کدخبر:
217739
تاریخ انتشار:
۱۴ آبان ۹۷
چاپ
چاپ
|
3 نظر
چاپ
دسته خبر
:

واکنش بهزیستی گیلان به خبر منتشر شده در خزرآنلاین + جزئیات

خزر: چندی پیش که خبری با عنوان " از کتک زدن کودکان اتیسم تا بستن دست معتادین | آقای مدیرکل روزه سکوت گرفته است! " در خزرآنلاین منتشر شد. خبری که واکنش بهزیستی گیلان را در پی داشته است.

به گزارش خزرآنلاین، چندی پیش که خبری با عنوان " از کتک زدن کودکان اتیسم تا بستن دست معتادین | آقای مدیرکل روزه سکوت گرفته است! " در خزرآنلاین منتشر شد. خبری که واکنش بهزیستی گیلان را در پی داشته است.

بهزیستی گیلان به دنبال انتشار فیلمی از بدرفتاری و بستن دست یک بیمار در یکی از کمپ های درمان معتادان اطلاعیه ای صادر کرد:

متن اطلاعیه بدین شرح است:

به دنبال انتشار فیلمی از بدرفتاری و بستن دست یک بیمار در یکی از کمپ های درمان معتادان به اطلاع میرساند که متاسفانه این بدرفتاری و اقدام خشونت آمیز و غیراخلاقی در سال گذشته حدود ۱۰ ماه پیش در یکی از مراکز شهرستان لنگرود صورت گرفته است. هر چند که پس از ترخیص بیمار در طی این مدت هیچگونه شکایتی از ناحیه بیمار و خانواده اش واصل نشده است مع الوصف پس از اطلاع از موضوع، سریعا نسبت به بازدید از مرکز اقدام به عمل آمد و با بیمار و خانواده گفتگو صورت گرفت.

مع الوصف به جهت اینکه تخلف کمپ مذکور محرز و غیرقابل انکار بود مراتب در جلسه کمیسیون نظارت بهزیستی استان مورد بررسی قرار گرفته و نسبت به توبیخ و تذکر مدیر مرکز اقدام به عمل آمد و النهایه طی تشکیل جلسه هماهنگی با فرماندار محترم شهرستان به عنوان رئیس شورای فرعی هماهنگی مبارزه با مواد مخدر که با حضور مدیرکل محترم بهزیستی استان و نماینده محترم مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی در مورخ دهم مهر ماه صورت گرفت، با توجه به ملحوظ داشتن این نکته که این اتفاق در طی این مدت تاکنون تکرار نشده است، لذا مقرر شد در صورت تکرار این اتفاق یا انجام رفتار مشابه با بیماران، نسبت به تعطیلی مرکز و معرفی مقصرین به مرجع قضایی مبادرت گردد.
واکنش بهزیستی گیلان به خبر منتشر شده در خزرآنلاین + جزئیات
#بهزیستی گیلان #پارسی #بستن دست بیمار در کمپ


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
نظرات خوانندگان
ی
اینها نباید بمیرن آدم اینقدر گستاخ بی شرف یک مشت عقده ای ان کمبود دارن مریضن وگرنه آدم سالم که به همنوعش بد نمیکنه وقتی به شما اعتماد می کنند نباید سو استفاده کنند جل الخالق به چی فکر میکنند فقط به پولش به هیچ جا نمی رسند یه مشت بدبختن که فقط خاسته های خودشون میبینند اخرشم هیچی نمیشند موقع مرگ جون کندشون دیدنیه
سه شنبه، 15 آبان 139717:44:17
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

ابراهیم
فقط مریضن همین نیاز به درمان دارند این چه وضعشه مایه ننگ هستید خاک تو سرتون با این ترک دادنتون خدا کنه همین بلا سر خودتون بیاد بفهمید درد کشیدن اذیت کردن یعنی چی
شنبه، 19 آبان 139714:6:34
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

علی
سلام کمپ ها بیشتر شبیه سازی زندان می باشند و قاعدتا نیاز به نیروی انتظامی در کنار فعالیتهای روان درمان جهت اداره آنها لازم است لذا واگذاری نظارت بر آنها به یک نهاد نظامی گره گشای مشکلات اینچنینی میباشد
جمعه، 18 آبان 139716:45:1
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای اجتماعي
تازه های اجتماعي
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
217739 1