کدخبر:
218101
تاریخ انتشار:
۱۱ آذر ۹۷
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

برگزاری خلاقانه اولین جشنواره شهر و کودک سبز به همت سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری رشت

به گزارش خزرآنلاین،

سجاد محجوب از برگزاری اولین جشنواره آموزش شهروندی با عنوان شهر و کودک سبز خبر داد.

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری رشت با اعلام این خبر افزود: اولین جشنواره شهر و کودک سبز صبح روز سه شنبه 6/9/1397 با همکاری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان گیلان و با حضور جناب آقای عاقل منش ریاست محترم کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهر رشت، سرکار خانم شیرزاد ریاست محترم کمیسیون بهداشت و محیط زیست، جناب آقای دکتر کاوه عضو محترم شورای سازمان، جناب آقای دکتر ضیایی ریاست کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان گیلان و جمعی از معاونین، مدیران و دست اندرکاران دو سازمان و استقبال پرشور مدارس برگزار گردید.

وی هدف از اجرای این برنامه را ترویج فرهنگ و آموزش شهروندی بیان نموده و اذعان داشت: کودکان در خانواده،‌ مدرسه و فضای عمومی پرورش می‌یابند. فضای عمومی شهر باید پاسخگوی نیاز کودکان باشد. فضایی برای گذران اوقات فراغت مانند زمین‌های بازی و دسترسی به محیط طبیعی و فضای سبز شهری.

بررسی نیازهای کودکان در شهر، نیازمند شناخت کودکان است و بهترین راه برای شناخت، استفاده از نظرات خود کودکان و فرایند مشارکتی در برنامه ریزی برای کودکان می باشد.

ایشان در ادامه به استقبال پر شور و همکاری مدارس جهت شرکت در این جشنواره اشاره و اظهار امیدواری نمود که این جشنواره سرآغازی برای نزدیکی بیشتر مدیریت شهری با کودکان و ارتباط مؤثر آنان با فضای سبز شهری گردد.

شایان ذکراست پخش کلیپ، قصه گویی، اجرای تئاتر، آموزش شهروندی ، مسابقه و اهدای جوایز و بسته های فرهنگی شامل مداد کاشتنی، بازی آموزشی، مدادرنگی و کتاب عملی دنیای گیاهان از بخش های این جشنواره بوده است.
برگزاری خلاقانه اولین جشنواره شهر و کودک سبز به همت سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری رشت
#برگزاری خلاقانه اولین جشنواره شهر و کودک سبز به همت سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری رشت #برگزاری خلاقانه اولین جشنواره شهر و کودک سبز به همت سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری رشت


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای Health
تازه های Health
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
218101 1