کدخبر:
218087
تاریخ انتشار:
۱۰ آذر ۹۷
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

یک درخواست از رمضانپور؛ لطفا چگونگی انعقاد این قراردادها را مورد بررسی قرار دهید!

به گزارش خزرآنلاین، احمد رمضانپور نرگسی یکی از 11 عضو شورای شهر رشت است که حساسیت زیادی در خصوص تحمیل نیرو به مجموعه شهرداری رشت دارد. وی در نخستین روزهای انتخاب نصرتی به عنوان شهردار رشت گفته بود: وقتی می‌شنویم شهرداری رشت شش هزار نیرو دارد برای همه تعجب‌برانگیز است. وی بابیان اینکه اعضای شورا نباید در عزل و نصب‌ها دخالت کنند، گفته بود: نباید با استفاده از حربه استیضاح افراد را به شهردار تحمیل کرد. (اینجا را بخوانید)

البته این عضو شورای شهر رشت در موارد دیگری هم بر عدم دخالت اعضای شورا در عزل و نصب ها تاکید کرده است. وی در واکنش به حرف و حدیث های جذب مشاور توسط اعضای شورای دوره پنجم رشت گفته بود: شورای پنجم مشاوری را استخدام نکرده و قراردادهایی که در گذشته انجام گرفته تا پایان سال است.

با این حال اخیرا اخباری در فضای مجازی منتشر شده است که حکایت از انعقاد قرارداد همکاری شهرداری رشت با برخی افراد دارد. در میان این لیست چند ده نفره، اسامی دو نفر به نام های "میرحسین خوشحال" و "حسین صومی" به چشم می خورد که با کمی جستجو در فضای مجازی می توان به تصاویری از این دو در قاب مشترک با احمد رمضانپور نرگسی دست یافت.

البته از آن جاییکه احمد رمضانپور بارها بر عدم دخالت اعضای شورا در عزل و نصب ها تاکید کرده و همچنین در خصوص بدنه متورم شهرداری رشت و حضور شش هزار نفر نیرو در آن ابراز تعجب نموده است، لذا تحریریه خزرآنلاین اطمینان دارد که جناب رمضانپور کوچکترین نقشی در انعقاد قرارداد این افراد و سایر موارد مشابه با شهرداری رشت نداشته است اما بهتر است ایشان به عنوان یکی از اعضای پاک دست شورای شهر رشت که از قضا نگرانی اشتغال جوانان هم خواب را از چشمانشان گرفته، به بررسی انعقاد این قرارداد بپردازند.

 
یک درخواست از رمضانپور؛ لطفا چگونگی انعقاد این قراردادها را مورد بررسی قرار دهید!
#احمد رمضانپور نرگسی #شورای شهر رشت


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای سیاست
تازه های سیاست
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
218087 1