کدخبر:
217867
تاریخ انتشار:
۲۳ آبان ۹۷
چاپ
چاپ
|
1 نظر
چاپ
دسته خبر
:

دخالت و پارتی بازی عجیب عضو شورا در انتخاب شهردار یکی از شهرهای کوچک غربی استان!

خزر: شنیده ها حکایت از آن دارد که همین عضو به ظاهر اصولگرا سعی داشته تا گزینه موردنظر خود را که یکی از شاغلان دفتر وی می باشد، به عنوان شهردار یکی از شهرهای کوچک غربی استان تعرفه نماید. وی به یکی از اعضای شورای این شهر کوچک که در آتش نشانی شهرداری مورد نظارت این عضو شورا شاغل است، وعده می دهد که در صورت رای به گزینه مدنظر، ترتیبات ارتقای درجه شغلی این فرد را در سازمان آتش نشانی فراهم کند! اگرچه این موضوع محقق نمی شود و استانداری از صدور حکم شهرداری مسئول دفتر این عضو شورا با توجه به صغر سنی و نداشتن تجربه مدیریتی، سر باز می زند.

به گزارش خزرآنلاین، یکی از مهمترین اتفاقات انتخاب شهردار که البته از دید رسانه ها دور نماند، غش کردن دو عضو اصولگرای شورا به سمت گزینه اصلاح طلبان بود. اگرچه گفته می شود انگیزه حمایت یکی از این دو مسایل شخصی و ارتباطات خارج از عرف بوده است، اما دیگری خیلی قبل تر و از همان نخستین روزهایی که زمزمه تصدی شهردار فعلی بر کرسی شهرداری مطرح گردید، به حمایت علنی از شهردار فعلی می پرداخت تا آن جا که در راه حمایت از گزینه اصلاح طلبان، حتی از خود اصلاح طلبان هم سبقت گرفت! 

این اقدام عضو به ظاهر اصولگرای شورا اما با انتقادات شدید جوانان ارزشی و حزب اللهی شهر روبرو شد. جوانانی که نام این عضو شورا را با توجه به سبقه و شعارهای اصولگرایانه اش به صندوق آرا انداخته بودند، انتظار نداشتند که وی تا این حد، مُصّر بر دفاع از گزینه مورد حمایت اصلاح طلبان باشد. اگرچه این عضو شورا وجود هرگونه انگیزه و منفعت مالی را در این انتخاب رد کرده بود و در اظهاراتی جالب تر علت حمایت از گزینه اصلاح طلبان را دفاع از آرمان های نظام، انقلاب و شهدا دانسته بود!

با این حال، شنیده های خزرآنلاین حکایت از آن دارد که همین عضو به ظاهر اصولگرا سعی داشته تا گزینه موردنظر خود را که یکی از شاغلان دفتر وی می باشد، به عنوان شهردار یکی از شهرهای کوچک غربی استان تعرفه نماید. وی به یکی از اعضای شورای این شهر کوچک که در آتش نشانی شهرداری مورد نظارت این عضو شورا شاغل است، وعده می دهد که در صورت رای به گزینه مدنظر، ترتیبات ارتقای درجه شغلی این فرد را در سازمان آتش نشانی فراهم کند! اگرچه این موضوع محقق نمی شود و استانداری از صدور حکم شهرداری مسئول دفتر این عضو شورا با توجه به صغر سنی و نداشتن تجربه مدیریتی، سر باز می زند.

باید از این عضو شورا پرسید این بار چه بهانه ای در توجیه دخالت کاملاً غیرقانونی و بی جای خود در فرآیند انتخاب شهردار در یکی دیگر از شهرداری های کوچک استان دارد؟!

اگر نگوییم که روحیات اصولگرایانه و انقلابی این عضو شورا از ابتدا دروغی برای جلب رای جوانان ارزشی بوده، باید گفت ایشان ظرفیت بهره مندی از همین سهم اندک از قدرت را هم نداشته و این روزها به فردی کاملا منفعت گرا و فرصت طلب تبدیل شده است!

 

 
دخالت و پارتی بازی عجیب عضو شورا در انتخاب شهردار یکی از شهرهای کوچک غربی استان!
#شورای شهر رشت #شهرداری رشت


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
نظرات خوانندگان
بی نام
چرا اینقدر بی انصافید
پنجشنبه، 24 آبان 139720:40:53
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای سیاست
تازه های سیاست
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
217867 1