کدخبر:
216942
تاریخ انتشار:
۵ مهر ۹۷
چاپ
چاپ
|
1 نظر
چاپ
دسته خبر
:

فاجعه شورای شهر بابل در انتظار شورای یکی دیگر از شهرهای کشور؛

تا فاجعه شورای بابل تکرار نشده، چاره ای بیندیشید!

خزر: متاسفانه از درون شورای شهر اخبار نگران کننده ای به گوش می رسد که حکایت از روابط خارج از عرف یکی از اعضای شورا با مدیره یکی از سازمان های زیر مجموعه شهرداری دارد! آن طور که گفته می شود این عضو شورا که از قضا متاهل هم می باشد، به جای رسیدگی به فعالیت های روزمره، ساعات زیادی از روز را در دفتر یکی از مدیره های شهرداری که همواره با آرایش بسیار غلیظ و دور از شان در محل کار حاضر می شود، سپری می کند. 

به گزارش خزرآنلاین، آن چه در شورای شهر بابل رخ داد چنان سخیف و زشت بود که تا مدت ها کمتر کسی باور می کرد زمزمه هایی که در این خصوص شنیده می شود، صحت داشته باشد. اظهارات امام جمعه بابل و افشاگری او در خصوص رابطه چند عضو شورای شهر این شهر با یک زن، اما نشان داد که متاسفانه شنیده ها درست بوده و برخلاف همیشه ساخته و پرداخته ذهن رسانه های مخالف نیست.

اینکه برادر یکی از اعضای شورا زنی بدکاره را اجیر می کند تا با برخی دیگر از اعضای شورا رابطه برقرار کرده و فیلم و تصویر تهیه شده از این عمل بی شرمانه را دستاویزی برای باج گیری و فشار قرار دهد، اتفاقی است که مسببان آن باید به بدترین شکل ممکن به مجازات برسند! صد البته که این مجازات برای سایر افرادی که در معرض این تهدید و تهدیدهای مشابه قرار دارند، می تواند تا حد زیادی بازدارنده بوده و درس عبرتی تلقی گردد. 

با این حال گویا بوالهوسی و هوس رانی در برخی افراد تازه به دوران رسیده به حدی ریشه دوانده که نمی بینند چگونه بر طبل رسوایی اعضای شورای شهر بابل نواخته شده است! 

متاسفانه از درون شورای شهر اخبار نگران کننده ای به گوش می رسد که حکایت از روابط خارج از عرف یکی از اعضای شورا با مدیره یکی از سازمان های زیر مجموعه شهرداری دارد! آن طور که گفته می شود این عضو شورا که از قضا متاهل هم می باشد، به جای رسیدگی به فعالیت های روزمره، ساعات زیادی از روز را در دفتر یکی از مدیره های شهرداری که همواره با آرایش بسیار غلیظ و دور از شان در محل کار حاضر می شود، سپری می کند. 

آیا حراست شهرداری هم به علت جایگاه شورایی این فرد، چشم را بر روابط این عضو شورا با مدیره بسته است و خود را بی خبر از آن چه که در درون اتاق این مدیره شهرداری در حال رخ دادن است، نشان می دهد؟! این در حالی است که این موضوع به نُقل محافل شهرداری تبدیل شده است و امکان ندارد حراست از آن بی خبر باشد. 

قابل تامل آن که این مدیره شهرداری نه تنها ابایی از این موضوع ندارد بلکه در برخی محافل ادعا کرده است که به این موضوع افتخار می کند و خوشحال است که در بزنگاه های حساسی همچون عزل یا انتخاب شهردار یک رای تاثیرگذار خواهد داشت! 

خطاب به اعضای شورا شهر هم باید گفت چگونه چشمان خود را در برابر این موضوع بسته اید و اجازه می دهید یکی از همکاران شما تا این حد شان و منزلت شورا را پایین بیاورد؟! آیا می دانید این اتفاق تا چه اندازه بر پیکره اجتماعی شورا خسارت وارد کرده است؟ 

خطاب به آن عضو تازه به دوران رسیده که صبح ها با خرید نان برای صبحانه راهی دفتر مدیره شهرداری می شود، با نیت امر به معروف و نهی از منکر باید گفت: امير المؤمنين على بن ابيطالب عليه السّلام می فرمایند: إِذَا أَبْصَرَتِ اَلْعَيْنُ اَلشَّهْوَةَ عَمِيَ اَلْقَلْبُ عَنِ اَلْعَاقِبَة (هر گاه چشم شهوت بینا باشد، دل از سرانجام کور مى گردد) 
تا فاجعه شورای بابل تکرار نشده، چاره ای بیندیشید!
#هوس رانی #بوالهوسی


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
نظرات خوانندگان
بی نام
اسمش چیه
يکشنبه، 8 مهر 139723:49:44
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای اجتماعي
تازه های اجتماعي
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
216942 1