کدخبر:
217054
تاریخ انتشار:
۱۰ مهر ۹۷
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

طرح نام ثابت قدم توسط علیپور و فرصت طلایی که برای شیرزاد فراهم شد!

خزر: در لیستی که ابتدا در رسانه ها منتشر شد نام 14 عضو شورا به چشم می خورد اما بعدها آقای رهام قلیچ هم به جمع گزینه ها اضافه شد و البته همین یار پانزدهم به یک باره گزینه مدنظر آقای علیپور لقب می گیرد! تقارن زمانی بین تکذیب علی پور و اضافه شدن قلیچ به جمع 14 نفره هم در نوع خود جالب و البته قابل تامل است. شاید قلیچ تنها به این دلیل به جمع 14 نفره اضافه شده که علیپور بتواند با تمسک به او، افکار عمومی را به این اقناع برساند که ثابت قدم گزینه مورد حمایت او نبوده است.

به گزارش خزرآنلاین، جلسه دیروز شورای شهر رشت با معرفی 14 گزینه گزینه تصدی بر شهرداری رشت به پایان رسید. گزینه هایی همچون رضارسولی، حامد عبدالهی والبته محمدعلی ثابت قدم!

حضور نام ثابت قدم در میان گزینه های تصدی بر شهرداری رشت تا حد زیادی عجیب به نظر می رسد چرا که وی پس از ترک کرسی شهرداری رشت، بعنوان شهردار گرگان انتخاب اما بنا بر شنیده ها نتوانسته بود حکم خود را از وزارت کشور اخذ کند. عجیب تر از آن اما این بود که گفته شد نام ثابت قدم توسط محمدحسن علیپور به گزینه های تصدی بر شهرداری رشت اضافه شده است!

توجه به این نکته که دوران حضور ثابت قدم در راس شهرداری رشت یکی از سخت ترین برهه های زمانی کارگران و پاکبانان شهرداری بوده، به خوبی مشخص می کند که طرح نام ثابت قدم توسط علیپور، برای این عضو شورای شهر رشت نوعی انتحار سیاسی قلمداد خواهد شد! حتی انتشار این شنیده که علیپور ثابت قدم را به عنوان گزینه تصدی بر شهرداری رشت تعرفه کرده است برای علیپوری که توانست با شعار حمایت از کارگران و پاکبانان یکی از 11 کرسی شورای پنجم را بنام خود سند بزند، به شدت خطرناک است. شاید به همین دلیل است که علیپور خیلی زود طرح نام ثابت قدم توسط خود را تکذیب کرد و گفت گزینه مورد نظر او قلیچ بوده است!

این اما پایان کار نبود! فاطمه شیرزاد که مدت ها مترصد فرصتی بود تا بتواند خود را به عنوان تنها نماینده واقعی کارگران شهرداری رشت معرفی کند، وقت را غنیمت شمرد و با بیان اینکه شهردار اسبق رشت گزینه ای بود که توسط محمد حسن علیپور به طور جدی در جلسه دیروز مطرح شد، گفت: علیپور به عنوان یک عضو شورای رشت، پس از اعلام اسامی توسط رئیس شورا خواستار درج اسم سید محمد علی ثابت قدم، شهردار اسبق رشت شد که مدارک مربوطه در این باره موجود است.

در این میان اما چه کسی راست می گوید؟ شیرزاد یا علی پور؟

بی تردید نمی توان به صورت قطعی به این سوال پاسخ داد. از ظواهر امر اما می توان حدس هایی زد.

در لیستی که ابتدا در رسانه ها منتشر شد نام 14 عضو شورا به چشم می خورد اما بعدها آقای رهام قلیچ هم به جمع گزینه ها اضافه شد و البته همین یار پانزدهم به یک باره گزینه مدنظر آقای علیپور لقب می گیرد! تقارن زمانی بین تکذیب علی پور و اضافه شدن قلیچ به جمع 14 نفره هم در نوع خود جالب و البته قابل تامل است. شاید قلیچ تنها به این دلیل به جمع 14 نفره اضافه شده که علیپور بتواند با تمسک به او، افکار عمومی را به این اقناع برساند که ثابت قدم گزینه مورد حمایت او نبوده است.

اگرچه خاستگاه اصلی طرح نام ثابت قدم در حدس و گمان ها نهفته است اما یک چیز کاملا مشخص و واضح است  و آن دعوا بر سر نخواستن ثابت قدم است!

 
طرح نام ثابت قدم توسط علیپور و فرصت طلایی که برای شیرزاد فراهم شد!
#محمدحسن علیپور #فاطمه شیرزاد


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای سیاست
تازه های سیاست
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
217054 1