کدخبر:
218295
تاریخ انتشار:
۲۴ آذر ۹۷
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

افتتاح و بازدید معاون امور عمرانی استاندار گیلان از هفتمین نمایشگاه گل و گیاه و مبلمان شهری و حمل و نقل ترافیک با حضور سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری رشت

به گزارش خزرآنلاین،

هفتمین نمایشگاه گل و گیاه، مبلمان، خدمات شهری و حمل و نقل عمومی با حضور معاون امور عمرانی استاندار گیلان در رشت افتتاح شد.

به گزارش امور ارتباطات سازمان؛ هفتمین نمایشگاه گل و گیاه، مبلمان و خدمات شهری و حمل و نقل عمومی عصر روز 97/9/13در محل دائمی نمایشگاه بین المللی گیلان افتتاح شد.

علی اوسط اکبری مقدم معاون امور عمرانی استانداری گیلان در حاشیه افتتاح این نمایشگاه با اشاره به نقش نمایشگاه ها در معرفی ظرفیت های هر بخش اظهار داشت: گسترش ارتباطات تجاری، تبادل اطلاعات و دانش فنی و نیز ایجاد فضایی برای رقابت سالم از مزایای برگزاری نمایشگاه های تخصصی به شمار می رود.

وی تاکید کرد: نیاز امروز جامعه رسیدن به توسعه پایدار از طریق دانش افزایی است و در این بین آنان که با تلفیق دانش و مهارت به سمت تولید پیش می روند و شناخت بهتری از نیازمندی های جامعه هدف دارند موفق تر هستند.

هفتمین نمایشگاه گل و گیاه، مبلمان و خدمات شهری و حمل و نقل عمومی به مدت4روز از ساعت 15 الی21 پذیرای علاقمندان به این نمایشگاه است.

 
افتتاح و بازدید معاون امور عمرانی استاندار گیلان از هفتمین نمایشگاه گل و گیاه و مبلمان شهری و حمل و نقل ترافیک با حضور سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری رشت
#افتتاح و بازدید معاون امور عمرانی استاندار گیلان از هفتمین نمایشگاه گل و گیاه و مبلمان شهری و حمل و نقل ترافیک با حضور سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری رشت #افتتاح و بازدید معاون امور عمرانی استاندار گیلان از هفتمین نمایشگاه گل و گیاه و مبلمان شهری و حمل و نقل ترافیک با حضور سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری رشت


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای علمی فرهنگی
تازه های علمی فرهنگی
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
218295 1