کدخبر:
217419
تاریخ انتشار:
۲۶ مهر ۹۷
چاپ
چاپ
|
2 نظر
چاپ
دسته خبر
:

ساغری:

اگرشهردارشوم ازهرکدام از دوستان شورا به عنوان یک مجری و مشاور، استفاده می کنم|چالشی با اعضای شورا نخواهم داشت

خزر: مهندس ساغری با اشاره به چالش های پیش روی شهرداری رشت اظهارکرد: مهترین چالش های نزدیک و کوتاه مدت، درآمد شهرداری و بدهکاری در شهرداری هستند و همچنین ما مشکلات دیگری داریم که بیشتر به پروژه های با پیشرفت ۶۰ تا ۷۰ درصدی بر می گردد که باید الویت بندی شوند و زودتر به بهره برداری برسند.

به گزارش خزرآنلاین، مهندس ساغری با اشاره به چالش های پیش روی شهرداری رشت اظهارکرد: مهترین چالش های نزدیک و کوتاه مدت، درآمد شهرداری و بدهکاری در شهرداری هستند و همچنین ما مشکلات دیگری داریم که بیشتر به پروژه های با پیشرفت ۶۰ تا ۷۰ درصدی بر می گردد که باید الویت بندی شوند و زودتر به بهره برداری برسند.

وی با بیان اینکه کمربندی شهررشت نیز ازچالش های شهرداری است، افزود: این کمربندی بسیار مهم است و باید آن را طراحی و اجرایی کنیم وبحث بعدی، قطار شهری است که ردیف بودجه دارد و باید مشاوره گرفته شود و مطالعاتش زود شروع شود و به مرحله اجرا برسد.

شهرداراسبق رشت گفت: پیاده راه سازی، یک پروژه ای است که تضاد عمده ای داشته و نواقصی دارد که باید زودتر مطالعه و آن نواقص برطرف شود.

ساغری میدان شهرداری رشت را یک معضل که از نظر اقتصادی باید دوباره روی آن بازبینی صورت بگیرد، عنوان واعلام کرد: شهروندان ازمیدان شهرداری ناراضی هستند که باید برطرف شود.

وی درپاسخ به سوالی مبنی براینکه چقدر می توانید برنامه هایی که مطرح کردید را اجرایی کنید و با پدیده زیاده خواهی اعضای شورا به چه شکلی کنار خواهید آمد؟ گفت: فکرمی کنم، شورای پنجم نسبت به شوراهای دیگر، شورای خوبی خواهد بود و اعضای آن دارای تحصیلات عالی و تجارب زیادی هستند، اگر به عنوان شهردارانتخاب شوم، بنده با تجاربی که قبلا با کار شورایی داشتم، هدفم این است که ازهرکدام از دوستان شورا به عنوان یک مجری و مشاور، استفاده کنم، که آنان، توان کارهای اجرایی را دارند.

کاندید تصدی شهرداری رشت با بیان اینکه بنده خود را جایِ تک تک اعضای شورا می گذارم و متوجه می شوم، آنها مشکلات و معضلاتی با موکلین خود دارند و باید به آن مسائل هم توجه شود، عنوان کرد: فکر نمی کنم، مشکل یا چالشی با اعضای شورا داشته باشم، به ویژه که رسانه ها نیز امروز درامر شهری فعال هستند و به عنوان چشم مردم مشکلات را رصد خواهند کرد.

ساغری با اشاره به سابقه دوساله خود در مسند شهردار رشت ودرپاسخ به پرسشی درموردِ نقاط ضعف و قوت مدیریت خویش تصریح کرد: بنده به مشکلات فکرنمی کنم، چون مشکلات، قابل حل خواهد بود، اما به نظرم بحث مشورت و اخلاص در کار، کار جهادی وبرخورد توام با مهربانی، گفتگو با دیگران و متواضع بودن، ویژگی هایی هستند که هرمدیراگر آنها را داشته باشد، می تواند کارهایش را پیش ببرد.

وی بر لزوم داشتن اخلاص، آگاهی به موضوعات و تخصص یا استفاده ازتخصص دیگران، ازسوی مدیر تاکید کرد و افزود: یک مدیر موفق باید با جدیت و جهادی کارکند و گفتارش با محبت ومهربانی باشد و بصورت پرخاشگرانه نباشد.

شهردار اسبق رشت گفت: با توجه به اینکه دوستانی که در شورا می شناسم و به همه آن ها، ارادت دارم، نگرانی وجود ندارد و فکر نمی کنم ازاین بابت چالشی در شهرداری پیش بیاید.

ساغری با اشاره به اینکه تمام کارهایی که در دوران تصدی درشهرداری انجام دادم وافتتاح کردم، کارهای زیربنایی بود، تصریح کرد: بنده قضاوتِ مدیریت آن دوران را به عهده شهروندان و مردم می گذارم.

وی با بیان اینکه بنده مطالبات مدنظرمردم را شروع کردم، افزود: شروع لایروبی، ساخت چهار خیابان سرگل به قلی پور، ضیابری، فاز دو امام علی یا بحث رصد خانه را باز کردم، لایروبی تالاب عینک را به اتمام رساندم، افتتاح ترمینال جنوب را آغازکردم، بنده اگرشهردار شوم، به دنبال کارهای زیربنایی و عمده می روم.

کاندیدای تصدی شهرداری رشت بازنگری عمیق درمورد میدان شهرداری، بحث قطار شهری، کمربندی دوم شهر، بحث های مربوط به رودخانه زردجوب و گوهر رود و پروژه های بالای ۶۰ درصد پیشرفت را پنج کار عمده خود، برای شروع درشهرداری رشت عنوان کرد و گفت: این کارها بالغ بر هزار میلیارد هزینه خواهد داشت.

ساغری در پاسخ به اینکه آیا حاضر است به نفع کسی انصراف دهد گفت : بنده انصراف نمی دهم و اصلا ادعایی نیز ندارم که بخواهم انصراف بدهم، گوشه ای هستم و اگر از ما دعوت بشود برای کار می آیم.هر تصمیمی که شورا گرفت احترام میگذارم. /رویدادگیلان
اگرشهردارشوم ازهرکدام از دوستان شورا به عنوان یک مجری و مشاور، استفاده می کنم|چالشی با اعضای شورا نخواهم داشت
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
نظرات خوانندگان
بی نام
اقای ساغری .یادت رفته بخر ناطور پردازی سبزه میدان تمام درختان علم الهدی را بااره از ته بریدی که مردم نور انرا از میدان شهرداری رویت کنند بفکر گرمای تابستان نبودید وکسی را مدیر عامل تعیین کردید که درخت توسکا را باصنوبر تشخیص نمیداد وبالایروبی زرجوب گفتید که ماهی وارد رودخانه شده درحالیکه باسمومی که درداخل رودخانه وجوددارد گاو داخل رود خانه میرفت بخاطر سم رودخانه فوت میشدوای بحال گاو
پنجشنبه، 26 مهر 139715:11:27
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

بی نام
مسئول محترم چرا وقتی نظر مردم را میخواهی ولی انرا منتشر نمیکنی این نظرها را بگذار تا درصورت انتخاب شدن وقطعااتفاق خواهد افتادبموقع ازان بهره برداری نمایی .اقای ساغری . گفته اید اکر شهردار شوید ازوجود هر یک ازاعضا بعنوان مجری ومشاور استفاده خواهید کرد واقعا شرم اور است کسی برای رسیدن به مقاصد خود دست به هر کار قانونی بزند وایشان 2سالی بود شهردارشده چطور ازابتدایی ترین قانون شهرداری را نمیداند ونمیداند که عضوشورا نمیتواند در کار شهرداری برابرقانون دخالت کند چطور میشود از وجودشان بعنوان مجری استفاده کردواز طرفی کسی که عضوشورا ست وقانون محلی مصوب میکند هم مصوب کننده قانون باشد وهم مجری . مثل اینکهکارفرما باشد وهم پیمانکار. ودرمطلب دیگر گفته که از وجودشان بعنوان مشاور شهرداراستفاده نماید ونمیداند برابر قانون . خرد جمعی انها درشورا ملاک اجرایی بوده نه تفکر فردیشان . بنابر این انهاچشم وچراغی که برحسب مصوبات قانونی به شهرداری ارائه میدهند قابلیت اجرا ی دارد وهر کاری درشهرداری غیر ازان منع شده اند باتوجه به پیشنهاد ساغری به اعضای شورا درصورت انتخاب شدن علاوه برغیر قانونی بودن ان منبعد بایستی فاتحه شهرداری خوانده شود چون بدعتی برای دوره های بعد خواهد شد که اعضای شورا از ان انتظار دارند
يکشنبه، 29 مهر 13979:0:56
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای سیاست
تازه های سیاست
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
217419 1