کدخبر:
218153
تاریخ انتشار:
۱۴ آذر ۹۷
چاپ
چاپ
|
2 نظر
چاپ
دسته خبر
:

به بهانه اظهارات بازرس کل استان گیلان؛ شهردار انزلی مصون از اجرای قانون است؟!

خزر: اگر این گمانه زنی رسانه ای را پذیریم و آن را نتیجه گیری درستی از اظهارات بازرس کل استان گیلان بدانیم، ناچارا باید بگوییم که گویا شهردار انزلی مصون از برخورد قانونی است چرا که چگونه ممکن است فردی که در سال 95 محکوم از تصدی بر پست های مدیریتی شده است، در مهرماه 96 به عنوان شهردار انزلی انتخاب شده و البته حکم خود را از وزارت کشور هم اخذ نماید!

به گزارش خزرآنلاین، سیف الله مسرور رئیس کل بازرسی استان گیلان با انتقاد از بعضی مدیران اجرایی استان با بیان اینکه فردی که به‌خاطر عملکرد سال 96 خود 2 بار در هیئت رسیدگی به تخلفات اداری محکوم شده و در سال 95 محکوم به محرومیت از تصدی پست‌های مدیریتی است و با وجود تذکرات باز هم پست گرفته است، ابراز داشت: همین فرد در همایش شهرداران نسبت به دستگاه قضایی اعتراض هم می‌کند.

این اظهارات بازرس کل استان گیلان کافی بود تا برخی رسانه های خبری، شهردار فعلی انزلی را طرف سخن بازرس کل استان بخوانند و به این موضوع اشاره کنند که پورقربان به همراه چند نفر دیگر از تصدی بر پست های مدیریتی محروم شده اند. (اینجا را بخوانید)

با این حال، اگر این گمانه زنی رسانه ای را پذیریم و آن را نتیجه گیری درستی از اظهارات بازرس کل استان گیلان بدانیم، ناچارا باید بگوییم که گویا شهردار انزلی مصون از برخورد قانونی است چرا که چگونه ممکن است فردی که در سال 95 محکوم از تصدی بر پست های مدیریتی شده است، در مهرماه 96 به عنوان شهردار انزلی انتخاب شده و البته حکم خود را از وزارت کشور هم اخذ نماید!

در شرایطی که برای به کارگیری های بسیار کم اهمیت تر در سازمان های دولتی و شبه دولتی، مکانیسم های مختلفی برای احراز صلاحیت جوانان جویای کار لحاظ می گردد، پورقربان چگونه توانسته علی رغم محکومیت های گوناگون همچنان به کار خود در راس شهرداری انزلی ادامه دهد؟! مگر صدور چنین احکامی تنها جنبه نمایشی دارد و قرار بر اجرای درست آن ها نیست؟

نکته دیگر اینکه به نظر می رسد پورقربان آخرین ماه های حضور خود را در شهرداری انزلی سپری خواهد کرد چرا که شهرداران هم مشمول قانون منع به کارگیری بازنشستگان خواهند شد و پورقربان تا پیش از انتصاب به عنوان شهردار لنگرود 28 سال سابقه کار به عنوان معاونت شهرداری رضوانشهر، معاون شهرسازی شهرداری لاهیجان، شهردار لنگرود، رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان لنگرود و شهردار املش را در کارنامه خود داشته است.

 
به بهانه اظهارات بازرس کل استان گیلان؛ شهردار انزلی مصون از اجرای قانون است؟!
#بازرسی گیلان #شهرداری انزلی


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
نظرات خوانندگان
بی نام
صاحبان زروزوروتزویر علیرغم اینگونه آراچگونه به حیات اداری خود تدوام میدهند اما مردم علیرغم شکایت متعدد ومحق بودن سالها درانتظار اقدام دستگاههای نظارتی هستند.
شنبه، 17 آذر 13971:29:1
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

ابراهیم پور
با سلام واقعا" آدم شرم میکشد از اجرای این همه قانون !
پنجشنبه، 15 آذر 13977:59:20
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای سیاست
تازه های سیاست
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
218153 1