کدخبر:
217467
تاریخ انتشار:
۲۸ مهر ۹۷
چاپ
چاپ
|
1 نظر
چاپ
دسته خبر
:

حامد عبدالهی؛ پرهزینه ترین شهردار رشت!

 خزر: حالا دیگر مشخص است که عبدالهی در کنار حامیان جدی در شورا، دشمنان قسم خورده ای دارد که تمام تلاش شان را برای جلوگیری از انتخاب عبدالهی به عنوان شصت و ششمین شهردار رشت به کار بسته اند. اگرچه از تضارب آرا به عنوان یکی از خصایص دموکراسی نام برده می شود اما آن چه که در شورای شهر رشت در جریان است، نه تضارب که نوعی تنازع در میان شورانشینان است. 

به گزارش خزرآنلاین، هزینه های انتخاب عبدالهی به عنوان شهردار رشت برای هوادارن و هواخواهانش روز به روز بیشتر می شود. در آخرین موارد، انتشار اسنادی از زندگی شخصی او در فضای مجازی اگرچه اقدامی ناجوانمردانه و به دور از اخلاق بوده است، اما بی تاثیر در جهت دهی افکار عمومی و خلق هزینه های اضافی برای رای دهنگان به عبدالهی نبوده است.

حالا دیگر مشخص است که عبدالهی در کنار حامیان جدی در شورا، دشمنان قسم خورده ای دارد که تمام تلاش شان را برای جلوگیری از انتخاب عبدالهی به عنوان شصت و ششمین شهردار رشت به کار بسته اند. اگرچه از تضارب آرا به عنوان یکی از خصایص دموکراسی نام برده می شود اما آن چه که در شورای شهر رشت در جریان است، نه تضارب که نوعی تنازع در میان شورانشینان است. 

بی تردید عبدالهی اگر بتواند بر کرسی شهرداری رشت تکیه بزند، باز هم روزهای بسیار سختی را در تعامل با این شورا دارد و اصلاحاً از همان روز نخست در خطر استیضاح قرار خواهد گرفت. برای عبدالهی جوان می توان روزهایی به مراتب سختر از روزهای تصدی ثابت قدم بر شهرداری رشت متصور بود و به حق عبدالهی را در صورت پیروزی در این مارتن طاقت فرسا، پرهزینه ترین شهردار تاریخ رشت نامید. 

کاهش موافقان به کمترین سطح، چالشی بود که ثابت قدم در روزهای واپسین عمر شهردار خود با آن روبرو بود و هر بار به لطف تنها یک رای خود را از خطر استیضاح می رهانید. عبدالهی اما از همان روز نخست با این چالش روبرو است. البته این در صورتی که پیشگر را بتوان یار موافق عبدالهی در شورا به حساب آورد چرا که پیشگر به خوبی می داند هیچ یک از تلاش های صورت گرفته با نیت آماده سازی مقدمات حضور پیشگر در شورا نبوده بلکه این حضور به صورت اتفاقی متقارن با تصدی عبدالهی بر شهرداری رشت شده است!
حامد عبدالهی؛ پرهزینه ترین شهردار رشت!
#شورای شهر رشت #شهرداری رشت #حامد عبدالهی


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
نظرات خوانندگان
mleoy
اجازه بدین این آقا شهردار بشه اونوقت تیتر بزنین پرهزینه ترین شهردار رشت. طور غیر حرفه ای خبر میزنین انگار ایشون شهردار شده
دوشنبه، 30 مهر 139716:57:27
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای سیاست
تازه های سیاست
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
217467 1