کدخبر:
217247
تاریخ انتشار:
۱۸ مهر ۹۷
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

وقتی لابی های شبانه شهردار تعیین می کند، جلسات نمایشی برای چیست؟!

خزر: اعضای شورای شهر رشت بر طبق روال همیشگی و عادت دیرین باید فرصتی را در اختیار کاندیداها برای ارائه برنامه های خود قرار دهند و کاندیداها هم برای ماندن در چرخه رقابت، باید برنامه هایشان را ارائه دهند. آن چه که اما شهردار را انتخاب می کند نه این برنامه هاست و نه تعریف و تمجید اعضا. لابی های شبانه حرف اول و آخر را می زند.

به گزارش خزرآنلاین، کاندیداهای فینالیست تصدی بر شهرداری رشت، دیروز و امروز فرصت یافتند تا در برابر اعضای شورا به ارائه برنامه های خود بپردازند. برنامه هایی هم که ارائه شد، فارغ از اینکه قابلیت اجرایی دارد یا خیر، برنامه های پرطمراق و دهان پرکنی بود که بی شک رشت را به مدینه فاضله تبدیل خواهد کرد.

با این حال، بر هیچکس پوشیده نیست که برگزاری این جلسات نمایشی بوده و تغییر رای حتی یکی از اعضای شورا با تاثیرپذیری از برنامه های ارائه شده، بسیار بعید است. متاسفانه، این جلسات نمی تواند هیچ تغییری در نتیجه انتخاب شهردار رشت ایفا کند و تصمیمات اصلی در پس لابی های شبانه گرفته می شود. مثلا رمضانپور صراحتا به مسعود موسوی به عنوان یکی از کاندیداهای تصدی بر شهرداری رشت می گوید که وی تاکنون بهترین برنامه را برای تصدی بر شهرداری رشت ارایه داده است با این حال، آیا می توان پذیرفت که رمضانپور از رای دادن به حامد عبدالهی روی برگردانده و به موسوی رای دهد؟!

اعضای شورای شهر رشت بر طبق روال همیشگی و عادت دیرین باید فرصتی را در اختیار کاندیداها برای ارائه برنامه های خود قرار دهند و کاندیداها هم برای ماندن در چرخه رقابت، باید برنامه هایشان را ارائه دهند. آن چه که اما شهردار را انتخاب می کند نه این برنامه هاست و نه تعریف و تمجید اعضا. لابی های شبانه حرف اول و آخر را می زند.
وقتی لابی های شبانه شهردار تعیین می کند، جلسات نمایشی برای چیست؟!
#شهرداری رشت #لابی گری


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای Politics
تازه های Politics
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
217247 1