کدخبر:
217269
تاریخ انتشار:
۱۸ مهر ۹۷
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

تاملی بر اعتراف امروز زاهد و پیام هایی که در آن نهفته است!

خزر: واکنش زاهد اما به آبستراکسیون اعضای شورا، واکنشی اعتراف گونه بود چنانکه وی صراحتاً می گوید: ما 6 نفر تصمیم خود را گرفته ایم و هیچ چیزی اراده ما را تغییر نخواهد داد.

به گزارش خزرآنلاین، همزمان با پایان وقت قانونی جلسه شورای شهر رشت و خروج برخی از اعضای شورا، جلسه از حد نصاب افتاد و انتخاب شهردار رشت به روز دوشنبه آتی موکول شد. البته در جلسه آینده هم ابتدا فاطمه مقیمی به عنوان گزینه مورد حمایت شورای هماهنگی اصلاح طلبان گیلان به ارائه برنامه های خود پرداخته و سپس با رای گیری، ماراتن انتخاب شهردار رشت پایان می پذیرد. 

با این حال، در حالی که خارج شوندگان مدعی بودند که به علت اتمام زمان قانونی جلسات شورا که حداکثر 4 ساعت است، از جلسه خارج شده اند اما بی تردید این خروج را باید آبستراکسیونی برای ممانعت از شهرداری شدن حامد عبدالهی به حساب آورد. همین موضوع هم گویا هم فرهام زاهد را برآشفته کرده و هم حاجی پور را موبایل به دست!

واکنش زاهد اما به آبستراکسیون اعضای شورا، واکنشی اعتراف گونه بود چنانکه وی صراحتاً می گوید: ما 6 نفر تصمیم خود را گرفته ایم و هیچ چیزی اراده ما را تغییر نخواهد داد.

نتیجه گیری از اظهارات زاهد، حداقل 3 پیام مهم را به دنبال خواهد داشت:

1. برگزاری جلسات ارائه برنامه توسط کاندیداهای تصدی بر شهرداری رشت، تنها و تنها فرمالیته و نمایشی بوده است. همانطور که فرهام زاهد می گوید 6 عضو شورا تصمیم خود را گرفته اند و هیچ چیزی اراده آنان را تغییر نخواهد داد.

بیشتر بخوانید: وقتی لابی های شبانه شهردار تعیین می کند، جلسات نمایشی برای چیست؟!

2. شش عضو مذکور را باید فرهام زاهد، احمد رمضانپور، اسماعیل حاجی پور، حامد عبدالهی، حجت جذب و محمدحسن علیپور دانست.

3. سه عضو اصلاح طلب شورا(زاهد - رمضانپور - حاجی پور) تصمیم خود را برای عدم تمکین از درخواست شورای هماهنگی اصلاح طلبان در خصوص حمایت از فاطمه مقیمی گرفته اند و البته حاضرند هزینه این عدم تبعیت را هم بپردازند.

بیشتر بخوانید: تکنیک هوشمندانه ذاکری و انتخاب سخت سه عضو اصلاح طلب شورا! رای به عبدالهی یا تمکین از خواسته شورای هماهنگی اصلاح طلبان؟
تاملی بر اعتراف امروز زاهد و پیام هایی که در آن نهفته است!
#فرهام زاهد #شهرداری رشت #شورای شهر رشت


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای سیاست
تازه های سیاست
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
217269 1