کدخبر:
217733
تاریخ انتشار:
۱۳ آبان ۹۷
چاپ
چاپ
|
1 نظر
چاپ
دسته خبر
:

پس از اصفهان، گرگان و رشت؛ کلید شهرداری مشهد به ثابت قدم سپرده خواهد شد؟!

خزر: حالا اما شنیده ها حکایت از آن دارد که ثابت قدم یکی از جدی ترین گزینه های تصدی بر شهرداری مشهد است. شنیده ای که البته شهردار اسبق رشت هم به آن دامن می زند و در گفتگویی مدعی می شود که به واسطه بحث بازنشستگی شهردار فعلی مشهد، شورای شهر می‌بایست شهردار جدید انتخاب کنند و در همین زمینه نظراتی از او خواستند که البته وی فعلا در حال مذاکره، مشاوره و تدوین برنامه‌هایی برای کمک به این شهر است.

به گزارش خزرآنلاین، گویا نام محمدعلی ثابت قدم با شهرداری ها عجین شده است. در آخرین مورد شنیده ها حکایت از انتخاب قریب الوقوع او به عنوان شهردار مشهد دارد. گفته می شود شهردار اسبق رشت حتی دیداری با حجت الاسلام والمسلمین رییسی داشته و نظر تولیت آستان قدس رضوی در خصوص وی، مثبت است.

این شنیده در حالی به گوش می رسد که نام ثابت قدم پیش تر هم به عنوان گزینه تصدی بر شهرداری کلانشهرهای دیگری هم به گوش رسیده است.

درخواست اعضای شورای شهر اصفهان از او برای تصدی بر شهرداری این شهر، ادعایی بود که پیش تر و در زمان تصدی او بر شهرداری رشت، توسط برخی رسانه های همسو با ثابت قدم منتشر شد. ادعایی که البته همان موقع از سوی شورانشینان اصفهانی تکذیب شد تا چنین به نظر آید که رواج این شایعه، حربه ای برای خلاصی شهردار وقت رشت از زیر بار فشار شدید شورانشینان چهارم بوده است.

بعدتر و پس از برکناری از شهرداری رشت، ثابت قدم با رای اکثریت اعضای شورای شهر گرگان به عنوان شهردار این شهر انتخاب شد. این انتخاب هم دوام چندانی نداشت چرا که معاون استاندار گلستان خبر از عدم تایید صلاحیت «ثابت قدم» برای تصدی بر شهرداری گرگان داد.

آخرین تلاش ثابت قدم در روزهای اخیر، بحول محور بازگشت دوباره اش به شهرداری رشت شکل گرفت. حتی زمزمه این بازگشت سبب شد تا رسانه های حامی عبدالهی به شدت بر او بتازند و دست به انتشار اسنادی از او به صورت گسترده در فضای مجازی بزنند. با این حال گفته می شود ثابت قدم تنها توانست 5 رای اعضای شورا را برای بازگشت به لیست فینالیست ها کسب کند و در جلب نظر مثبت رمضانپور و حاجی پور موفق نبود.

حالا اما شنیده ها حکایت از آن دارد که ثابت قدم یکی از جدی ترین گزینه های تصدی بر شهرداری مشهد است. شنیده ای که البته شهردار اسبق رشت هم به آن دامن می زند و در گفتگویی مدعی می شود که به واسطه بحث بازنشستگی شهردار فعلی مشهد، شورای شهر می‌بایست شهردار جدید انتخاب کنند و در همین زمینه نظراتی از او خواستند که البته وی فعلا در حال مذاکره، مشاوره و تدوین برنامه‌هایی برای کمک به این شهر است.

با این حال گفته می شود ثابت قدم اخیراً دیداری با تولیت آستان قدس رضوی داشته و نظر حجت الاسلام و المسلمین رییسی نسبت به تصدی او بر شهرداری مشهد، مثبت است.

هر چه که هست ثابت قدم شهرداری رشت را به علاقه مندانش واگذار کرده و آینده سیاسی خود را در جایی غیر از رشت جستجو می کند.
پس از اصفهان، گرگان و رشت؛ کلید شهرداری مشهد به ثابت قدم سپرده خواهد شد؟!
#ثابت قدم #شهرداری رشت #شورای شهر رشت


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
نظرات خوانندگان
شهرداری
به قول اقای ثابت قدم موضوع قابل مذاکره هست .
پنجشنبه، 17 آبان 139718:40:2
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای سیاست
تازه های سیاست
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
217733 1