کدخبر:
216930
تاریخ انتشار:
۵ مهر ۹۷
چاپ
چاپ
|
1 نظر
چاپ
دسته خبر
:

رئیس جهادکشاورزی گیلان: مسیر انتقال مرغ به تهران باز شد

خزر: رئیس جهاد کشاورزی استان گیلان گفت: روز گذشته برخی افراد سازماندهی شده مسیر انتقال مرغ به تهران را بسته بودند که با هماهنگی شورای تامین موفق شدیم تا مسیر را باز کنیم.

به گزارش خزرآنلاین، علیرضا شعبان‌ نژاد صبح امروز در گردهمایی سنگرسازان بی‌سنگر در فومن اظهار داشت: برگزاری چنین مراسماتی در ایامی که مردم تحت فشارهای اقتصادی قرار دارند در ایجاد آرامش در آن‌ها تاثیرگذار است.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان گیلان با بیان اینکه امروز مشکلات اقتصادی به مردم فشار آورده است خاطرنشان کرد: برگزاری چنین گردهمایی‌هایی گوشه‌ای از زحمات رزمندگان جهاد سازندگی را جبران می‌کند.

شعبان‌ نژاد با اعلام اینکه نسل امروز با مسائل جنگ و دفاع مقدس بیگانه است تصریح کرد: برخی افراد امروز تمایل ندارند تا روایات جهاد سازندگی و دفاع مقدس برای مردم بیان شود.

وی با بیان اینکه در حال حاضر ضعیف‌ترین کارهای هنری در حوزه دفاع مقدس انجام می‌شود ابراز داشت: باید تلاش کنیم تا فرهنگ دفاع مقدس را به نسل جدید منتقل کنیم اما تا کنون در این زمینه موفق نبودیم.

شعبان‌ نژاد با تاکید بر اینکه اگر کامیون‌های حمل مرغ استان گیلان به موقع به تهران نرسد این شهر دچار مشکل می‌شود گفت: روز گذشته با این معضل مواجه بودیم که برخی افراد سازماندهی شده مسیر را بسته بودند و مانع ورود مرغ به تهران و ورود دانه مرغ به گیلان شدند.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان گیلان گرانی‌های حوزه کشاورزی را ناشی از گرانی‌های بخش صنعت دانست و عنوان داشت: دیشب با هماهنگی شورای تامین استان گیلان موفق شدیم تا مسیر انتقال مرغ به تهران را باز کنیم.

وی با بیان اینکه امروز همچنان اثرات مثبت فعالیت‌های جهاد سازندگی در کشور نمایان است خاطرنشان کرد: جهاد سازندگی در بسیاری از حوزه‌ها مانند محرومیت‌زدایی و دفاع مقدس منشاء خیر و برکت بوده است.

شعبان‌ نژاد با انتقاد از ساخت فیلم‌های سینمایی نامناسب در حوزه معرفی رزمندگان جهاد سازندگی تصریح کرد: امروز در فیلم‌های سینمایی نقش جهاد سازندگی را بسیار سطحی نشان می‌دهند.
رئیس جهادکشاورزی گیلان: مسیر انتقال مرغ به تهران باز شد
#علیرضا شعبان‌ نژاد #رئیس سازمان جهاد کشاورزی # مرغ #انتقال


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
نظرات خوانندگان
بی نام
اقای شعبان نزاد.مسیر انتقال مرغ به تهران که بقول خودت توسط عده ای سازماندهی شده بود باز شده است کار خوبی بود ولی بعنوان متولی کشاورزی استان وبعنوان مدعی ا لعموم کشاورزان چرا جلوی سازمان اب منطقه ای گیلان را که حداقل ماهی یکبار جلسه مشترک باایشان دارید وصول غیر قانونی چند ساله مالیات برارزش افزوده ارسالی به کشاورزان در قبوض اب توسط سازمان مذکور که به استناد ماده 12 مالیات برارزش افزوده .برنج کشاورزان که فراوری نمیشود ازمالیات معاف است را نمیگیری واز صداقت وعدم اگاهی انها سازمان مذکور سوئ استفاده میکند. حتما میخواهی کشاورزان جلوی درب جهاد تحصن کنند تا از خواب بیدارشوی ویا اداره حقوقی شما ازخواب بیدار گردد مدافع وپیگیری حقوق کشاورزان جز ان سازمان ایا متولی دیگری وجود داردویا میخواهی از شورای تامین کمک گیری که کشاورزان ازحق خود صرفه نظر کنند
يکشنبه، 8 مهر 139715:31:29
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای اجتماعي
تازه های اجتماعي
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
216930 1