کدخبر:
218335
تاریخ انتشار:
۲۷ آذر ۹۷
چاپ
چاپ
|
2 نظر
چاپ
دسته خبر
:

صلاحیت عبدالهی برای تصدی بر شهرداری رشت احراز نشد/ شهردار بعدی اکثریت شش نفره شورا چه کسی خواهد بود؟ علیپور یا جذب؟!

خزر: ، بالاخره حاشیه ها به پایان رسید و عدم احراز صلاحیت حامد عبدالهی برای تصدی بر شهرداری رشت رسما اعلام شد. با توجه به عدم احراز صلاحیت عبدالهی طی روزهای آینده باید پروسه انتخاب شهردار جدید رشت آغاز شود.

به گزارش خزرآنلاین، بالاخره حاشیه ها به پایان رسید و عدم احراز صلاحیت حامد عبدالهی برای تصدی بر شهرداری رشت رسما اعلام شد. عبدالهی که عصر روز دوشنبه ۱۴ آبان با رای شش عضو شورا به عنوان شهردار رشت انتخاب شده بود، نتوانست صلاحیت خود را از نهادهای ذیربط اخذ کند و در نتیجه طی روزهای آینده باید پروسه انتخاب شهردار جدید رشت آغاز شود.

در همین راستا، شنیده ها حکایت از آن دارد که طیف شش نفره شورا شامل رمضانپور، حاجی پور، زاهد، عبدالهی، جذب و علیپور، مجددا به دنبال انتخاب شهرداری از بین شورا و ترجیحا از بین خودشان هستند.

با توجه به اینکه رمضانپور و حاجی پور بازنشسته محسوب می شوند و زاهد هم شاید به دلایل مشابه شانسی برای شهردار شدن خود قائل نیست و از طرفی هم صلاحیت عبدالهی برای تصدی بر شهرداری رشت احراز نشده است در نتیجه باید گفت شهردار بعدی رشت باید از بین یکی از دو گزینه علیپور یا جذب انتخاب گردد.
صلاحیت عبدالهی برای تصدی بر شهرداری رشت احراز نشد/ شهردار بعدی اکثریت شش نفره شورا چه کسی خواهد بود؟ علیپور یا جذب؟!
#شهرداری رشت #شهردار رشت #انتخاب شهردار رشت


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
نظرات خوانندگان
کوچصفهانی
فقط باید به شورای محترم رشت خندید ؟ واقعاٌ توی کشور ما کسی واجد شرایط شهرداری نیست ؟ کجایند آنهایی که کورکورانه و بدون اطلاعات به این شورا رای دادند دوستان عزیز آن دنیا شما بدهکار مردم هستید ؟
دوشنبه، 3 دي 139715:57:19
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

بی نام
اقایان شورا . رشت باداشتن مردمانی فرهیخته که از نظر هوش وذکاوت درکشور بی نظیر است شرم اور است که برای انتخاب شهرداری درخورمردم نتوان فردی از ایران انتخاب کرد شهر را به معاملات پشت پرده تان به لجن تبدیل نموده اید تاکی بایستی سرعقل بیایید سرمایه انسانی وپول مردم درشهرداری تلف میشود از بی تدبیری شما نابخردان براساس بودجه که شما درسال 97 تنظیم کرده اید ایامیدانید هرروز تاخیر درانتخاب شهرداربیش از 2/5 میلیاردتومان هزینه روزانه در شهرداری است
چهارشنبه، 28 آذر 13978:38:53
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای سیاست
تازه های سیاست
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
218335 1