کدخبر:
216922
تاریخ انتشار:
۴ مهر ۹۷
چاپ
چاپ
|
2 نظر
چاپ
دسته خبر
:

چند نکته در خصوص خوابی که از چشمان رمضانپور گرفته شد! + تصاویر

خزر: همزمان با بالاگرفتن پویش #فرزندت_کجاست و مطالبه مردمی از مسئولان تا بگویند فرزندشان در کجا ساکن بوده و مشغول چه کاری است، احمد رمضانپور نرگسی با انتشار تصویری از فرزند خود با لباس سربازی، نوشت: مسعود هم مثل دو برادر دیگرش مقداد و مجید با افتخار وظیفه ملی خود را انجام داد. خوشحالی پایان خدمت این سه برادر از یک طرف و نگرانی آنان همانند اشتغال 6 میلیون جوان بیکار از طرف دیگر خواب را از چشمانم گرفته است. 

به گزارش خزرآنلاین، همزمان با بالاگرفتن پویش #فرزندت_کجاست و مطالبه مردمی از مسئولان تا بگویند فرزندشان در کجا ساکن بوده و مشغول چه کاری است، احمد رمضانپور نرگسی با انتشار تصویری از فرزند خود با لباس سربازی، نوشت: مسعود هم مثل دو برادر دیگرش مقداد و مجید با افتخار وظیفه ملی خود را انجام داد. خوشحالی پایان خدمت این سه برادر از یک طرف و نگرانی آنان همانند اشتغال 6 میلیون جوان بیکار از طرف دیگر خواب را از چشمانم گرفته است. 

شاید از اظهارات رمضانپور که در آن برای هر سه فرزند پسر خود (مسعود - مقداد - مجید) احساس نگرانی می کند و بلافاصله بعد از آن اشاره به بیکاری 6 میلیون جوان ایرانی می کند، چنین برداشت شود که مقداد و مجید بیکار بوده و حالا مسعود هم با اتمام خدمت سربازی اش به جمع بیکاران افزوده شده است. 

در این راستا باید گفت:

اولاً بنا به اظهار منابع موثق یکی از فرزندان جناب رمضانپور در سازمان صنعت و معدن مشغول به فعالیت می باشند. خزرآنلاین پیش تر هم در گزارشی از این عضو شورا خواسته بود با توجه به مشکل اشتغال بسیاری از جوانان کشور که از قضا خواب را از چشمان جناب رمضانپور هم گرفته، در خصوص نحوه به کارگیری فرزندش در سازمان صنعت و معدن استان توضیحاتی را ارائه دهد که البته این خواسته تا این لحظه اجابت نشده است (اینجا را بخوانید). 

قابل تامل آن که امروز نشستی در دفتر استاندار گیلان با حضور مدیرعامل بانک صنعت و معدن کشور برگزار شد که مدیرکل صنعت و معدن استان گیلان و برخی مسئولان استانداری گیلان و دستگاه های همسو در آن حاضر بودند. حضور رمضانپور در این نشست جالب توجه است! 

 

 

با جستجوی ساده ای در فضای مجازی می توان دریافت که خوشبختانه مقداد رمضانپور نرگسی از مشکل بیکاری رنج نمی برد چرا که مهندس عمران و عضو سازمان نظام مهندسی ساختمان استان گیلان است. همچنین گفته می شود داماد جناب رمضانپور هم به همراه دختر ایشان در آمریکا سکونت دارند! 

 

 

از لباس مسعود رمضانپور هم چنین بر می آید که وی خدمت مقدس سربازی خود را در نیروی دریایی به اتمام رسانده است. چنانچه دیل تصویری که احمد رمضانپور در اینستاگرام خود از پایان خدمت فرزندش منتشر کرده، کامنت قابل تاملی به چشم می خورد! 

 
چند نکته در خصوص خوابی که از چشمان رمضانپور گرفته شد! + تصاویر
#رمضانپور نرگسی #شورای شهر رشت


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
نظرات خوانندگان
بی نام
http://eservices.gilan-nezam.ir/gozareshonline/listaza.t2t
چهارشنبه، 4 مهر 139723:30:26
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

رشتی
کسی که سربازی رفته می دونه وقتی دوره سربازی تموم میشه لباس سربازا چه وضعیتی پیدا میکنه البته سربازایی که واقعا خدمت میکنن . لباس ایشون کاملا نو مونده ... انگار فقط برای گرفتن عکس کارت پایان خدمت و صفحه اینستاگرام ازش استفاده شده
پنجشنبه، 5 مهر 13978:18:58
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای سیاست
تازه های سیاست
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
216922 1