کدخبر:
217042
تاریخ انتشار:
۹ مهر ۹۷
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

تقدیر اهالی تئاتر شهر رشت از مدیرعامل سازمان فرهنگی، اجتماعی، ورزشی شهرداری رشت

خزر: هنرمندان رشتی در نشست بررسی فرصت ها و آسیب شناسی برگزاری تاتر خیابانی دائم در پیاده راه فرهنگی که برای اولین بار در سطح کشور، به صورت پایلوت در رشت اجرا می شود، از علیرضا حسنی مدیرعامل سازمان فرهنگی، اجتماعی، ورزشی شهرداری رشت تقدیر به عمل آوردند.

به گزارش خزرآنلاین، هنرمندان رشتی در نشست بررسی فرصت ها و آسیب شناسی برگزاری تاتر خیابانی دائم در پیاده راه فرهنگی که برای اولین بار در سطح کشور، به صورت پایلوت در رشت اجرا می شود، از علیرضا حسنی مدیرعامل سازمان فرهنگی، اجتماعی، ورزشی شهرداری رشت تقدیر به عمل آوردند.

در این نشست که با حضور برخی از هنرمندان تئاتر شهر رشت و مدیر پروژه تئاتر دائم خیابانی در دفتر ریاست سازمان فرهنگی ،اجتماعی، ورزشی شهرداری رشت به منظور هم فکری در راستای برگزاری هرچه بهتر تئاتر خیابانی برگزار شد، از تلاش ها و حمایت های علیرضا حسنی ریاست سازمان به منظور پیگیری های مجدانه در راستای وصول مطالبات و اخذ مجوزات لازم برای برگزاری این رویداد در سطح شهر تقدیر و تشکر به عمل آمد.

در ادامه این نشست که باحضور بابک بهاری، مدیر پروژه تئاتر خیابانی دائم - رضا حقی- هومن میرمعنوی - مهرداد آبسالان - امیر حامد - سارا نیک طبیعت - سعید نعمتی و سایر هنرمندان برگزار گردید، حاضرین به تبادل نظر پیرامون برگزاری تئاتر خیابانی دائم و افزایش کیفیت اجراها و ایجاد مشارکت حداکثری سایر هنرمندان پرداختند.

شایان ذکر است پروژه تئاتر خیایانی دائم برای نخستین بار در کشور در تاریخ ۲۷تیرماه۹۷، با حضور دکتر نصرتی شهردار پیشین رشت و اعضای محترم شورای اسلامی این شهر و هنرمندان مطرح کشوری در مراسمی با شکوه، در پیاده راه بافت مرکزی رشت آغاز به کار کرد و در دوران سرپرستی مهندس بهارمست با نظر مساعد ایشان تا به امروز در سطح شهر در حال برگزاری است.
تقدیر اهالی تئاتر شهر رشت از مدیرعامل سازمان فرهنگی، اجتماعی، ورزشی شهرداری رشت
#علیرضا حسنی #سازمان فرهنگی ورزشی


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای علمی فرهنگی
تازه های علمی فرهنگی
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
217042 1