نظر من را درج نمایید . هرچند که بعید می دانم.
يکشنبه، 29 مهر 13979:25:33
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

بی نام
سلام ضمن عرض تبریک خدمت آقای مهندس اوسط اکبری مقدم و انتخاب بجا و شایسته ایشان توسط استاندار محترم گیلان، ولی آیا بهتر نبود همزمان تودیع آقای مهندس شعبانپور و معارفه ایشان انجام میشد؟ بنده خدا مهندس شعبانپور بعد ازینهمه سال خدمت تنها به دلایل شخصی باید زحماتش نادیده گرفته میشد؟! ۳۵ سال زندکیت رو صرف کار کنی ولی حتی دریغ از یک جلسه ساده قدردانی و تودیع؟! به کجا چنین شتابان!!!...
جمعه، 6 مهر 139715:24:35
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای سیاست
تازه های سیاست
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
216914 1