کدخبر:
218043
تاریخ انتشار:
۷ آذر ۹۷
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

رفتار غیراخلاقی یک نانوا در آستارا | نانوایی تا اطلاع ثانوی تعطیل شد

خزر: رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان آستارا گفت: واحد نانوایی متخلف که عمل ناشایست او در اعتراض مشتری به عملکرداش در فضای مجازی بازتاب پیدا کرده بود پلمپ شد.

به گزارش خزرآنلاین، رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت آستارا گفت: نانوایی متخلف که با رفتار غیر اخلاقی موجب رنجش مشتری شده بود، با رای کارگروه آرد و نان این شهرستان تا اطلاع ثانوی تعطیل شد.

محسن آهنی شامگاه سه شنبه در گفت و گویی افزود: دیروز متصدی این نانوایی بربری پز به دنبال اعتراض یکی از مشتریانش به تاخیر و تعلل در عرضه نان های پخته شده، از خود رفتاری خلاف اخلاق بروز داده بود.

وی ادامه داد: حرکت نادرست نانوا در شبکه های اجتماعی بازتاب یافته بود و تعطیلی نانوایی با تصمیم کارگروه آرد و نان و با همکاری نیروی انتظامی، یادآوری ضرورت تکریم ارباب رجوع در بازار است.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت آستارا بیان کرد: عرضه کنندگان هر نوع کالا و خدمات، به تکریم مشتری و رفتار حسنه با مراجعه کنندگان موظف هستند و ادب و نزاکت عمومی، باید به عنوان سرمایه ای اجتماعی در جامعه پاس داشته شود.

آهنی اظهار کرد: ۲۴۰ نانوایی در آستارا فعال است و بازرسان و ماموران اداره صنعت، معدن و تجارت علاوه بر نانوایی ها بر عملکرد همه واحدهای تجاری نظارت می کنند.
رفتار غیراخلاقی یک نانوا در آستارا | نانوایی تا اطلاع ثانوی تعطیل شد
# رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت آستارا #محسن آهنی #نانوایی متخلف


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای اجتماعي
تازه های اجتماعي
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
218043 1