کدخبر:
217497
تاریخ انتشار:
۳۰ مهر ۹۷
چاپ
چاپ
|
2 نظر
چاپ
دسته خبر
:

راي جذب به حامد عبدالهي به خاطر وفاداري به آرمان‌های امام، رهبری و نظام؟!

خزر: اکنون با توجه به شرایط موجود و فضای آلوده به دلیل استفاده نامشروع برخی‌ها از فضای رسانه که به عنوان بلندگوی دروغ پردازی به جهت تشویش اذهان عمومی تبدیل شده است بنده به بیان پاره ای از موضوعات و بی اخلاقی ها خواهم پرداخت.

به گزارش خزرآنلاین، حجت جذب عضو شورای اسلامی شهر رشت دلنوشته ای را پیرامون انتخاب شهردار رشت منتشر کرد.

متن دلنوشته به شرح ذیل است:

این روزها به بهانه انتخاب شهردار متاسفانه زمینه ای فراهم شد که افراد سودجو با استفاده از برخی رسانه ها به دنبال کسبی نامشروع باشند که البته نقش بعضی سازمانها و افراد غیرسازمانی در هدایت و خط دهی آنها بی تاثیر نبود.

شهرداری و شورا به حیاط خلوت برخی برای رسیدن به منافع مالی،اقتصادی و سیاسی و همچنین بده بستان های غیرقانونی تبدیل شده که البته بنده در وقت مقتضی به شرح ماوقع خواهم پرداخت.

تاکنون نخواستم در رسانه ای به شرح این موضوعات بپردازم،صرفا به این جهت که مخالف پمپاژ ناامیدی و یاس در جامعه هستم ولی از مراجع قانونی و ذی ربط پیگیر این تخلفات و این بی قانونی ها بوده‌ام.

اکنون با توجه به شرایط موجود و فضای آلوده به دلیل استفاده نامشروع برخی‌ها از فضای رسانه که به عنوان بلندگوی دروغ پردازی به جهت تشویش اذهان عمومی تبدیل شده است بنده به بیان پاره ای از موضوعات و بی اخلاقی ها خواهم پرداخت.

چگونه شهرداری به یک بنگاه بی اخلاقی مالی تبدیل شده است؟ وضعیت تهاترها در شهرداری که بعضی ها از هر دو طرف وجه دریافت می کنند چه زمانی باید اصلاح شود؟ تهاترهای خودبه‌خودی چگونه در این سیستم بوجود آمده؟ درصد گرفتن در نقد کردن چک ها از چه زمانی باب شده؟ پاداش هایی که برای برخی مدیران به صورت نجومی در نظر گرفته شده که اگر برایتان بگویم قابل باور نیست و جالب اینکه پرسنل زحمت کش را لایق این پاداش ها نمی دانند. چه کسانی دفاتر فنی در بیرون از شهرداری تاسیس کرده اند و مردم را به سوی آن دفاتر دعوت می کنند و چرا برای برخی مدیران رقم های عجیب و غریب دریافتی برخی رسانه ها و حتی کانال های تلگرامی دغدغه نیست و نمی پرسند چرا این مبالغ باید از بیت المال پرداخت گردد؟

مبلغ بسیاری از پروژه ها ۴۰ تا ۷۰ درصد غیرواقعی است .تاخیر و تادیه هایی که از شکایات به چندین میلیون تومان می رسد به پای کیست؟ برخی از مبالغ پروژه ها پرداخت شده در صورتی که پروژه حتی شروع نشده و زمین هایی که معامله شده و کارشناسی آنها غیرواقعی بوده…

چرا خط پروژه میدان امام علی بدون در نظر گرفتن طرح تفصیلی و دریافت مجوز ماده ی ۵ به یکباره تغییر پیدا کرد ؟ یا داستان بی آر تی چیست؟  و یا فاجعه ای که در هزینه پیاده راه فرهنگ اتفاق افتاده را چه کسی بررسی میکند؟  مدیرانی که دغدغه میدانند که در مبایعه نامه ها چه اتفاقی افتاده است کجا هستند؟ رسانه هایی که امروز باید حساس می شدند و احساس مسئولیت می کردند و دغدغه مردم را می گفتند با یک چرخش به ظاهر قهرمانانه از جریان هایی حمایت می کنند که مهر بی اخلاقی بر پیشانی آنها نقش بر بسته.

البته عاقلان و آگاهان دلیل همه ی این بی اخلاقی ها را می دانند و مطمئنا ماه پشت ابر نمی ماند. بنده بارها گفته ام کارگران زحمت کش در شهرداری رشت با عناوین شغلی رفت و روب ، نگهبان، بازرس، سد معبر، پیش خدمت، رانندگان پایه یک اتوبوس و … در وضعیت معیشتی سخت و در حال نابودی هستند.

تعطیل کاری بسیاری از آنها عادی محاسبه می شود. اضافه کار آنها پرداخت نمی گردد. بیمه آنها محاسبه نمی گردد. پول آموزش از حقوقشان کم می گردد اما آموزش نمیبینند. هزینه لباس از آنها گرفته می شود ولی لباس دریافت نمی کنند. عنوانهای  شغلی آنها واقعی نیست. تسویه حساب های سفید امضا از آنها گرفته می شود. این کارگران زندگی شان دچار چالش است و مظلوم هستند.

چرا صدای کسی در نمی آید و کسی به آنها نمی پردازد و همچنین حمایتی نمی شوند و صدایشان سانسور می گردد؟

بله حجت جذب به کسی به عنوان شهردار رای خواهد داد که معامله گر نباشد، شهر رشت و مردمش را دوست داشته باشد، از بدنه شهرداری باشد و تک تک مشکلات آنها را بفهمد، به آنها عشق بورزد و در مقابل خیانت و رانت خواری تاب ایستادگی داشته باشد و وفادار به آرمانهای امام، رهبری و نظام باشد و بتواند با سرعت و با کمک مدیران دلسوز منشا تحول در شهر عزیزمان رشت باشد.

و نیز متاسفم که برخی حوزه های نظارتی بی اخلاقی ها و نشر اکاذیب و تشویش افکار عمومی توسط بعضی‌ها را نادیده می گیرند.

بنده معتقدم اکنون زمان سکوت نیست که هر کس اگر سکوت کند به آرمانهای امام ، رهبری و نظام خیانت کرده است.

در مقطعی که دشمن به دنبال مایوس کردن مردم است هر سازمان و هر شخصی در هر جایگاهی اگر در مقابل بی اخلاقی سکوت کند آب در آسیا دشمن ریخته است و بداند که باید نتیجه عمل خود را به سختی تاوان دهد که وعده خدا حق است.

وَالْعَاقِبَهُ لِلْمُتَّقِینَ
راي جذب به حامد عبدالهي به خاطر وفاداري به آرمان‌های امام، رهبری و نظام؟!
#حجت جذب عضو شورای اسلامی شهر رشت #دلنوشته حجت جذب


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
نظرات خوانندگان
کاسپین
سلام . کجایی این نوشته آقای جذب گفته به حامد عبدالهی رای می دهم
سه شنبه، 1 آبان 139716:45:33
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

احمد
اي ....
دوشنبه، 30 مهر 139711:58:33
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای سیاست
تازه های سیاست
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
217497 1