کدخبر:
218353
تاریخ انتشار:
۲۸ آذر ۹۷
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

جلسه ستاد مدیریت عملیات زمستانی شهرداری لاهیجان برگزار شد

خزر: جلسه ستاد مدیریت عملیات زمستانی شهرداری لاهیجان با حضور اعضای ستاد در سالن جلسات شهرداری برگزار شد.

به گزارش خزرآنلاین، مسعود کاظمی شهردار لاهیجان در این جلسه گفت: ستاد بحران شهرداری در طول سالهای گذشته با عملکرد مطلوب خود در سطح استان گیلان درخشیده و باعث ایجاد آرامش به همشهریان عزیز شده است.

وی افزود: با توجه به پیش بینی های هواشناسی، امسال هم با اتخاذ تدابیر و پیش بینی های لازم با تمام امکانات در راه خدمت رسانی به شهروندان آماده هستیم.

وی اضافه کرد: با توجه به سوابق مثبت سالهای گذشته امسال باید بهتر از همیشه آماده مقابله با بحران های احتمالی باشیم.

کاظمی گفت: پس بعد از این جلسه نخستین نشست لجستیکی با حضور پیمانکاران و بخش خصوصی برای عقد قرارداد دستگاههای مکانیکی انجام خواهد شد تا با خیالی آسوده از نظر امکانات خودروئی و دستگاهی به استقبال زمستان برویم.

وی افزود: با تدابیر صورت گرفته از سوی مدیریت اجرایی و فضای سبز کار شاخه زنی و هرس درختان برای جلوگیری از وارد آمدن آسیب در حوادث سطح شهر در حال انجام بوده تا مردم فهیم لاهیجان دغدغه ای در مواجهه با بارش برف نداشته باشند.

شهردار لاهیجان گفت: مردم لاهیجان لایق بهترینها هستند و با کمک گرفتن از سازمانهای مردم نهاد و همکاری همشهریان و معتمدین محلی می توانیم از همه ظرفیت ها در بحران ها استفاده کنیم.

کاظمی افزود: اداره ارتباطات هم از طریق ارسال به موقع پیام و عملکرد ستاد بحران و عملیات زمستانی و انعکاس تلاش خادمان مردم می تواند باعث آرامش شهروندان شود و مشکلات مردم را نیز مورد رصد قرار داده تا بررسی و رفع شود.

وی اضافه کرد: حضور اعضای شورای اسلامی شهر که نمایندگان مردم هستند باعث قوت قلب بوده و با همراهی معتمدین هر محل می توانیم در سطح محلات هم از ظرفیت گسترده شهروندان در مدیریت عملیات زمستانی استفاده کنیم.

کاظمی گفت: امسال هم با برگزاری جشنواره آدم برفی و جشنواره های دیگر ضمن فراهم کردن فضایی شاد در خدمت شهروندان و هم استانی های گرانقدر خواهیم بود و پس از انجام وظیفه برای خدمات رسانی به مردم در بازگشایی معابر برای نشاط اجتماعی شهروندان هم برنامه ریزی کنیم.

وی افزود: سال گذشته با خرید 3 تیغه برف روب و تعمیر یک تیغه دیگر بهتر توانستیم در برف روبی معابر عمل کرده و امسال هم برای افزایش تعداد تیغه برف روب اقدام خواهیم کرد.

وی اضافه کرد: در طول هفته آینده مانوری با حضور دستگاهها و نیروهای ستاد عملیات بحران شهرداری لاهیجان برای حفظ آمادگی و آرامش خاطر شهروندان برگزار خواهد شد.

محسن شیخ شعربافان، نماینده شورای اسلامی شهر در ستاد بحران شهرداری در این جلسه گفت: از شهردار لاهیجان و کارکنان شهرداری بابت توجه به مدیریت بحران قدردانی کرده و آمادگی اعضای شورای شهر برای پشتیبانی از این ستاد را اعلام می نمایم.

در ادامه این جلسه هریک از اعضای ستاد گزارشی از عملکرد مجموعه خود در ستاد مدیریت بحران ارائه کردند.
جلسه ستاد مدیریت عملیات زمستانی شهرداری لاهیجان برگزار شد
#مسعود کاظمی # شهردار لاهیجان


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای سیاست
تازه های سیاست
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
218353 1