کدخبر:
218191
تاریخ انتشار:
۱۷ آذر ۹۷
چاپ
چاپ
|
2 نظر
چاپ
دسته خبر
:

چند میگیری انتقاد کنی؟!

خزر: کعبی در حالی به انتقاد از شهردار رشت می پردازد که گویا نمی داند رشت هنوز شهردار ندارد. حتی اگر هم بگوییم که هدف کعبی انتقاد از مجموعه شهرداری به علت عدم رسیدگی و حمایت از سپیدرود باشدباز هم ناچارا باید بپذیریم که کعبی در حالی به انتقاد از شهرداری می پرداز که هنوز نمی داند سرپرست شهرداری رشت همان سرپرست سپیدرود می باشد که تمام تلاش خود را برای موفقیت سپیدرود به کار بسته است!

به گزارش خزرآنلاین، باخت سنگین دیروز سپیدرود در مقابل استقلال تهران در رشت در شرایطی رقم خورد که هواداران سپیدرود نه تنها انتقادی به عملکردعلی کریمی، سرمربی سپیدرود نداشتند بلکه حتی به تشویق کریمی هم پرداختند. اتفاقی عجیب و کم سابقه که حکایت از محبوبیت بالای کریمی در بین هواداران سپیدرود دارد.

با این حال از آنجایی که هر باختی، مقصر خود را خواهد داشت و معمولا این مقصر از سوی حسین کعبی معرفی خواهد شد، اینبار استاندار و شهردار رشت بعنوان مقصران اصلی این شکست لقب گرفتند.

کعبی پس از این شکست سنگین سپیدرود با انتقاد از استاندار و شهردار رشت و خطاب به آن ها می گوید کجایید آقای استاندار؟! کجایید آقای شهردار؟!

اگرچه کم کاری مسئولین در قبال حمایت از تیم محبوب و ریشه دار سپیدرود محرض و مشخص است اما انتقاد از شهرداری که در حال حاضر وجود ندارد نشان می دهد نشان می دهد این انتقادات بیشتر از روی احساس و حس و حال بعد از شکست عنوان شده است.

حتی اگر منظور حسین کعبی ازاینکه می پرسد کجایین آقای شهردار، اشاره به عدم حمایت شهرداری از تیم سپیدرود باشد، باید گفت اولا شهرداری در روزهای اخیر علی رغم مشکلات مالی فراوانی که گریبانگیرش بوده اشت، با حمایت اعضای فوتبال دوست شورا همچون زاهد، علوی و عاقل منش کمک های مالی بسیار خوبی را به سپیدرود داشته و ثانیا بالاترین مقام شهرداری رشت که همان سرپرست فعلی شهرداری می باشد، از قضا سرپرست تیم سپیدرود هم بوده و تمام تلاش خود را برای موفقیت این تیم به کار گرفته است!

به نظر می رسد کعبی دیواری کوتاه تر از استانداری و شهرداری رشت پیدا نکرده است چرا که او حتی نمی داند که شهر رشت در حال حاضر شهردار ندارد و بالاترین مقام شهرداری همان کسی است که در نیمکت سپیدرود و در کنار خود او می نشیند. انتظار کمک به سپیدرود توسط حامد عبدالهی که هنوز رسما به عنوان شهردار رشت انتخاب نشده است، هم انتظاری غیرقابل قبول خواهد بود.

از بازیکن با سابقه سپییدرود انتظار می رود به جای آنکه پس از هر شکستی مسئولان شهر و استان را به باد انتقاد بگیرد، کمی به ریشه یابی فنی شکست سپیدرود بپردازد و اگر در این خصوص از دانش لازم بی بهره است، این کار را به متخصصان امر سپرده و حداقل از بازیکنان سپیدرود در خصوص عملکرد ضعیفشان توضیح بخواهد.
چند میگیری انتقاد کنی؟!
#کعبی #مدافع تیم سپیدرود #تیم سپیدرود رشت #انتقاد کعبی


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
نظرات خوانندگان
بی نام
وولک کعبی ، تو رشت چیکار میکنی ، اینجا ترش تره هم خوردی ؟
دوشنبه، 19 آذر 13978:18:29
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

کارکنان شهرداری
با سلام . اقای کعبی بداند که شهرداری در درجه اول باید حق وحقوق پرسنل خودش را پرداخت کند.
سه شنبه، 20 آذر 139723:31:30
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای ورزش
تازه های ورزش
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
218191 1