کدخبر:
218229
تاریخ انتشار:
۱۹ آذر ۹۷
چاپ
چاپ
|
2 نظر
چاپ
دسته خبر
:

عبدالهی سکوتش را شکست/ عکس ها خانوادگی بود/ چک سفید دادند تا عکس هایم را بگیرند

خزر: روند قانونی توسط مراجع ذیصلاح در حال انجام است و همانند دیگر شهرداران ادوار گذشته این پروسه مقداری زمانبر است.

به گزارش خزرآنلاین، شهردار منتخب رشت با اشاره به حواشی اخیر  و تهمت هایی که از سوی برخی در فضای مجازی به وی وارد شده است اظهار داشت: ‎از ابتدای راه خود را برای این فضا و همه هجمه ها آماده کرده بودم و با نیت خدمت به شهروندان پای در این مسیر پرتلاطم گذاشتم.

‎مهندس عبدالهی افزود: با رای اعضای شورا بعنوان شهردار انتخاب شدم و خوشحالم که دلالان نقشی در این بین نداشتند به همین دلیل نیز شاهد بی اخلاقی ها و بداخلاقی های بسیاری و ایراد اتهامات واهی از سوی طیف های مختلف بودم که به دلیل حفظ آرامش شهر و شهروندان هیچ گاه در مقام پاسخگویی برنیامدم و همه میدانیم که خوراک این کانالهای مجازی از سوی افرادی از داخل تهیه و ارسال میشود که مستندات آن به مراجع ذیصلاح ارسال و در حال پیگیری میباشد .

‎شهردار منتخب رشت خاطر نشان کرد: یکی از افراد دفتر خود را به اتاق فکر و طراحی عکس اختصاص داده و شبانه روز در حال مونتاژ فیلم ، فتوشاپ و کات کردن حرفه ای عکس ها هستند تا از این طریق با آبروی بنده و افراد دیگر بازی کنند و شخص دیگری برای بدست آوردن عکسهای خانوادگی ام تا استان همجوار میرود و با هدیه چک سفید امضا جلوی یکی از بستگانم عکسهای خانوادگی ام را طلب میکند، از شر برخی از دشمنان به خدا پناه میبرم و برایشان هدایت به راه راست از خداوند متعال خواستارم.

‎ عبدالهی در خصوص زمان شروع به کار خود بعنوان شهردار رشت گفت: روند قانونی توسط مراجع ذیصلاح در حال انجام است و همانند دیگر شهرداران ادوار گذشته این پروسه مقداری زمانبر است.

‎وی در ادامه ضمن ابراز ناراحتی و شرمندگی از لطمات روحی و حیثیتی که به ناحق در فضای مجازی به برخی وارد شده اعلام داشت  این اعمال قبیح بجز جریحه دار کردن قلب مردم انقلابی چیز دیگری را عایدشان نمیکند و همه اینها را به خدا واگذار میکنم ، عده ای قلیل که حیات سیاسی و اجتماعی خود را در جیب مردم و شهرداری جستجو میکنند با هر وسیله ای خواهان جلوگیری از حضور بنده بعنوان شهردار هستند، بی شک در کوتاه ترین زمان با افشای اسناد نه به سبک آنان در فضای مجازی بلکه با هماهنگی مراجع قضایی دستهای پلیدشان برای مردم بیشتر از گذشته آشکار خواهد شد.
عبدالهی سکوتش را شکست/ عکس ها خانوادگی بود/ چک سفید دادند تا عکس هایم را بگیرند
#عبدالهی # شهردار منتخب رشت #عکس ها خانوادگی #عبدالهی سکوتش را شکست


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
نظرات خوانندگان
امیر
متاسفانه فضای مجازی دستمایه انتقام جویی های شخصی شده و تنها چیزی که رعایت نمیشه حرایم شخصی و انصاف و وجدانه و همچنین آبروی مردم. هر کسی را با عملکرد تخصصیش نقد کنید ای ملت عزیز!!! نه با زندگی خصوصیش به خدا با این روش به جایی نمی رسیم جز عقب ماندگی بیشتر و بیشتر نیازه با خودمون خلوت کنیم و ببینم آیا خوب می بود با خودمون اینگونه رفتار میشد .
دوشنبه، 19 آذر 139713:1:2
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

خادم
اقای عبداللهی موفق باشید واقعا خدا کارگشاست عاقبت کار انسانهای بد هم مشخصه خدا رسواشون میکنه حالا به هر طریقی از خدا نمیشه فرار کرد
دوشنبه، 19 آذر 139715:34:55
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای سیاست
تازه های سیاست
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
218229 1