کدخبر:
217064
تاریخ انتشار:
۱۰ مهر ۹۷
چاپ
چاپ
|
1 نظر
چاپ
دسته خبر
:

بانک‌ها حساسیت پرداخت تسهیلات اشتغالزا را درک نکرده‌ا‌‌ند

خزر: معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار گیلان گفت: بانک‌ها به پرداخت تسهیلات اشتغالزا همانند کارهای معمول خود نگاه کرده و حساسیت مسئله را درک نکرده‌اند.

به گزارش خزرآنلاین، سیدمحمد احمدی عصر امروز در جلسه کمیته بررسی و پیگیری پرونده‌های ارسالی در بانک‌های عامل در کارگروه اشتغال و سرمایه‌گذاری در رشت اظهار داشت: چهار بانک عامل استان گیلان در زمینه پرداخت تسهیلات اشتغالزا فعالیت دارند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار گیلان با اعلام اینکه بخش دوم پرداخت تسهیلات اشتغالزا از هفته آینده آغاز می‌شود عنوان داشت: تمام پرونده‌های اشتغالزایی که ارزش آن‌ها بیش از 250 میلیون تومان است در حال بررسی هستند.

احمدی با بیان اینکه ما می‌بایست دوره‌های آموزشی برای بانک‌ها در راستای پرداخت تسهیلات اشتغالزا برگزار می‌کردیم تصریح کرد: بانک‌ها به پرداخت تسهیلات اشتغالزا همانند کارهای معمول خود نگاه کرده و حساسیت مسئله را درک نکرده‌اند.

معاون استاندار گیلان با اشاره بر اینکه نباید به مسئله پرداخت تسهیلات اشتغالزا صرفاً به‌عنوان رفع تکلیف نگاه کرد ابراز داشت: بانک‌ها باید تلاش کنند تا در مرحله دوم پرداخت تسهیلات اشتغالزا ایرادات مرحله نخست را تکرار نکنند.

احمدی با تاکید بر لزوم توجه به پرداخت تسهیلات اشتغالزا به طرح‌های مولد و بزرگ تصریح کرد: باید پرونده تک تک افرادی که متقاضی دریافت تسهیلات اشتغالزا هستند و تاکنون موفق به دریافت آن نشده‌اند دقیق بررسی شود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار گیلان با بیان اینکه حق حوزه صنعت در پرداخت تسهیلات اشتغالزا خورده شده است اعلام کرد: تاکنون تنها کمتر از 10 میلیارد تومان تسهیلات به این بخش پرداخت شده است.

وی با اعلام اینکه ما در ابتدا توجه جدی به مسئله بومگردی نداشتیم خاطرنشان کرد: امروز لازم است تا توجه جدی به مسئله بومگردی داشته و حمایت‌‌های لازم را از آن انجام دهیم زیرا آثار اجتماعی بسیار مطلوبی دارد.

احمدی با اعلام اینکه تسهیلات اشتغالزای روستایی نباید به مشاغل خانگی تخصیص داده شود خاطرنشان کرد: باید دقت کنیم تا تسهیلات اشتغالزا به درست پرداخت شده و سهم هر شهرستان عادلانه پرداخت شود.

وی با انتقاد از عدم حضور نماینده اداره کل ورزش و جوانان استان گیلان در جلسه تصریح کرد: در میان طرح‌های این اداره طرح‌های مهمی دیده نمی‌شود و لازم است تا مدیران در جلسه حضور داشته و از طرح‌های خود دفاع کنند.

 
بانک‌ها حساسیت پرداخت تسهیلات اشتغالزا را درک نکرده‌ا‌‌ند
#معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار گیلان #سیدمحمد احمدی


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
نظرات خوانندگان
لابی
لطفا بجای شعار دادن بفرمایید منابع اعطای تسهیلات قرض الحسنه آیا در بانکها موجوداست و آیا اساسا حضرتعالی با مباحث بانکی و اقتصادی آشنایی دارید یا خیر. چرا مسولیت حجم نقدینگی ایجاد شده را نمیپذیرید. اعطای تسهیلات بدون منابع ؟ اگر تسهیلات اشتغالزایی تاثیرمثبت داشت چرا بیش از نود درصد آن مطالبات معوق بانکها راتشکیل می دهد.دولت محترم تکالیف بر اساس قانون دیکته می نماید شما چرا اصرار به اعطای تسهیلات مغایر با قوانین بانک مرکزی و اصول اولیه بانکداری دارید هرچند که این سایت هیچگونه نقدی را منتشر نمی نماید.معاون اقتصادی محترم لطفا میزان تحصیلات ، تخصص دانشگاهی و سال اخذ مدرک خود را اعلام فرمایید تا بررسی شوددر زمان تحصیل به چه منصب مدیریتی مشغول بودید.
چهارشنبه، 11 مهر 139720:53:20
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای سیاست
تازه های سیاست
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
217064 1