کدخبر:
218343
تاریخ انتشار:
۲۸ آذر ۹۷
چاپ
چاپ
|
2 نظر
چاپ
دسته خبر
:

زندگی مظلومانه پدرشهید گیلانی در خانه ای مخروبه که نه آب دارد و نه گاز! + فیلم /جوابیه

خزر: بنیاد شهید، وظیفه دارد که از شأن شهید و شهادت در سطح جامعه حفاظت کند و حقوق ایثار را در میان مردم، ایفاد کند، اما گاهی این مهم در سایه غفلت و بی توجهی قرار می گیرد.

به گزارش خزرآنلاین، در حالیکه وظیفه بنیاد شهید و غالب مسئولان در قبال شهید و خانواده آنان بر کسی پوشیده نیست اما وضعیت دردناک زندگی یک پدر شهید در گیلان دل هر انسان آزاده ای را به درد می آورد.

پدر شهید دانش نیا در یک منزل مسکونی تقریبا مخروبه زندگی می کند، خانه ای که آب و گاز آن قطع شده است و کاری هم از دست پدر این شهید که اکنون فلج هم شده و تنها زندگی می کند بر نمی آید.

 

گفتنیست، ساعاتی بعد از انتشار این خبر روابط عمومی بنیاد شهید گیلان با انتشار جوابیه ای نسبت به آن واکنش نشان داد.

در این جوابیه آمده است:

مدیر مسئول محترم پایگاه خبری خزرآنلاین
سلام علیکم
پیرو مطلب منتشر شده در آن پایگاه خبری در خصوص زندگی پدر شهید والامقام دانش نیا، ضمن تقدیر و تشکر از اهتمام آن رسانه به موضوعات مرتبط با شهدا وایثارگران به اطلاع می رساند، در اولین ساعات انتشار خبر به دستور مدیرکل بنیاد استان، تیمی به سرپرستی ریاست بنیاد شهیدوامورایثارگران شهرستان رشت جهت بررسی موضوع به محل سکونت پدر شهید اعزام گردید و پس از بررسی اعلام می دارد، مشکلات پدر بزرگوار شهید در سه بخش معیشتی، درمانی و حقوقی مورد پیگری ویژه قرار خواهد گرفت.

پدر شهید دانش نیا، حقوق مستمری ماهیانه و کمک های موردی از بنیاد استان دریافت می نماید و در تاریخ 9/7/97 تسهیلات اضطرار رفاهی نیز از بنیاد شهرستان محل پرونده دریافت داشته است که متاسفانه این مبلغ در معامله ای شخصی، کلاهبرداری از ایشان صورت می پذیرد که توسط بخش حقوقی بنیاد در حال پیگیری می باشد و پس از این اتفاق بواسطه فشارهای روحی پدر شهید از لحاظ جسمانی دچار آسیب می شود که هم اکنون توسط پزشکان پایش سلامت بنیاد تحت برنامه درمان می باشند.

همچنین بواسطه اجاره بخش هایی از منزل مسکونی به افراد غیر و عدم پرداخت قبوض خدماتی، متاسفانه گاز منزل قطع گردید که پس از پیگیری ها بنیاد شهرستان و تدبیر در جهت پرداخت بدهی های انباشته شده، تا ساعاتی دیگر این مشکل نیز برطرف خواهد شد.

در پایان با توجه به اینکه موضوعاتی اینچنینی مورد سوء استفاده رسانه های معاند قرار می گیرد، انتظار ما از رسانه های شاخص استان این است، بدور از فضا سازی کاذب و حفظ شانیت خانواد های معظم شهدا مباحث مرتبط با این قشر شریف بررسی و مشکلات حادث شده به مبادی مرتبط اطلاع رسانی گردد.

روابط عمومی
بنیاد شهیدوامورایثارگران استان گیلان
زندگی مظلومانه پدرشهید گیلانی در خانه ای مخروبه که نه آب دارد و نه گاز! + فیلم /جوابیه
#پدر شهید #شهید گیلان


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
نظرات خوانندگان
جمیع
جای تاسف داره معلوم نیست چند نفر اینجوری دارند زندگی میکنند که بی خبریم خدا آگاه بر همه حقایق است فکر نکنید شما همیشه برنده اید بلکه بازنده ترینید چون خدا را فراموش کردید اگر خدا دوست بودید کار به اینجاها نمی کشید ظلم نکنید فرق نزارید حتما آه شهدا زمین گیرتان میکند عدالت را رعایت کنید و در حق مظلوم ظلم نکنید که خداوند آگاه و بیدار است و روزی شما را به زمین میزند و آنوقت افسوس فایده ای به حال شما ندارد خیلی از افراد عادی سالخورده هستند که شرایط زندگی خوبی ندارند و دولت باید رسیدگی کند اما حیف که عمل نمی کنند سخن نطق میکنند به امید ظهور امام زمان و ظهور حق و عدالت
چهارشنبه، 28 آذر 139715:32:24
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

بی نام
○ اگر برای بدست آوردن پول مجبوری دروغ بگوئی و فریبکاری کنی، تهیدست بمان! ○ اگر برای بدست آوردن جاه و مقامی باید چاپلوسی کنی و تملّق بگویی، از آن چشم بپوش! ○ اگر برای آنکه مشهور شوی، مجبور می شوی مانند دیگران خیانت کنی، در گمنامی زندگی کن! ○ بگذار دیگران پیش چشم تو با دروغ و فریب ثروتمند شوند، با تملّق و چاپلوسی شغل های بزرگي را به دست آورند و با خیانت و نادرستی شهرت پیدا کنند، تو گمنام و تهیـدست و قانع باش! ○ زیرا اگر چنین کنی تو سرمایه ای را که آنها از دست داده اند، به دست آورده ای... و آن "شرافت" است...
جمعه، 30 آذر 139715:11:54
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای اجتماعي
تازه های اجتماعي
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
218343 1