کدخبر:
217865
تاریخ انتشار:
۲۳ آبان ۹۷
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

رییس هیات ورزشی استان گیلان تشریح کرد:

عملکرد موفق این هیئت در نیمه نخست سال

خزر: رئیس هیئت پزشکی ورزشی استان گیلان گفت: این هیئت در ۷ ماهه نخست این سال، بیش از ۶۳ هزار ورزشکار سازمان یافته داشته است.

به گزارش خزرآنلاین، رئیس هیئت پزشکی ورزشی استان گیلان گفت: این هیئت در ۷ ماهه نخست این سال، بیش از ۶۳ هزار ورزشکار سازمان یافته داشته است.

دکتر کیوان اسدپور در گفتگو با خزرآنلاین گفت: هیئت پزشکی ورزشی استان گیلان متشکل از هفت کمیته ( درمان، روانشناسی، توانبخشی، پوشش مسابقات، نظارت اماکن ورزشی و آموزش و پژوهش) است که در نیمه اول سال عملکرد خوبی از خود به جای گذاشته است.

وی به ۱۳۹۴ مورد ویزیت پزشکان عمومی و ارتوپد این هیئت در ۷ ماهه سال ۱۳۹۷ اشاره کرد و گفت: از این تعداد ۸۲۸ نفر ورزشکار مرد و ۵۶۶ نفر ورزشکار زن در کمیته درمان مورد معاینه قرار گرفتند.
رئیس هیئت پزشکی ورزشی استان گیلان با اشاره به ۱۹۱ مشاوره روانشناسی در هفت ماهه نخست سال اظهار داشت: در همین مدت ۲۶۵۴ جلسه فیزیوتراپی نیز از طریق کمیته توانبخشی هیئت برگزار شده است.

وی همچنین تصریح کرد: بیش از ۳۰۰۰ ساعت از مسابقات ورزشی در گیلان توسط کمیته پوشش مسابقات ما پوشش داده شده که در نوع خود بی نظیر است.

دکتر اسد پور تاکید کرد: در کنار فعالیت های انجام شده در بخش درمان هیئت پزشکی ورزشی از وظیفه نظارتی خود نیز غافل نشده و در این مدت از ۸۰ باشگاه ورزشی بازدید به عمل آورده است تا خدایی نکرده از فضای بهداشتی و سالم ورزش فاصله نگرفته باشند.

ناگفته نماند کمیته آموزش و پژوهش هیئت نیز سه دوره آموزشی و یک دوره ماساژ ورزشی برگزار نموده است که ۲۲۱ مرد و ۱۱۵ زن از آن دوره ها بهره مند شدند.

وی در پایان تعداد ورزشکاران سازمان یافته را ۶۳۵۴۰ نفر خواند و گفت: پس از گذر از این دوره موفق, تعداد ورزشکاران سازمان یافته در بخش آقایان ۳۸۱۸۴ نفر و در بخش بانوان ۲۵۳۵۶ نفر بوده است.
عملکرد موفق این هیئت در نیمه نخست سال
#دکتر اسد پور #رئیس هیئت پزشکی ورزشی استان گیلان


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای ورزش
تازه های ورزش
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
217865 1