کدخبر:
217715
تاریخ انتشار:
۱۳ آبان ۹۷
چاپ
چاپ
|
2 نظر
چاپ
دسته خبر
:

جسد مردی که با خیانت همسرش به قتل رسید در رودخانه نوخاله کشف شد

خزر: مقتول اهل خشکبیجار بود و در گلایل گلسار سکونت داشت و در همین محل مغازه زیتون فروشی دایر کرده بود. با پیدا شدن این جسد مأموران به همسر مقتول ظنین شدند و به خانه‌اش رفتند و این زن را با مردی غریبه دستگیر کردند.

به گزارش خزرآنلاین، راز توطئه خونین یک زن که در اقدامی هولناک با همدستی مردی بیگانه، شوهرش را به قتل رسانده بود، فاش شد.

جسد این مرد را صیادان در حالی پیدا کردند که در یک قالیچه پیچیده شده و در رودخانه نوخاله منطقه صومعه سرا انداخته بودند.

پلیس همزمان با دریافت خبر کشف این جسد از رودخانه به بررسی هویت وی پرداخت که مشخص شد وی نقی، همان مرد زیتون فروشی است که ۱۰ روز قبل خبر ناپدید شدن او را اعلام کرده بودند.

یکی از اعضای خانواده این مرد درباره جزئیات حادثه گفت: مقتول اهل خشکبیجار بود و در گلایل گلسار سکونت داشت و در همین محل مغازه زیتون فروشی دایر کرده بود. با پیدا شدن این جسد مأموران به همسر مقتول ظنین شدند و به خانه‌اش رفتند و این زن را با مردی غریبه دستگیر کردند.

در ادامه تحقیقات مشخص شد مرد زیتون فروش از مدتی قبل به روابط پنهانی همسرش با مردی دیگر مشکوک شده و وقتی به راز خیانت همسرش پی برد به مشاجره با او پرداخت اما زن خیانتکار با همدستی مردی بیگانه نقشه قتل شوهرش را کشید و با ضربه‌ای بر سر شوهر او را کشتند و جسدش را در یک قالیچه پیچیدند و ساعت ۴ صبح به حاشیه رودخانه نوخاله برده و در آب انداختند.
جسد مردی که با خیانت همسرش به قتل رسید در رودخانه نوخاله کشف شد
#جنایت خانوادگی #قتل همسر #صومعه سرا


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
نظرات خوانندگان
هدایتی
آدمهایی که هوس ذاتشون گرفته میتونند اینکارارو کنند وگرنه یک آدم سالم هیچوقت این کار نمیکنه زن چقدر پست بود طلاق می گرفتی هر غلطی می خاستی می کردی وقتی دوستش نداشتی می رفتی به گند کاریهات ادامه میدادی مریض روانی خدا هم زد تو سرت فکر کردی شهر هرته اون مرد و زنی که وارد یک زندگی و رابطه میشه باید سرشو به دیوار کوبوند پست تر از این آدمها وجود ندارند و هیچوقتم در آسایش و آرامش نیستن دلاتون باهم نیست مث آدم از هم جدا بشید باز این گندکاریها چیه جنایت به خاطر این چیزا یعنی این آدمها خودخواهن وهوس باز حتی خدا هم براشون مرده و همیشه سرگردونند عاقبت هم نداره زندگیاشون ما که هر کی دیدیم تهش هیچی نشدند بیچاره شوهره که اینجوری کشتنش این جور مردها وقتی میبینن زنشون نمیخادش به خاطر هوس بازیهاشون بزار برن سراغ یکی مثل خودش لیاقتشون یکی مثل خودشون
پنجشنبه، 17 آبان 139716:11:22
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

نیما
این جوری باشه که کل خیانتکارا باید کشت هه هه
يکشنبه، 13 آبان 139713:35:54
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای حوادث
تازه های حوادث
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
217715 1