کدخبر:
217789
تاریخ انتشار:
۱۷ آبان ۹۷
چاپ
چاپ
|
1 نظر
چاپ
دسته خبر
:

از رسایی خواستید که کاندیدای تصدی بر شهرداری رشت شود اما خودتان به او رای ندادید؟! | شما در جوانی تجربه لازم را برای شهردار شدن داشتید اما جوانان امروزی حتی تجربه صدور یک بیانیه را ندارند؟!

خزر: خود رمضانپور از رسایی می خواهد تا وارد گود انتخاب شهردار رشت شود اما خودش به بهانه پرهیز از پیمان شکنی به او رای نمی دهد! اگر رمضانپور از مدتها قبل با کسی پیمان بسته بوده که تا آخر با او بماند چرا به رسایی چنین پیشنهادی داده است؟ وی همچنین از جمله نفراتی بوده که نامه ورود رسایی به صحن شورا را در تاریخ 28 مهرماه امضا کرده است!! 

به گزارش خزرآنلاین، احمد رمضانپور نرگسی اخیراً در واکنش به برخی نارضایتی ها از عدم حمایت او و دو عضو دیگر اصلاح طلب شورا از جمشید رسایی به عنوان گزینه مورد حمایت اصلاح طلبان گفت: سه عضو متحد لیست امید با سه عضو دیگر اعضای شورای پنجم بیش از یک ماه جلسات متعددی براساس همان پیمان داشتند. آیا دوستان سیاستمدار و اخلاقمدار جبهه ی اصلاحات از فردی مانند رمضانپور با 40 سال عقبه ی سیاسی و مدیریتی انتظار پیمان شکنی دارند؟! (اینجا را بخوانید)

وی همچنین در اظهارات دیگری بیانیه برخی از جوانان اصلاح طلب را ناشی از بی تجربگی و تحت تاثیر قرارگرفتن شان دانست و گفت که ایشان از کنار آن اظهارنظرها گذشتند! 

بیشتر بخوانید: رمضانپور و بازی هایش در زمین شورای شهر رشت!

در خصوص این اظهارات رمضانپور نرگسی باید به چند نکته اشاره کرد: 

1. اگر ایشان همانطور که خودشان هم مدعی آن هستند، با 5 عضو دیگر شورا (جذب - عبدالهی - حاجی پور - علیپور - زاهد) پیمان بسته که به حامد عبدالهی رای دهند و به قول خودشان پیمان شکنی در مرام و  مسلک سیاسی شان نیست، پس چرا به همراه حاجی پور، دیداری را با عاقل منش ترتیب داده و پس از آن هم در گفتگویی اعلام کردند که به دنبال چهره بومی و ملی برای تصدی بر شهرداری رشت بوده و به او رای خواهند داد؟! (اینجا را بخوانید)

با توجه به اینکه جناب رمضانپور تا این اندازه از پیمان شکنی بیزار هستند، پس ناچاراً باید پذیرفت اظهارتشان در خصوص رای به یک شخصیت بومی و ملی در صورت کاندیداتوری، واقعیت نداشته است و حتی اگر چنین شخصیتی هم برای تصدی بر شهرداری رشت داوطلب می شده است، رمضانپور بر طبق پیمان خود به حامد عبدالهی رای می داده است!! 

 

2. رمضانپور در اظهارات خود می گوید: "حدود دو ماه در این خصوص بحث و جلسه داشتیم تا توانستیم از اقلیت 3 نفره به اکثریت 6 نفره برسیم و در نهایت پیمان بستیم که تا آخر برای تحقق هدفمان که همانا پیشرفت و توسعه شهر می باشد کوشا باشیم. تا این زمان متاسفانه هیچ خبری از کاندیدای شورای هماهنگی احزاب اصلاح طلب گیلان نبود. سه عضو متحد لیست امید با سه عضو دیگر اعضای شورای پنجم بیش از یک ماه جلسات متعددی براساس همان پیمان داشتند." 

از آن جاییکه حامد عبدالهی 14 آبان ماه به عنوان شهردار رشت انتخاب شد پس جناب رمضانپور تقریباً از اوسط شهریور ماه به دنبال آن بوده که اقلیت 3 نفره را به 6 نفره رسانده و از اواسط مهرماه هم جلسات متعددی را حول محور تصدی حامد عبدالهی بر شهرداری رشت برگزار کرده است. این در حالی است که رسایی در اظهارات خود می گوید که شخص آقای رمضانپور در صبح روز 18 مهرماه به بنده پیشنهاد دادند که با توجه به مذاکراتی که قبلا با من شده بود و جهت ایجاد تفاهم بین دو گروه شورا، کاندیدای شهرداری رشت شوم! (اینجا را بخوانید)

چگونه است که رمضانپور  که بنا بر ادعای خودش دو ماه در تلاش بوده تا اقلیت را به اکثریت تبدیل کرده و یک ماه هم به صورت متعدد جلساتی را برای تصدی عبدالهی بر کرسی شهرداری رشت برگزار میکرده است، 18 مهرماه از رسایی می خواهد که برای تصدی بر شهرداری رشت اعلام کاندیداتوری کند؟! از این اظهارات رسایی این طور برداشت می شود که خود رمضانپور از رسایی می خواهد تا وارد گود انتخاب شهردار رشت شود اما خودش به بهانه پرهیز از پیمان شکنی به او رای نمی دهد! اگر رمضانپور از مدتها قبل با کسی پیمان بسته بوده که تا آخر با او بماند چرا به رسایی چنین پیشنهادی داده است؟ وی همچنین از جمله نفراتی بوده که نامه ورود رسایی به صحن شورا را در تاریخ 28 مهرماه امضا کرده است و همچنین نشستی را تنها دو روز مانده به جلسه انتخاب شهردار رشت به اتفاق حاجی پور با رسایی برگزار می کند. 

 

3. رمضانپور به عنوان یک اصلاح طلب با سابقه بیانیه جمعی از جوانان اصلاح طلب را که در حمایت از کاندیدایی غیر از کاندیدای مورد نظر رمضانپور بوده، ناشی از بی تجربگی آنان دانسته و می گوید صادر کنندگان این بیانیه بی تجربه بوده و تحت تاثیر قرار گرفته اند! این اظهارات رمضانپور در خصوص جوانان اصلاح طلب در حالی طرح می شود که وی در جوانی به عنوان شهردار رشت انتخاب شد و البته خودش هم مدعی است که در زمان تصدی اش بر شهرداری، بسیار برای شهر رشت زحمت کشیده است. (اینجا را بخوانید

بی شک رمضانپور در اوج جوانی، خود را دارای تجربه لازم برای تصدی بر شهرداری رشت می دیده که قبول کرده تا شهردار رشت شود اما از نظر او برخی از جوانان اصلاح طلب امروزی از تجربه کافی حتی برای صدور یک بیانیه برخوردار نیستند و به قول رمضانپور تحت تاثیر قرار می گیرند! 
از رسایی خواستید که کاندیدای تصدی بر شهرداری رشت شود اما خودتان به او رای ندادید؟! | شما در جوانی تجربه لازم را برای شهردار شدن داشتید اما جوانان امروزی حتی تجربه صدور یک بیانیه را ندارند؟!
#شورای شهر رشت #شهرداری رشت


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
نظرات خوانندگان
حسن
از این شورای شهرانتظار بیشتر داشتید ؟ توان مدیریتی ووسعت دید برخی افراد محدود است فکر می کنند مردم به آنان در همه ادوار رای خواهند داد ولی مردم با ذره بین عملکردشان ورای آنان را نظاره می کنند و تصمیم خود را خواهند گرفت .در دوره ای از مجلس حضرت آقا به نمایندگان مجلس فرمودند" امیر کبیر 3سال صدر اعظم بود ودر تاریخ ماند اما شما 4 سال نماینده اید " اینکه آقای عبدالهی شهردار شدند را به ایشان تبریک می گویم وآرزوی موفقیت در وظیفه برای ایشان دارم ولی واقعاً در شهر رشت انتخاب یک شهردار توانمند تروبا تجربه تر برای شهرداری کلانشهر رشت وجود نداشت یا برخی اعضای شورا نخواستند ببینند ؟
جمعه، 18 آبان 139720:8:50
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای سیاست
تازه های سیاست
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
217789 1