کدخبر:
218131
تاریخ انتشار:
۱۳ آذر ۹۷
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

شرکت ملی پالایش ده ها هزار میلیارد منابع سازمان هدفمندی یارانه ها را واریز نکرد

خزر: در حال حاضر گزارش کمیته تحقیق و تفحص از سازمان هدفمندسازی یارانه ها به مرحله جمع بندی رسیده و احتمالا ظرف دو هفته آینده در کمیسیون اقتصادی بررسی می شود.

به گزارش خزرآنلاین، جبار کوچکی نژاد، با اشاره به برگزاری جلسات متعدد کمیته تحقیق و تفحص از سازمان هدفمندسازی یارانه ها با دستگاه های مختلف در کشور، گفت: در حال حاضر گزارش کمیته تحقیق و تفحص از سازمان هدفمندسازی یارانه ها به مرحله جمع بندی رسیده و احتمالا ظرف دو هفته آینده در کمیسیون اقتصادی بررسی می شود.

رییس کمیته تحقیق و تفحص از سازمان هدفمندسازی یارانه ها، با بیان اینکه منابع ورودی سازمان هدفمندسازی یارانه ها به درستی واریز نشده است، افزود: طی سال های گذشته ۳۰۰ هزار میلیارد تومان مبلغ واریزی به سازمان هدفمندسازی یارانه ها بوده است.

تعدادی از دستگاه ها پول خود را به سازمان هدفمندسازی یارانه ها واریز نکرده اند

وی ادامه داد: تعدادی از دستگاه هایی که باید منابع را به سازمان هدفمندسازی یارانه ها واریز می کردند، پول خود را به سازمان هدفمندسازی یارانه ها واریز نکرده اند.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه ده ها هزار میلیارد تومان از منابع سازمان هدفمندسازی یارانه ها از سوی شرکت ملی پخش و پالایش به حساب سازمان هدفمندسازی یارانه ها واریز نشده است، اظهار داشت: در قانون هدفمندی یارانه ها تاکید شده بود که ۳۰ درصد منابع هدفمندی باید به تولید اختصاص یابد که بررسی ها نشان می دهد که تنها مبلغ کمی به بخش تولید اختصاص یافته است.85
شرکت ملی پالایش ده ها هزار میلیارد منابع سازمان هدفمندی یارانه ها را واریز نکرد
#جبار کوچکی نژاد #نماینده مردم رشت #شرکت ملی پالایش ده ها #یارانه


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای اقتصاد
تازه های اقتصاد
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
218131 1