کدخبر:
218347
تاریخ انتشار:
۲۸ آذر ۹۷
چاپ
چاپ
|
2 نظر
چاپ
دسته خبر
:

آیا رمضانپور به جذب هم قول حمایت داده است؟! / اصلاح طلبان از رسایی حمایت می کنند یا از جذب؟

خزر: بی تردید اینبار هزینه حمایت از چهره اصولگرایی همچون جذب برای رمضانپور بسیار بیشتر از حمایت از عبدالهی خواهد بود و این عضو شورای شهر رشت نخواهد توانست به هیچ بهانه ای جذب را بر رسایی و یا هر گزینه ی دیگر مورد حمایت اصلاح طلبان ترجیح دهد.

به گزارش خزرآنلاین، با عدم احراز صلاحیت حامد عبدالهی برای تصدی بر شهرداری رشت، شورای شهر می بایست گزینه جدیدی را بعنوان شهردار به وزارت کشور تعرفه نماید. این در حالی است که گفته می شود اتحاد شش نفره اعضای شورا قصد دارد بار دیگر شهردار رشت را از میان خود انتخاب کند که با توجه به بازنشسته بودن رمضانپور و حاجی پور و عدم احراز صلاحیت عبدالهی شهردار آتی رشت ناچارا می بایست از میان زاهد، علیپور و یا جذب انتخاب شود. بعید است که زاهد با توجه به حواشی پیش آمده برای عبدالهی، هوس شهردار شدن داشته باشد و در نتیجه بین جذب و علیپور بی تردید جذب از اقبال بیشتری برای تصدی بر شهرداری رشت برخوردار است.

تمام این حدس و گمان ها در صورتی محقق خواهد شد که طیف شش نفره اعضای شورا بخواهند مجددا شهردار بعدی رشت را از میان خود انتخاب کنند اتفاقی که اگر تکرار شود، بنا به دلایل زیر هزینه های فراوانی را برای سه عضو اصلاح طلبان شورا به همراه خواهد داشت.

1. رمضانپور بعنوان رهبر جریان اصلاح طلبی در شورای شهر رشت حاضر نشد که در انتخاب میان عبدالهی _ رسایی به حمایت از دوست دیرین و همفکر سیاسی خود یعنی رسایی بپردازد. وی در مقابل اعتراض اصلاح طلبان، مدعی شد که از مدت ها پیش به عبدالهی قول حمایت داده است و گفت که با توجه به سبقه ی چند ده ساله اش نمی بایست از او انتظار پیمان شکنی داشت.

حالا اما کسی که رمضانپور با او پیمان حمایت بسته بود نتوانسته صلاحیت خود را از نهادهای ذیربط اخذ کند لذا نام جذب بعنوان گزینه جایگزین عبدالهی به میان آمده است. پر واضح است که اینبار رمضانپور نمی تواند مدعی شود که از مدت ها قبل به جذب هم قول حمایت داده است چرا که نام جذب بعنوان گزینه تصدی بر شهرداری رشت در یکی دو روز اخیر مطرح شده و ادعای حمایت از جذب و پیمان بستن با او در گذشته خنده دار است و لذا اینبار رمضانپور نمی تواند از گزینه احتمالی اصلاح طلبان که به نظر می رسد جمشید رسایی باشد، حمایت نکند.

2. اینکه جذب بر خلاف عبدالهی برچسب اصولگرایی دارد و حمایت رمضانپور و دو اصلاح طلب شورا از جذب دقیقا بعنوان ترجیح دادن منافع باندی و گروهی بر تفکرات حذبی تفسیر خواهد شد. بی تردید اینبار هزینه حمایت از چهره اصولگرایی همچون جذب برای رمضانپور بسیار بیشتر از حمایت از عبدالهی خواهد بود و این عضو شورای شهر رشت نخواهد توانست به هیچ بهانه ای جذب را بر رسایی و یا هر گزینه ی دیگر مورد حمایت اصلاح طلبان ترجیح دهد.
آیا رمضانپور به جذب هم قول حمایت داده است؟! / اصلاح طلبان از رسایی حمایت می کنند یا از جذب؟
#آیا رمضانپور به جذب هم قول حمایت داده است؟! #اصلاح طلبان شورا از رسایی حمایت می کنند یا از جذب؟ #خزرآنلاین


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
نظرات خوانندگان
محسن
با توجه به شناخت چندین ساله از آقای رمضانپور باید اعلان کنم که ایشان خیلی بلوف می زنند خیلی باور نکنید .
چهارشنبه، 28 آذر 139723:42:28
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

بی نام
شهید بهشتی یک قـاضـی را توبیخ کرده بود وقتی دلیل این کار را پرسیدند گفت شنیده‌ام که در ماموریت‌ها کیفش را میدهد مردم یا زیر دستانش بیاورند ، توبیخش کردم تا دیگر آنها را خفیف نشمارد. #شهدا را با صلوات یاد کنیم اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
پنجشنبه، 29 آذر 139717:21:55
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای سیاست
تازه های سیاست
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
218347 1