کدخبر:
217167
تاریخ انتشار:
۱۵ مهر ۹۷
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

فرماندار شهرستان لنگرود: اتفاق پیش آمده را شیطنت رسانه ای می دانم؛ انصافا شهرداری لنگرود از ابتدا تا انتها خوب عمل کرد و همه در صحنه بودند

 خزر: سیدرضا جوادپور، فرماندار شهرستان لنگرود در خصوص آخرین خبرها از میزان بارندگی و خسارت های سیل اخیر به خبرنگار ما اظهار کرد: از آنجایی که هنوز بارندگی ها ادامه دارد و حین کار هستیم نمیتوان رقم دقیقی را اعلام کرد. 

به گزارش خزرآنلاین، سیدرضا جوادپور، فرماندار شهرستان لنگرود در خصوص آخرین خبرها از میزان بارندگی و خسارت های سیل اخیر به خبرنگار ما اظهار کرد: از آنجایی که هنوز بارندگی ها ادامه دارد و حین کار هستیم نمیتوان رقم دقیقی را اعلام کرد.

به گفته کارشناسان امور آب، حجم بارندگی ها طی 50 سال گذشته در شهرستان لنگرود بی سابقه بوده است / اتفاق پیش آمده را شیطنت رسانه ای می دانم؛ انصافا شهرداری لنگرود از ابتدا تا انتها خوب عمل کرد و همه در صحنه بودند / اصلا قرار نبوده با لوله گذاری کوچه هلال احمر تمام مشکل آب گرفتگی آن حل شود و هرگز کسی چنین ادعایی نکرد / در زمان شهردار فعلی(رجایی)، طرح جمع آوری و هدایت آب های سطحی تهیه و تدوین شده است

فرماندار لنگرود تصریح کرد: در بلوردکان،اسماعیل آباد،لیلاکوه،آب گرفتگی در برخی از معابر شهر، آسیب دیدگی تاسیسات را شاهد بودیم، در شلمانرود بحث طغیان آب رودخانه را داشتیم و خوشبختانه با لایروبی که مدتی قبل شهرداری شلمان انجام داده بود به طور محسوسی مانع از آب گرفتگی سطح شهر شد.

وی افزود: نیروهای امدادی شهرستان از قبل بارش ها تا انتها در صحنه بودند، خصوصا در دیوشل و تالش محله که در سیل گذشته شاهد آسیب های جدی شده بودند، مدیریت بحران شد و با اقداماتی که طی چند روز گذشته صورت گرفت، جلوی خسارات بزرگ را گرفت.

فرماندار لنگرود ادامه داد: به گفته کارشناسان امور آب، حجم بارندگی ها طی 50 سال گذشته در شهرستان لنگرود بی سابقه بوده است و خوب است که بدانید که آن حجم از خسارت هایی که سال گذشته در شلمان اتفاق افتاد با نصف میزان بارندگی های اخیر بوده است و این نشان از همکاری و تعامل همه نیروهای امدادی شهرستان است.

جوادپور درخصوص عملکرد تیم مدیریت شهری و حواشی پیش امده نیز اظهار کرد: باید بگویم که در زمان شهردار فعلی(رجایی)، طرح جمع آوری و هدایت آب های سطحی تهیه و تدوین شده است و اتفاق پیش آمده را شیطنت رسانه ای می دانم؛ انصافا شهرداری لنگرود از ابتدا تا انتها خوب عمل کرد و همه در صحنه بودند و باید درباره ماجرای بنر کوچه هلال احمر نیز عرض کنم که اصلا قرار نبوده با لوله گذاری کوچه هلال احمر تمام مشکل آب گرفتگی آن حل شود و هرگز کسی چنین ادعایی نکرد.

فرماندار شهرستان لنگرود در پایان خاطرنشان کرد: دو سه مرتبه در شب از کوچه هلال احمر لنگرود بازدید داشتم و همان موقع هم به شهردار گفتم که مشکل این کوچه زمانی کاملا حل خواهد شد که لوله گذاری خیابان امام که درحال انجام است به این محل متصل شود که این مورد نیز درحال اقدام است. /تابناک
فرماندار شهرستان لنگرود: اتفاق پیش آمده را شیطنت رسانه ای می دانم؛ انصافا شهرداری لنگرود از ابتدا تا انتها خوب عمل کرد و همه در صحنه بودند
#سیدرضا جوادپور، فرماندار شهرستان لنگرود # فرماندار شهرستان لنگرود #خسارت سیل #شیطنت رسانه ای


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای اجتماعي
تازه های اجتماعي
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
217167 1