کدخبر:
217976
تاریخ انتشار:
۲ آذر ۹۷
چاپ
چاپ
|
2 نظر
چاپ
دسته خبر
:

هیچگونه مذاکره ای در خصوص سمت مدیر کلی راه آهن استان گیلان با اینجانب صورت نگرفته است

خزر: تاکنون هیچ مذاکره ای مبنی بر انتخاب یا انتصاب بنده به عنوان مدیر کل راه آهن گیلان با اینجانب صورت نگرفته و بنده هم در این خصوص هیچ رایزنی با شخصی نداشته ام

به گزارش خزرآنلاین، در پی انتشار خبری مبنی بر انتصاب “مسعود کاظمی” به عنوان نخستین مدیر کل راه آهن استان گیلان ، پایگاه خبری و تحلیلی تدبیر شرق در گفتگویی با مهندس مسعود کاظمی شهردار لاهیجان جویای این قضیه شد که در ادامه این گزارش را می خوانید :

شهردار لاهیجان ضمن تبریک بهره برداری از پروژه ی راه آهن رشت -قزوین پس از سالها تلاش و انتظار مردم گیلان، گفت : راه آهن رشت قزوین یکی از مطالبات دیرینه ی مردم استان گیلان بوده است که پس از سالها تلاش دست اندرکاران و عنایت ویژه ی دولتمردان به سرانجام رسید.

مسعود کاظمی ضمن تکذیب خبر مدیر کلی خود اظهار داشت : تاکنون هیچ مذاکره ای مبنی بر انتخاب یا انتصاب بنده به عنوان مدیر کل راه آهن گیلان با اینجانب صورت نگرفته و بنده هم در این خصوص هیچ رایزنی با شخصی نداشته ام.

وی با بیان اینکه راه آهن رشت -قزوین یک پروژه عظیم ملی می باشد خاطر نشان کرد : راه آهن رشت -قزوین پس از راه اندازی نیاز به نیروهای متخصص در حوزه ی حمل و نقل ریلی دارد و مدیر کل راه آهن نیز باید تجربه ی اجرایی در خصوص حمل و نقل ریلی را داشته باشد.

“کاظمی ” که دانش آموخته ی رشته ی برنامه ریزی شهری است و سوابق اجرایی در خصوص مسایل عمرانی نیز دارد، افزود : حوزه ی حمل و نقل و راه در استان گیلان از اهمیت بالایی برخوردار است که بهره گیری از تخصص جوانان با انگیزه در این حوزه موجب توسعه هر چه بیشتر بخش حمل و نقل در استان خواهد شد.

کاظمی که در سمت شهرداری لاهیجان با حمایت شورای اسلامی این شهر توانسته بر مبنای ایده و خلاقیت توسعه شهر لاهیجان را رقم بزند، ادامه داد: عقیده دارم هر فرد در جایگاهی که قرار دارد می تواند تاثیر گذار باشد و امیدوارم بهره گیری از متخصصین موجب نوآوری و شکوفایی در حوزه های مختلف استان شود .با توجه به اعتمادی که اعضاء محترم شهر لاهیجان در سمت شهردار تاکنون به اینجانب داشته اند همچنان تمام قد در خدمت مردم شریف شهر لاهیجان خواهم بود. /تدبیرشرق
هیچگونه مذاکره ای در خصوص سمت مدیر کلی راه آهن استان گیلان با اینجانب صورت نگرفته است
#شهردار لاهیجان مدیرکل راه آهن می شود؟ #مسعود کاظمی


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
نظرات خوانندگان
بی نام
یعنی مفهومش این است ایشان بر اساس شایسته سالاری بر گزیده شده است . اما حالا شما بفرمایید افکار عمومی چه دیدگاهی دارد .ولی سلیستر بگوییم با نظر سنگی زوایایی ینهان هویدا خواهد شد .ولز طرفی میزان تحصیلات ون وونوع تحصیل در کدام کالج بوده است آن وقت راحتتر به سوال خواهیم رسید .زیرا بسیاری از مهندسین عمران که از دانشگاهها ی معتبر جهان فارغ التحصیل شده اند و چندین مقاله در مجلات معتبر دنیا به چاب رسیدند هنوز هم هنوز است در امر خطیر ومعم ملی از مهندسین مشاور کمک می گیرند بنابراین حالا از کاظمی باید سوال نمود آیا در پروژه مهم از مشاورین خردمند کمک خواهد گرفت
جمعه، 2 آذر 139713:39:14
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

بی نام
برادر ازاول هم خبری نبود. شرکت سهامی تصدی پست چه کارها که نمی کند
شنبه، 3 آذر 139715:26:36
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای سیاست
تازه های سیاست
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
217976 1