کدخبر:
217415
تاریخ انتشار:
۲۵ مهر ۹۷
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

بازخوانی یک مصاحبه؛

حامد عبدالهی: با حضور سرپرست فعلی برای انتخاب شهردار نباید عجله کرد

خزر: لذا حالا که خود مهندس عبدالهی هم گویا زودتر از خیلی ها این روزها را پیش بینی کرده و از اعضای شورا خواسته بود تا با وجود سرپرستی پاکدست و خوشنام در انتخاب شهردار رشت عجله ای نکنند، از اعضای شورا خواسته می شود تا با توجه به خواسته مهندس عبدالهی، عجله ای برای انتخاب شهردار به خرج نداده و تلاش کنند که شهرداری انتخاب شود که بهترین تعامل با اعضای شورا و مدیران شهرداری را داشته باشد.

به گزارش خزرآنلاین، عدم انتخاب شهردار رشت در روزهای گذشته، اعتراضاتی را در میان بعضی از اعضای شورای شهر رشت برانگیخته است. این اعتراضات بیشتر از سوی 5 عضو هوادار حامد عبدالهی شنیده می شود و حتی شنیده هایی در فضای مجازی در حال انتشار است که امیرحسین علوی عامدانه در حال وقت کُشی است تا شاید خللی در انتخاب حامد عبدالهی به عنوان شهردار بعدی رشت ایجاد شود. 

در این راستا بد نیست اشاره ای به مصاحبه روزهای قبل حامد عبدالهی داشت. عبدالهی در این مصاحبه ضمن انتقاد از تلاش برخی برای انتخاب سریعتر شهردار آتی رشت گفته بود: در حال حاضر مهندس علی بهارمست که از افراد پاکدست و خوشنام شهرداری رشت هستند سرپرستی شهرداری رشت را بر عهده دارند و می توان با حمایت از وی فرصت بیشتری را برای انتخاب شهردار داشته باشیم. از همین رو توصیه من به اعضای شورا این است که با حضور سرپرست فعلی چندان عجله نکنند تا شهرداری متعهد و قوی برای شهر انتخاب شود که پایدار باقی بماند. 

بی شک از آن زمان تا کنون تغییری در پاکدستی و خوشنامی علی بهارمست صورت نگرفته است و وی همچنان سرپرست شهرداری رشت می بشد.

لذا حالا که خود مهندس عبدالهی هم گویا زودتر از خیلی ها این روزها را پیش بینی کرده و از اعضای شورا خواسته بود تا با وجود سرپرستی پاکدست و خوشنام در انتخاب شهردار رشت عجله ای نکنند، از اعضای شورا خواسته می شود تا با توجه به خواسته مهندس عبدالهی، عجله ای برای انتخاب شهردار به خرج نداده و تلاش کنند که شهرداری انتخاب شود که بهترین تعامل با اعضای شورا و مدیران شهرداری را داشته باشد.
حامد عبدالهی: با حضور سرپرست فعلی برای انتخاب شهردار نباید عجله کرد
#حامد عبدالهی #شورای شهر رشت #شهرداری رشت


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای سیاست
تازه های سیاست
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
217415 1