کدخبر:
218197
تاریخ انتشار:
۱۷ آذر ۹۷
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

فرهاد دلق پوش در دیدار با پدر شهید مدافع حرم: شهدا اسطوره های اعتقادی جامعه و مردم هستند

خزر:  فرهاد دلق پوش در دیدار با پدر شهید بابک نوری هریس از شهدای گرانقدر مدافع حرم استان گیلان اظهار داشت: شهدا اسطوره های اعتقادی جامعه مردم هستند که در هدایت و اعتلای ارزشهای دینی و اعتقادی جامعه بسیار اثرگذار هستند.

به گزارش خزرآنلاین، فرهاد دلق پوش در دیدار با پدر شهید بابک نوری هریس از شهدای گرانقدر مدافع حرم استان گیلان اظهار داشت: شهدا اسطوره های اعتقادی جامعه مردم هستند که در هدایت و اعتلای ارزشهای دینی و اعتقادی جامعه بسیار اثرگذار هستند.

رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان گیلان در ادامه این دیدار ضمن ابراز خرسندی و تحسین این پدر بزرگوار، شهادت را فیض عظیم در مسیر کمال دانست و گفت: رسیدن به این درجه از کمال انسانیت، فهم و درکی ستودنی می‌طلبد که آن شهید والامقام به این سطح اعتقادی و آگاهی رسیده بود.

وی در ادامه این دیدار و بیان خاطرات زمان دفاع مقدس به همرزم بودنش با پدر بزرگوار شهید نوری هریس پی برد و عنوان کرد: حال وهوای میدان های جبهه و جنگ و فضای اعتقادی در آن زمان به نحوی بود که هیچکس نسبت به اتفاقات بی‌تفاوت نبود و فرهنگ ایثار و شهادت در اقصا نقاط کشور حکمفرما بود.

محمد نوری هریس؛ پدر شهید والامقام مدافع حرم نیز در ادامه این نشست به میزان تواضع و رفتار مطلوب مقام معظم رهبری در دیدار با خانواده شهدا اشاره نمود و گفت: این رفتار و متانت رهبری در برخورد با خانواده شهدا، بایستی برای همه کارکنان بخش های مختلف اداری و آحاد جامعه، هنگام مراجعه مردم و به ویژه خانواده شهدا الگو قرار گیرد.

وی به حفظ شان و جایگاه پدر و مادر شهدا تاکید کرد و اظهار داشت: توصیه می کنم که حرمت و احترام خانواده شهدا به ویژه پدر مادر آنها رعایت شود چون آنها به حمایت مادی مردم احتیاجی ندارند ولی آنچه مهم است حمایت معنوی و تکریم پدر و مادر شهدای گرانقدر می باشد.
فرهاد دلق پوش در دیدار با پدر شهید مدافع حرم: شهدا اسطوره های اعتقادی جامعه و مردم هستند
#فرهاد دلق پوش #رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان گیلان #محمد نوری هریس؛


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای اجتماعي
تازه های اجتماعي
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
218197 1