کدخبر:
217038
تاریخ انتشار:
۹ مهر ۹۷
چاپ
چاپ
|
3 نظر
چاپ
دسته خبر
:

كانديداهايي كه حاضرند براي شهردار شدن دست به جيب شوند هيچ وقت دلشان براي اين شهر نمي سوزد

خزر: دكتر بهراد ذاكري، عضو شوراي شهر رشت در نشست غير علني امروز شوراي شهر رشت شركت نكرد تا بدين ترتيب اعتراض رسمي خود را به غيرعلني بودن اين جلسه اعلام كند.

به گزارش خزرآنلاین، دكتر بهراد ذاكري، عضو شوراي شهر رشت در نشست غير علني امروز شوراي شهر رشت شركت نكرد تا بدين ترتيب اعتراض رسمي خود را به غيرعلني بودن اين جلسه اعلام كند. من اجازه نمیدهم این اتفاق در پشت درهای بسته و جلسات غیر علنی مدیریت شود.

ذاكري گفت: انتخاب شهردار پشت درهاي بسته و به شيوه غيرعلني و دور از چشم مردم و رسانه ها، نامحرم دانستن مردم است.

عضو شوراي شهر رشت افزود: آیا اعضای شورا رای خود را از مردم گرفته اند یا بر عکس خود را قیم مردم می دانند که هر تصمیمی بگیرند باید مورد پذیرش مردم باشد.

بهراد ذاكري تاكيد كرد: همانطور که قبلا اعلام کردم معتقدم که هیچ دلیل قابل توجیهی برای غیر علنی کردن جلسات منتهی به انتخاب شهردار وجود ندارد و من قطعا در چنین جلساتی شرکت نمی کنم.

وي با اشاره به كانديداتوري برخي اعضاي شوراي شهر رشت براي شهرداري گفت: متاسفانه امروز به دلیل تلاش اعضای شورا برای در اختیار قرار گرفتن کرسی شهرداری شاهد روندی هستیم که در صورت ادامه آن مسلما رشت باز هم کما فی السابق دچار بحران در مدیریت شهری خود خواهد بود.

وي اضافه كرد:چرا برخی از اعضای شورا بدون شنیدن صدای مردم خواهان تصدی این کرسی هستند؟ چه منفعتی پشت این میز تعریف شده که یک عضو شورا جایگاه انتخابی خود را و نمایندگی مردم را با پست انتصابی مقایسه می کند.

بهراد ذاكري با گلايه از روند مناسب انتخاب شهردار گفت: امروز و با شفافیت به مردم میگویم که هیج اراده ای برای رای به افراد بر اساس برنامه در شورای شهر رشت وجود ندارد. اعلام کاندیدا ها و روند رای گیری تنها بر اساس چیدمان گروه ها برای برنده شدن در بازی ایست که باخت مردم پیامد آن خواهد بود.

اين عضو شورا با ابراز تاسف از برخي اتفاقات ناگوار پشت پرده انتخاب شهردار افزود: کاندیدا هایی که حاضرند برای شهردار شدن دست به جیب شوند قطعا کوچکترین دلسوزی برای این شهر نخواهند داشت و من اجازه نمیدهم این اتفاق در پشت درهای بسته و جلسات غیر علنی مدیریت شود.
كانديداهايي كه حاضرند براي شهردار شدن دست به جيب شوند هيچ وقت دلشان براي اين شهر نمي سوزد
#بهراد ذاكري #عضو شوراي شهر رشت #اعتراض #جلسات غیر علنی


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
نظرات خوانندگان
بی نام
آخه یه بار شده این آقا یه چیزی رو بگه که توش نه و مخالف نباشه همش ساز مخالف همش نه و آه و ناله ول کنید به جای این حرفها و شعارهای الکی به فکر شهر باشید
دوشنبه، 9 مهر 139720:7:29
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

رشتی
خوشحال میشیم آقای دکتر از نحوه واگذاری معاینات کارکنان شهرداری در زمان آقای ثابت قدم که به درمانگاه ایشون واگذار شد ، مبلغ قرارداد ، داشتن و یا ناداشتن مجوز انجام معاینات ادواری توسط درمانگاه مورد نظر و همچنین نتیجه کار توضیحاتی هر چند کوتاه ارائه بفرمایند تا بدونیم ایشون چقدر دلشون برای شهر می سوخته و خواهد سوخت
سه شنبه، 10 مهر 13978:0:3
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

ali
درود بر تو ... در این وانفسای قحط الرجال قطعا مردم از چنین افرادی که منافع جمعی را بر منافع فردی مقدم میشمارند حمایت خواهند کرد.
دوشنبه، 9 مهر 139719:44:18
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای سیاست
تازه های سیاست
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
217038 1