کدخبر:
218383
تاریخ انتشار:
۱ دی ۹۷
چاپ
چاپ
|
3 نظر
چاپ
دسته خبر
:

دست و پا زدن های جانبازی برای ماندن در کرسی فرمانداری؟!

خزر: دبیر حزب مردم سالاری در استان گیلان می گوید: تنها فرمانداری که شاید با احزاب سیر خوبی نداشته است، خود ایشان است که هرگاه صحبت برداشتنش ایجاد می شود یاد احزاب می افتد!

به گزارش خزرآنلاین، تب تغییر فرمانداران بالا گرفته است و همین موضوع گویا سرپرست فعلی فرمانداری لاهیجان را بیش از همه نگران نموده است. جانبازی که قریب به یک سال است به عنوان سرپرست!! فرمانداری لاهیجان مشغول به کار است، یکی از افرادی است که گفته می شود در سونامی تغییر فرمانداران جای خود را به اسماعیل میرغضنفری فرماندار فعلی رودبار خواهد داد. 

البته به نظر می رسد جانبازی طی روزهای اخیر تلاش هایی را برای عدم تغییر در کرسی فرمانداری لاهیجان به کار بسته است. انتصاب یکباره 6 مشاور جوان با عناوین مختلف توسط او را می توان در همین راستا ارزیابی کرد. بی شک این هزینه تعویض جانبازی را برای استاندار گیلان بالا می برد چرا که سرپرست فرمانداری لاهیجان با این 6 انتصاب و رسانه ای کردن آن در مقیاس وسیع، عملا 6 حامی به مجموع حامیان خود افزوده است و می تواند از قدرت چانه زنی و لابی گری آنان در جهت ادامه حضور خود بر راس فرمانداری لاهیجان بهره مند گردد. از سوی دیگر سرپرست فرمانداری لاهیجان خوب می داند که در صورت برکناری در روزهای آتی، فرماندار بعدی لاهیجان چه کار سختی را در مواجه با این 6 نفر خواهد داشت. یا می بایست آنان را برکنار کند که با توجه به عمر کوتاه انتصابشان، بی تردید برای فرماندار بعدی لاهیجان هزینه بر خواهد بود و یا باید از حق مسلم خود در انتصاب مشاوران بگذرد و اجازه دهد مشاوران منصوب شده از طرف جانبازی، به کار خود ادامه دهند.

بیشتر بخوانید: سرپرست فرمانداری لاهیجان و راهکارهایی برای ممانعت از تعویض؟!

این اما پایان ماجرا نبود! طی روزهای اخیر بیانیه ای منتسب به جمعی جمعی از احزاب و گروههای سیاسی اصلاح طلب شهرستان لاهیجان در حمایت از سرپرست فعلی فرمانداری منتشر شد. بیانیه ای که واکنش بخشی از اصلاح طلبان را در پی داشت. در همین راستا کمال لشگری، دبیر حزب مردم سالاری در استان گیلان در گفتگویی با بیان اینکه بیانیه درباره حمایت از سرپرست فرمانداری لاهیجان با ما هماهنگ نشده است، می گوید: استاندار گیلان بیش از اندازه نیز به جانبازی وقت داده است!

وی با بیان اینکه ما از عملکرد استاندار به جد راضی هستیم، می افزاید: حدود یک سال از سرپرستی آقا جانبازی در لاهیجان می گذرد و ایشان با وجود حمایت های استاندار نتوانستند تاییدیه انتخاب به عنوان فرماندار را بگیرند و به نظرم استاندار گیلان بیش از اندازه نیز به ایشان وقت دادند. اگر نظر حزب ما باشد معتقدیم عملکرد ایشان بسیار نیز منفی است. تنها فرمانداری که شاید با احزاب سیر خوبی نداشته است خود ایشان است که هرگاه صحبت برداشتنش ایجاد می شود یاد احزاب می افتد!

از سوی دیگر مجتبی میرزایی سخنگوی حزب ندای ایرانیان در گیلان هم امضای این حزب در بیانیه موسوم به حمایت جمعی از اصلاح طلبان گیلان در حمایت از سرپرست فرمانداری لاهیجان را تکذیب می کند. در بیانیه جدید این حزب آمده که بیانیه پیشین به هیچ عنوان مورد قبول شورای مرکزی و حزب در شعبه گیلان نمی باشد و صرفا از طرف شعبه ی لاهیجان امضا شده است و البته مراتب تذکرات به شعبه لاهیجان هم ابلاغ شده است.

به نظر می رسد جانبازی تمام تیرهای در ترکش خود را برای باقی ماندن بر کرسی فرمانداری لاهیجان شلیک کرده و حالا همه نگاه ها به تصمیم استاندار گیلان دوخته شده و باید منتظر ماند و دید آیا سالاری همچنان در نظر دارد تا فرمانداری یکی از مهمترین شهرستان های استان گیلان با سرپرست اداره شود؟
دست و پا زدن های جانبازی برای ماندن در کرسی فرمانداری؟!
#جانبازی #فرمانداری لاهیجان


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
نظرات خوانندگان
بی نام
سه دسته از آدمها نباید از یاد بر د آنانکه در سختی یاریتان کردند و آنان که در سختی رهایتان کردند و کسانی که در سختیها گرفتارتان کردند قضیش شده الان این
يکشنبه، 2 دي 139712:45:51
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

جمال
سلام ما اهالی لاهیجان کوی امیر شهید در پی این حمایت ناشیانه از جانبازی فرمانداری که دربش بروی همه مردم وخصوصا جامعه کار وکارگری بسته است بسیار نکران است.از استاندار عزیز می خواهیم نسبت به عزل این فرماندار که خود را بدهکار همه بجز مردم کرده اقدام نمایند. واز خزر انلاین هم تشکر می کنیم.
يکشنبه، 2 دي 139713:57:48
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

بی نام
حزب های اینچینی که دردقیقه آخر برای بدست آوردن چندکرسی فعالیت می کنند آیا صلاحیت اینگونه نظریه هارا دارند.
دوشنبه، 3 دي 13970:34:4
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای سیاست
تازه های سیاست
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
218383 1