کدخبر:
217990
تاریخ انتشار:
۳ آذر ۹۷
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

دیدار رییس شورا با فرمانده سپاه ناحیه مرکزی رشت به مناسبت هفته بسیج

خزر: امروز دشمنان نظام با تبلیغات خود اعتماد مردم به مسئولین را هدف آماج حملات قرار دادند. لذا مسئولین باید با تعهد در انجام وظیفه و وجدان کاری و ارائه خدمت خالصانه و توجه به رهنمودهای مقام معظم رهبری سعی در جلب رضایت مردم داشته باشند.

به گزارش خزرآنلاین، سید امیر حسین علوی به مناسبت بزرگداشت هفته بسیج با سرهنگ پاسدار مصطفی پور دیدار و از زحمات مجموعه بسیج و سپاه تقدیر بعمل آورد.

رییس شورا با اشاره به مشکلات موجود در فضای مدیریت شهری، برنامه ریزی هدفمند و تعریف وظایف مشخص برای مجموعه شهرداری رشت را خط مشی پیش روی شورای پنجم دانست که در قالب طرح هایی همچون "برنامه خدمت" که در گام اول پنجاه قشر را به عنوان اقشار هدف تعیین نموده و برای خدمت رساندن به آنها برنامه هایی مشخص را در حال اجرا میباشد.

علوی با اشاره به طرح "میز خدمت" که به درخواست شهروندان و ایده ای از سوی پایگاههای بسیج مساجد آغاز گردید، اظهار داشت: در این طرح که به صورت مستمر از زمستان سال گذشته توسط شورای پنجم و با حضور مدیران ادارات و سازمان های مرتبط با مشکلات شهروندان به صورت هفته ای برگزار می گردد، سعی شده با حضور در مساجد و در میان شهروندان با بازدید میدانی از مشکلات شهروندان اقدام به رفع معضلات موجود در حد توان و بضاعت خود کنیم.

فرمانده سپاه ناحیه مرکزی رشت با تقدیر از عملکرد مجموعه مدیریت شهری و خدمات شهرداری رشت به شهروندان اظهار داشت: امروز دشمنان نظام با تبلیغات خود اعتماد مردم به مسئولین را هدف آماج حملات قرار دادند. لذا مسئولین باید با تعهد در انجام وظیفه و وجدان کاری و ارائه خدمت خالصانه و توجه به رهنمودهای مقام معظم رهبری سعی در جلب رضایت مردم داشته باشند.

سرهنگ مصطفی پور با اشاره به وضعیت شهر رشت خواستار اقدام مقتضی شهرداری و اجرای پروژه های کلان عمرانی در سطح شهر شد و در این راستا از حمایت مجموعه بسیج و سپاه از مدیریت شهری خبر داد.
دیدار رییس شورا با فرمانده سپاه ناحیه مرکزی رشت به مناسبت هفته بسیج
#رییس شورای شهر رشت #فرمانده سپاه ناحیه مرکزی رشت #سرهنگ مصطفی پور


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای اجتماعي
تازه های اجتماعي
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
217990 1