کدخبر:
218441
تاریخ انتشار:
۴ دی ۹۷
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

بداشتی خبر داد:

اطلاعیه توزیع 40 تن مرغ منجمد و 16 تن گوشت قرمز منجمد در گیلان

خزر: در راستای رسالت برنامه های تنظیم بازار و رفاه حال مردم استان گیلان از فردا چهارشنبه 40 تن مرغ منجمد با قیمت مصوب 8900 تومان در شهرستان رشت توسط فروشگاه های بزرگ و زنجیره ای رفاه و هفت و بزودی در جانبو به تدریج توزیع خواهد شد.

در راستای رسالت برنامه های تنظیم بازار و رفاه حال مردم استان گیلان از فردا چهارشنبه 40 تن مرغ منجمد با قیمت مصوب 8900 تومان در شهرستان رشت توسط فروشگاه های بزرگ و زنجیره ای رفاه و هفت و بزودی در جانبو به تدریج توزیع خواهد شد.

وهمچنین در سایر شهرستانهای گیلان نظیر املش(فروشگاه هفت) ماسال(فروشگاههای هفت، رحمتی و طاهریان)،سیاهکل(فروشگاه هفت)،شفت(فروشگاههای علیزاده و رفیعی)،رضوانشهر(فروشگاه های کریمی ونوری)آستارا(جانبو) فومن ( فروشگاه هفت) آستانه اشرفیه(فروشگاه های هفت و جانبو)، رودبار(فروشگاههای رفاه و دانشمند)،لنگرود(فروشگاههای هفت و رفاه)، انزلی(فروشگاههای جانبو و مارلیک)، صومعه سرا(فروشگاه های کامران و پژمان و افق کوروش)، لاهیجان(فروشگاه های حسین زاده و کارگر)، تالش(فروشگاه های سیدمحمدی، گیلاندوست و نیایش و افق کوروش) رشت(هفت و رفاه و بزودی درجانبو)نیز توزیع خواهد شد.

همزمان با این اقدام 16 تن گوشت قرمز منجمد برزیلی با قیمت ۲۹,۵۰۰ تومان و سایر گوشت های منجمد با قیمت ۲۸ هزار تومان از فردا چهارشنبه در شهرستان رشت توسط فروشگاه های بزرگ و زنجیره ای دلفین (منظریه)، رفاه- فریدون شریفی(م بزرگ)-فدائی یوسف(م پاسداران)-مجتبی نوری(سرزمین شمالی)-فلامینگو خمام و خشکبیجار توزیع خواهد شد.

وهمچنین گوشت قرمزمنجمد در این مرحله فقط در سایر شهرستانهای شفت، آستانه اشرفیه، رودبار، لنگرود، انزلی، سنگر، لاهیجان، تالش، نیز توزیع خواهد شد.
لذا ضمن حضور بازرسین این سازمان به صورت محسوس و نامحسوس در مراکز توزیع، هموطنان ارجمند نیز می توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلفی موارد را به سامانه 124 گزارش نمایند.کغ

محمد بداشتی
مشاور رئیس و مسئول روابط عمومی
سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان
اطلاعیه توزیع 40 تن مرغ منجمد و 16 تن گوشت قرمز منجمد در گیلان
#محمد بداشتی #مشاور رئیس و مسئول روابط عمومی


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای اجتماعي
تازه های اجتماعي
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
218441 1