کدخبر:
217715
تاریخ انتشار:
۱۳ آبان ۹۷
چاپ
چاپ
|
2 نظر
چاپ
دسته خبر
:

اقدامات سازمان سیما منظر و فضای سبز شهری شهرداری رشت با توجه به پیش بینی های هوا شناسی در دو روز گذشته

به گزارش خزرآنلاین

سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری رشت اهم اقدامات این سازمان با توجه به پیش بینی های سازمان هواشناسی مبنی بر وزش باد شدید از بعد از ظهر روز پنجشنبه مورخ 3/8/97 لغایت عصر روز جمعه در سه بخش. قبل، حین و بعد از شرایط بحرانی با حضور مستمر و نظارت کارشناسان،به شرح ذیل  پیگیری و صورت پذیرفته است:

جلسه هماهنگی مدیران و کارشناسان سازمان با شرکتهای پیمانکاری  در خصوص استقرار اکیپهای کشیک به منظور مقابله با حوادث احتمالی در مناطق پنج گانه.

.بازدید از کلیه ادوات و ابزار مورد نیاز جهت هرس و  رفع خطر از درختان، ماشین آلات (وانت و خاور) و پایین آوردن پرچم های اهتزاز در سطح شهر قبل از شروع بحران.

گشت زنی مستمر و پیاپی اکیپهای مستقر در سطح شهر  در حین وزش باد شدید و جمع آوری درختان سقوط کرده، قطع و جمع آوری شاخه های شکسته و آویزان خطر آفرین .

همچنین بعد از اتمام شرایط بحرانی نیز نسبت به شناسایی درختان خطر آفرین و آسیب دیده و جمع آوری شاخه های شکسته و برگ های موجود در سطح پارکها و نظافت عمومی پارکی اقدام گردیده است .
اقدامات سازمان سیما منظر و فضای سبز شهری شهرداری رشت با توجه به پیش بینی های هوا شناسی در دو روز گذشته
#اقدامات سازمان سیما منظر و فضای سبز شهری شهرداری رشت با توجه به پیش بینی های هوا شناسی در دو روز گذشته #اقدامات سازمان سیما منظر و فضای سبز شهری شهرداری رشت با توجه به پیش بینی های هوا شناسی در دو روز گذشته


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
نظرات خوانندگان
هدایتی
آدمهایی که هوس ذاتشون گرفته میتونند اینکارارو کنند وگرنه یک آدم سالم هیچوقت این کار نمیکنه زن چقدر پست بود طلاق می گرفتی هر غلطی می خاستی می کردی وقتی دوستش نداشتی می رفتی به گند کاریهات ادامه میدادی مریض روانی خدا هم زد تو سرت فکر کردی شهر هرته اون مرد و زنی که وارد یک زندگی و رابطه میشه باید سرشو به دیوار کوبوند پست تر از این آدمها وجود ندارند و هیچوقتم در آسایش و آرامش نیستن دلاتون باهم نیست مث آدم از هم جدا بشید باز این گندکاریها چیه جنایت به خاطر این چیزا یعنی این آدمها خودخواهن وهوس باز حتی خدا هم براشون مرده و همیشه سرگردونند عاقبت هم نداره زندگیاشون ما که هر کی دیدیم تهش هیچی نشدند بیچاره شوهره که اینجوری کشتنش این جور مردها وقتی میبینن زنشون نمیخادش به خاطر هوس بازیهاشون بزار برن سراغ یکی مثل خودش لیاقتشون یکی مثل خودشون
پنجشنبه، 17 آبان 139716:11:22
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

نیما
این جوری باشه که کل خیانتکارا باید کشت هه هه
يکشنبه، 13 آبان 139713:35:54
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای حوادث
تازه های حوادث
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
217715 1