کدخبر:
218431
تاریخ انتشار:
۴ دی ۹۷
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

به بهانه اراجیف خواندن مطالب رسانه ها؛

عدم احراز صلاحیت عبدالهی نشان داد چه کسی اراجیف تحویل مردم می دهد!

خزر: اگرچه استیصال رمضانپور از عدم احراز صلاحیت حامد عبدالهی قابل درک است اما اراجیف خواندن مطالب سایت ها توسط او نشان می دهد که سنگینی باخت اخیرش در انتخاب شهردار رشت، از ظرفیت وجودی او بیشتر بوده تا آن جا که زبان به دشنام به رسانه ها می گشاید!

به گزارش خزرآنلاین، آخرین جلسه شورای شهر رشت متاثر از عدم احراز صلاحیت عبدالهی بود. در روزی که عبدالهی به شکایت از برخی بی اخلاقی ها پرداخت و گفت که برخی زندگی او را شخم زده اند، احمد رمضانپور به انتقاد شدید از رسانه ها پرداخت و با بیان اینکه برای هرکدام از ما پرونده قطوری ارسال کرده‌اند، گفت: هر اراجیفی که سایتهای مختلف بیان کردند، کپی کردند و به تهران ارسال کردند.

اگرچه استیصال رمضانپور از عدم احراز صلاحیت حامد عبدالهی قابل درک است اما اراجیف خواندن مطالب سایت ها توسط او نشان می دهد که سنگینی باخت اخیرش در انتخاب شهردار رشت، از ظرفیت وجودی او بیشتر بوده تا آن جا که زبان به دشنام به رسانه ها می گشاید!

البته این نخستین شکست رمضانپور و همراهانش در عرصه مدیریت شهری نیست! دو بار شکست در به دست آوردن کرسی ریاست شورا از علوی جوان، ناتوانی در ممانعت از استعفای نصرتی، دفاع تمام قد از شکریه که بعدها بی توجه به مخالفت رمضانپور با استعفایش، حضور در اضناف را به عضویت در شورا ترجیح داد و حالا هم ناتوانی حامد عبدالهی در اخذ صلاحیت، نشان می دهد رمضانپور بیشتر در جبهه بازنده ها قرار داشته است تا برنده ها!

هرچند جناب رمضانپور، مطالب نوشته شده در سایت ها را اراجیف می خواند اما توجه به عدم اخذ صلاحیت عبدالهی بهتر مشخص می کند که اظهارات رمضانپور در حمایت از عبدالهی اراجیف بوده یا مطالبی که در سایت ها در انتقاد از عبدالهی منتشر شده است!!

در پایان از رمضانپور انتظار می رود ظرفیت خود را در برابر باخت افزایش دهد تا در شکست های بعدی مجددا دست به فحاشی نسبت به رسانه ها نزند.
عدم احراز صلاحیت عبدالهی نشان داد چه کسی اراجیف تحویل مردم می دهد!
#احمد رمضانپور #شورای شهر رشت


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای سیاست
تازه های سیاست
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
218431 1