کدخبر:
217489
تاریخ انتشار:
۲۹ مهر ۹۷
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

خدا کند که فردا شهردار رشت انتخاب شود!

انتخابی به وسعت مرزهای بی اخلاقی | روزهای سختی که انتظار شهردار رشت را می کشند

خزر: انتشار اسنادی از زندگی شخصی، تهمت زنی های اخلاقی به شورانشینان بدون داشتن حتی یک سند و مدرک، تهدید و دستگیری و بازداشت برخی از اعضای شورا و... تنها بخشی از مواردی بوده که در روزهای اخیر در فضای مجازی با کلید واژه انتخاب شهردار رشت منتشر و دست به دست گشته است.

به گزارش خزرآنلاین، فردا شهردار رشت انتخاب خواهد شد به احتمال قریب به یقین حامد عبدالهی شصت و ششمین شهردار رشت لقب خواهد گرفت.

اگرچه مشخص نیست که عبدالهی جوان تا چه مدت بتواند در مقابل شورای پنجم رشت دوام بیاورد اما بی شک می توان انتخاب وی را پرحاشیه ترین انتخاب شهردار در تمام ادوار شهرداری رشت قلمداد کرد و با اطمیان گفت که سقوط اخلاق و جا به جایی چشمگیر مرزهای بی اخلاقی، مهمترین نتیجه ی منازعات اخیر بوده است.

انتشار اسنادی از زندگی شخصی، تهمت زنی های اخلاقی به شورانشینان بدون داشتن حتی یک سند و مدرک، تهدید و دستگیری و بازداشت برخی از اعضای شورا و... تنها بخشی از مواردی بوده که در روزهای اخیر در فضای مجازی با کلید واژه انتخاب شهردار رشت منتشر و دست به دست گشته است. تاسف بارتر آنکه در این بین زندگی شخصی و خصوصی افرادی در مظان اتهام و دستخوش تغییر قرار گرفت که شاید سالها از ارتباطشان با نقش آفرینان بازی تاج و تخت شورا و شهرداری می گذشت.

چه بسا اگر فضای انتخاب شهردار به سمت نوعی تقابل حزبی و قدرت نمایی عامیانه ی «رو کم کنی» و «سر جا نشاندن» نمی رفت، عبدالهی از ادامه این بازی انصراف می داد. اما هر نوع عقب نشینی عبدالهی می توانست بعنوان تاییدی بر ادعاها تلقی شود.

فردا عبدالهی بعنوان شصت و ششمین شهردار رشت تعرفه و روزهای سختش پس از بازگشت برخی از اعضای شورای شهر رشت از پیاده روی اربعین حسینی آغاز خواهد شد. با توجه به حضور غلامعلی جعفرزاده که ارتباط نزدیکی با عبدالهی دارد  بعید است که وی در اخذ حکم خود از وزارت کشور با مشکل خواستی روبرو شود. آنچه که اما شصت و ششمین شهردار رشت را در آینده تهدید خواهد کرد انتظارات برخی از شورانشینانی است که نشان داده اند برآورده ساختن منافع شخصی برایشان  بیشترین اهمیت را خواهد داشت. همان هایی که با سفارشات ریز و درشت نصرتی را از این شهر فراری دادند بعدا خود در قفای او اشک تمساح ریختند.

با همه ی این تفاصیل امید است که فردا شهردار رشت انتخاب شود تا اولا این انتخاب خط پایانی برای بی اخلاقی ها، بی حرمتی ها و پرده دری ها باشد و ثانیا گذشت زمان نشان دهد که عبدالهی جوان با همه ی این حواشی چه در چنته خواهد داشت؟
انتخابی به وسعت مرزهای بی اخلاقی | روزهای سختی که انتظار شهردار رشت را می کشند
#حامد عبدالهی #شهرداری رشت #انتخاب شهردار


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای سیاست
تازه های سیاست
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
217489 1