کدخبر:
218067
تاریخ انتشار:
۸ آذر ۹۷
چاپ
چاپ
|
1 نظر
چاپ
دسته خبر
:

شهردار انزلی، ناجی سینما آزادی لنگرود؟!

خزر: اگر انتقال مالکیت این مجموعه به پورقربان صحت داشته باشد، باید انتظار روزهای خوب را برای تنها سینمای لنگرود کشید چرا که پورقربان اصالتی لنگرودی داشته و به علت تصدی چندین ساله بر شهرداری لنگرود، به خوبی بر میزان علاقه فرهنگ دوستان لنگرودی به این سینما واقف است.

به گزارش خزرآنلاین، چندسالی از فوت صابر رهبر صاحب سینما آزادی لنگرود می گذرد. مردی که در اوایل دهه پنجاه زمینی خرید و شروع به ساخت سینما نیاگارا کرد که در زمان خودش یکی از مدرن ترین سینماهای کشور بود. سینمایی که بعدها سینما آزادی لقب گرفت. با فوت رهبر، اما فرزندان او تمایلی به ادامه کسب و کار پدر که البته دیگر آن رونق سال های دور را نداشت، نداشتند و گویا به دنبال واگذاری تنها سینمای لنگرود بودند.

اما مالک جدید این سینما کیست؟ شنیده های تایید نشده حکایت از آن دارد که مالکیت این مرکز فرهنگی به حسن پورقربان، شهردار فعلی انزلی رسیده است. پورقربان که در کارنامه خود سابقه تصدی بر شهرداری لنگرود را هم دارد، از چهره های محبوب در لنگرود محسوب می شود.

اگر انتقال مالکیت این مجموعه به پورقربان صحت داشته باشد، باید انتظار روزهای خوب را برای تنها سینمای لنگرود کشید چرا که پورقربان اصالتی لنگرودی داشته و به علت تصدی چندین ساله بر شهرداری لنگرود، به خوبی بر میزان علاقه فرهنگ دوستان لنگرودی به این سینما واقف است. امید است در آینده ای نزدیک با مالکیت پورقربان به عنوان یک چهره فرهنگ دوست بر مجموعه فرهنگی سینما آزادی لنگرود، شاهد ادامه فعالیت آن و بازگشت به روزهای اوج گذشته باشیم.

 

 
شهردار انزلی، ناجی سینما آزادی لنگرود؟!
#حسن پورقربان #سینما آزادی لنگرود #شهرداری انزلی


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
نظرات خوانندگان
بی نام
یعنی ایشان سینما را خریداری کرده یا وارث به ایشان وکالت دادند که سینما را احیاکند . در هرصورت به ایشان تبریک عرض می کنم که پس از چند سال حکمرانی صاحب این ملک شد تا کارفرهنگ کند . خلاصه نمی شدکه همیشه برای دوات کارکند
شنبه، 10 آذر 139723:32:1
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای علمی فرهنگی
تازه های علمی فرهنگی
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
218067 1